Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Nic jiného než trik pro stažení originu. Nebrat!
    • nevim no, na Originu bylo zajímavých her zdarma uz spousta (Dragon Age, Wing Commander 3, Ultima 8, Syndicate, Sims 2 complete, theme hospital atd). Ale tak hlavne ze mas urcite Steam kde ti zadarmo nedaji vůbec nic a je naprosto bozi.

      navíc Origin je pomerne neskodna aplikace která nicim moc neprudi, je jednoducha a když uz ji clovek musí mit pro nektere hry chova se pomerne diskretne. Samo je to zbytecnost jako steam, ale třeba uplay mi prijde mnohem horsi.
      • spook.y
        Steam rozdava hry zdarma: Red orchestra 2, Sniper Elite V2, Fractured Space, Left 4 dead 2 atd. Mám pocit, že byl zdarma i Garry's Mod.
      • Ano správně, origin je velmi jednoduchá aplikace, doslova. Hezky a trefně řečeno *3*

        ps. s tou neškodností bych si nebyl úplně jistý, být tebou.
        pss. kdybys byl uživatelem steamu, věděl bys, že tato platforma s hrami zdarma začala a ea to jen kopírovalo, navíc valve nepotřebuje dávat hry zdarma tak často, mazat tím med kolem huby milionum svých spokojených userů, jako to dělá ea. zkrátka to nemá zapotřebí *4*
      • Dneska je třeba na Steamu zadarmo Amnesia
      • Half-Life_3_confirmed
        Steam je rozhodně víc user friendly, než Origin. A že ti zdarma nedají nic? Jen za poslední rok se tam objevily zdarma věci jako Red Orchestra 2, Left 4 dead 2 atd... Včera zase byla zdarma první Amnesia. Jinak souhlasím, že Uplay je zlo
        • všechny tyhle služby jsou zlo, obvzlast když si clovek uvedomi ze je vůbec nepotrebuje,ale mit je musí.
          Však ono az jednou třeba Steam pojde tak to všichni pochopi. zbydou jim jen oci pro plac, a prazdna peněženka:)
          • 2 flash....plně s tebou souhlasím...jen nad jedním jsem se pozastavil "ale mít je musí"
            • tak pokud nechces krast, a chces hrat nove hry, tem sluzbam se nevyhnes.
      • Sr_Lobo
        Pravda, nerikam ze origin je fajn, ale proti upalyi je jeste zlaticko *15*
  • Zajmave jak je pro spoustu lidi RA 2 hra detsvi a best ever a mych ocich je to dycky byla tak nak nevazna prepalena omalovanka oproti celkem vaznem RA 1, i to intro je horsi
  • herecke vykony jsou skutečna špička, to bude asi dobra hra když tam najali tak kvalitní herce
  • Nejdříve hra nešla stáhnout. Teď ji ani nevidím ve hrách.
    • Mě nešla ani přidat do knihovny. Přišlo mi 18 mailů že už jí mam v knihovně, ale realita je jiná. No co, stáhnu si to jinde. Ale opět se mi potvrdilo, že s Originem nechci mít nic společnýho.
    • Sr_Lobo
      jj vypada to ze ji stahli uplne z nabidky. Ja zjistil ze mam na uctu DVE obednavky na ni, ktery maj stav processing!! To se zas neco EA povedlo neska... *12*
  • Princ.Jablon
    Nefunguje download *5*
    bravo EA
    • 0011
      Si to jen přidej do knihovny jako jsem to udělal já, je jasný, že o tuhle hru bude zájem a nápor na servery, nebo to potřebuješ strašně nutně hrát hned teď?
      edit: někomu to zřejmě fakt nejde, ale jak říkám nemusíte to mít hned teď hry on the house jsou dostupné většinou pěkně dlouho
      • Princ.Jablon
        vidíš to, to mě nenapadlo, takže jsm klikl na dwnload rovnou místo přidání do knihovny a teĎ už se mi to v on the house nezobrazuje vůbec.

        Edit: ne...nebudu to hrát hned, chtěl jsem to do knihovny právě jen )))
  • Ten soundtrack je naprostá špička!
  • Inquisitor
    Jde vám to stáhnout? Mě to pořád hází chybu a v knihovně to taky nemám i když mi přišel mail o "nákupu".
    • Sr_Lobo
      jj dostavam errory uz pri klikani na "Download Now" ocovidne ma tato akce velkej uspech.
      EDIT: Apozor prisly mi tri identicky konfirmacni maily, ale v knihovne nic nemam ... no radsi tomu dam chvili klid *15*
    • nejde to...
  • Škoda že to nejde stiahnuť lebo Origin má ZAS nejaký problém :D
    • Tak se něco rozdává zadarmo, tak se nediv, je asi velkej zájem. Steam tohle měl s L4D taky podobně, Steam byl dost přetíženej.
  • Blue.Shark
    I po letech je to pořád výborná hra. A intro je na mém žebříčku zařazeno mezi nejlepšími, které jsem kdy viděl. Tahle hra je vážně úkaz.
    • Inquisitor
      Jo ta hudba nemá chybu.
  • Super! Najlepsia RTS z mojho detstva. Uz si drtim v praci na eeePC, dokonale :)
    • Inquisitor
      To je teda pracovní morálka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit