Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nehral som..ale ked je to zadara..tak prečo nie.:)
  • RazorProduction
    Moja prva RTS doteraz mam v hlave song z intra https://www.youtube.com/watch?v=glVgcm2bomE na Yuri's Revenge *5*
  • Ja mam akorat rozehrany Tiberian sun. Mam ho nejak radsi nez RA2. Ale proti gustu.
  • Zdravím, mám dotaz, s kámšem jsme si yuriho stáhli, oba máme win 8. Je nějáká možnost jak si tu hru v současné době zahrát přes multiplayer? Lan se nechce vůbec spustit a online multiplayer se zase nechce připojit. Díky
    • http://cncnet.org/yuris-revenge
  • To bych rád věděl, co bylo na Yurim vybalancovaného. Kampaň skvělá ale při lan srazech jsme vždy sáhli po hře bez datadisku, Yuriho porazit nešlo
    • Black_Hand
      tak, pravda je takova, ze vlastne, kdyz nad tim premyslim, zadny C&C do Generals: Zero Hour nebyl nijak zvlast vybalancovany, ale Yuri byl extra rozhozeny, to mas pravdu. na druhou stranu, C&C byl vzdycky spis o zabave, nez o opravdove strategii a kdyz to clovek chtel aspon trochu vyvazene, tak to musel trochu orezat.
      • C&C je o brutální zábavě, kromě Warcraftu 3 a Starcraftů nikdy nic srovnatelně kvalitního nevyšlo. Objektivně vzato existuje spousta skvělých strategií (Supreme Commander), ale z nějakého nepochopitelného důvodu jsem se u nich prostě tolik nebavil (a zdaleka nejsem sám). Prostě mi jen přišlo divné, že si do vybalancovanosti Yuriho nikdo v diskuzi nerýpnul, tak jsem zkoušel, jestli se někdo chytí.
    • Tak to byl sraz Jedličkova ústavu ne?
      • ZvacA
        Ne že by ho nešlo porážet, ale kolega nahoře není daleko od pravdy. Rozdíly v jednotkách mezi Sovětama a Spojencama taky byly, ale Yuriho strana je opravdu předimenzovaná. To je samej dominátor, mutátor, mastemind s velkým dosahem, dost odolný létající disky, ponorky s dostřelem větším než ruský dreadnoughty a silná pěchota a věže, co ti berou naráz až pět jednotek a plno jiných otravných blbinek. A když polovina tvý vybudovaný armády v útocích vždycky skončí tím, že se obrátí proti tobě, to už ti začíná frustrací pomalu hrabat. :D
        • Věže braly narát jednotky tři, ne pět.

          Yuri byl otravnější než spojenci a sověti, ale předimenzovanej určitě nebyl. Jednu dobu jsem to hrál dost aktivně a pamatuju se i na souboj dva na dva, kdy mi spoluhráče sejmuli dva hráči s Yurim a já je stejně se sověty zvládl porazit. Kdyby byl Yuri OP, tak by se mi to nepovedlo, nemyslíš?
          • ZvacA
            Dík za opravu

            Tak jsi fakt skila, proti tomu žádná. Ale pozor, znovu nepopírám něco o porazitelnosti, věřím, že jak za Sověty tak Spojence lze proti té straně najít pár zkušených a fungujících taktik, ale to, co Yuriho strana dostala do vínku oproti původním stranám, to je opravdu co do jisté převahy v té hře dost poznat. Ty jednotky mají navrh a alespoň pro mě osobně to bylo znát jak v kampani, tak i v multiplayeru. Ale pochopitelně, navzdory tomu jakési té supremaci, když tu stranu vezme do ruky amatér, tak to třeba ani nemusí stačit, to může být.

            Ale nedělal bych z toho vědu, vždycky se v těch RTS našla strana, která měla navrh a nějak to k tomu vlastně i patří, aby se s tím hráči v online hře nějak popasovali. Třeba takovej W: dawn of war by o tom mohl vyprávět.
      • Nekaž mi mou nostalgickou chvilku *3*
  • Legenda *14*
  • s přestávkama to už hraju od doby vydání *1* je to prostě jedna z nej strategii, ale Tiberian sun a red alert 1 mám taky moc rád
    • Taky si ji cas od casu zapnu a proparim par dni. U zadne jine RTS to nemam *1*
  • Dá se podle té grafiky poznat, kteří vojáci jsou mí a kteří nepřátel?
    • Sr_Lobo
      Ty bys to stejne nepoznal ani ve 4K rozliseni tak se netrap.
    • Hodne slabej trolling *6*
  • martinbucek
    s age of empires 1,2 najlepsia rts a ako jedna zmala s bezproblemovym lan hranim
    • XorxoxTalarius
      Moje oblibena, ale musim uznat ze moje uplne nejoblibenejsi RTS jsou do ted neprekonane Empire Earth .. na tu nic nema :)
  • giacobraza23
    Staci pockat 15 let a vsechno bude zadarmo, krome rohliku.. Ty budou v Red Alert 8 za 18,50 :-)
    • walltar
      No já myslím, že 15 let starý rohlíky by si taky dostal zadarmo.
      • Sr_Lobo
        Pche to vis ze jo! Urcite bude nekdo rozdavat strouhanku v kompaktnim pevnem baleni na cesty! Este bych za to hodil prirazku *15*
        • On už ten velmi kvalitní patnáctiroční penicilin v té strouhance by byl zlatý důl.
          • giacobraza23
            Uvidime za 15 let kdyz budeme pohrbivat Polacka, Bacha a Dobrovskyho kolik bude stat rohlik.. Budem se jim skladat na rohlik :-)
            • Chumbaba: Kámo, ale nějaká zběsilá 2d střílečka (něco ve stylu Metal Sluga, nebo Broforce) s Bachem, Dobrovským, Grygarem a Poláčkem v hlavních rolích, s multiplayerovou kampaní až pro 4 hráče u jednoho kompu by mohla bejt pecka. Zvlášť kdyby se dali, jako další hratelný postavy, odemknout Homola, Olejník, Rybka a Drda. Akorát mě, kromě Jacka, TheGGG, maxe a Hnisavce, zatim nenapadaj žádný bossové...
            • Jasně, Jindra Rohlík vydělá miliony mobilníma RPG s hudební magií.

              Sice mi tahle garda herních redaktorů taky úplně nevyhovuje, ale doufám, že pohřbívat nebudeme nikoho z nich ještě desítky a desítky let. Například dneska se mi zdálo, že vyšel novej Level a na obálce měl rozpixelovanýho Martina Bacha. Prostě žiju hraním a herní žurnalistikou už přes 20 let a nehodlám na tom nic měnit!
            • Sr_Lobo
              Za prvy bych rek, ze kluci toho maj jeste hodne pred sebou a za druhy si myslim, ze na Jindru Rohlika se skladat nebudem muset, to je sikovnej kluk a na sebe si urcite vydela *3*
            • martinbucek
              pan je akoze vtipalek, len trosku trapny a strasne nevhodny humor....chod sa pochvalit maminke, ze rad pochovavas ludi na internetovych diskusiach, co ti nato povie a nas nabuduce usetri

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit