Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Nevim proc se autor rozplyva nad tim ze je dobre ze kazdy vydavatel ma sveho klienta, nevim jestli si to uvedomuje, ale to neni konkurence Steamu, momentalne jedinu konkurenci Steamu je akorat GOG, protoze se snazi prodavat hry od vsech vydavatelu. Tim ze budu mit svuj privatni obchod kde budu prodavat jen svoje privatni znacky a sem tam nejakou blbost neudelam konkurenci Steamu. To je nesmysl.
    • Overwatch
      Hm, to taky nevím, protože se tam nad ničím takovým nerozplývám. Dokonce tam ani neřeším kdo/jestli/jak konkuruje nebo může konkurovat Steamu. Nečetl jsi nějaký jiný článek?
      • XorxoxTalarius
        Mysleno jak Tychus pise. *3*
      • Z článku to tak působí, ale třeba to tak nebylo myšleno a je to jen blbě napsané
  • Chápu, že u Homolů doma jsou z nového klienta nadšení (uvažování většiny herních žurnalistů se s mým zcela míjí už asi 10 let), ale já osobně rozhodně nechci další nesmyslný DRM/reklamní prográmek, ve kterém budu mít jednu nebo dvě hry, a jinak bude jen na obtíž.
  • Paulcz
    Rockstar je asi nejdebilnější firma, pro níž je x-dalších logovacích blbostí rájem, který s radostí implementují :) Škoda, že jim už zrušili Games for Windows, u toho měli zřejmě největší extázi.
    • Představuji si je nějak takhle: https://www.youtube.com/watch?v=rja7tCtxSN4
    • A ještě maj tu drzost, dělat si z těch všech socialních fenoménů a oje*ávek moderní doby ve svejch hrách srandu a na druhou stranu je sami vesele aplikovat do praxe *1* *16*
  • Lupulin
    Když sem si před časem řekl, že nebudu podporovat všemožné klienty, myslel sem si že příjdu o dost her které bych si chtěl zahrát----roky letí, sice sem si pár her nezahrál ale můj backlog je tak velkej že omrzím těch pár her které mě na steam nechtějí přidat....nechcete moje peníze ze steamu? fajn, dostanou je jiní...a mě teda vůbec nebude mrzet že si nezahraju.....třeba. Mass Effect Andromeda... :D
  • Pro me osobne je "client app" to nejorsi co sebou nese vetsina dnesnich her a to ji treba v pripade Blizzardi verze hodne vyuzivam. Zacinam to brat jako nutne zlo, protoze cim dal cateji jde vsude videt "login with facebook" a tento smer me desi jeste vic *1* *1* *1*
  • Hrůza a děs...tak si jejich hru nekoupim no. Kašlat na ně, už jejich social club je ptákovina. Podporuju jenom Steam, kde mam přátele a spoustu her. AC nekupuju kvůli Uplay, chvíli sem ho zkoušel a člověk se nemůže ani kouknout na profil kamaráda nebo vidět co má za hry. Hlavně honem honem nacpat tam naše hry, ale to že klient nefunguje jak má a je vlastně úplně k hovnu nám nevadí. A to nemluvim o tom, že UBI teda má hry na Steamu, ale zárověn k tomu se vám při zapnutí zapne i Uplay, takže hraju přes Steam kterej zapne Uplay a ten zapne hru *11* *11* *11*
  • Nevím, mám Steam, protože bez něj to posledních pár let prostě nejde a Origin, protože Inquisition a Andromeda na Steamu nejsou. GOG Galaxy je volitelná a z GOGu tedy vždy stahuji jen instalační soubory. Ostatní klienty ignoruji. Hry od Ubisoftu jsem díky tomu již pár let nehrál, ale co tak koukám o moc jsem nepřišel. A s GTA jsem skončil u trojky, protože čtyřka chtěla, abych se zalogoval snad do pěti různých hovadin typu Social Club apod.
  • Vybavuji si kritický článek z doby kdy přišel Steam kde dotyčný psal, že to dopadne tak že každá hra bude mít svého klienta. Přesně takhle to dopadlo.
  • TheGGG
    no jo, proč nemít milion klientů a na každým jednu hru? Za chvíli si kdejaké studium z horní-dolní vytvoří vlastní online sociál službu a já si budu muset jak kr*tén vytvářet bazilion účtu a pamatovat si bazilion hesel.... zlatý steam, kéž by bylo vše na steamu---
    a toto by se za první republiky nestalo, zlatej masaryk....
  • Spades
    Jako mít 10 různých klientů je ještě půl bídy, ale mít jen 2 klienty ve VR už je docela peklo :D
    Oculus Home a SteamVR se ovládají úplně jinak, neustále se hádají a zobrazujou mi bariéry z obou klientů zároveň.
    Doufám, že tohle vyŕeší, protože jakmile si začnou studia publikovat VR hry na Originy, Uplaye a bůhví co, tak to bude fakt peklo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit