Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediné co se podle mě zlepšilo od Guerrilly je nasvětlení a jiné zbraně. Zbytek hry stojí za prd - zdraví se doplňuje prakticky hned po tom, co ubude, ještě jsem nenarazil na situaci, kdy by mi došla munice, hru stačí bez jakéhokoliv přemýšlení proběhnout s prstem na Tab (stisknutím se zobrazí trasa k dalšímu checkpointu).
    Guerrillu mám už rok a není týdne, kdy ji aspoň na 10 minut nezapnu a nepokochám se freeroamovou destrukcí všeho. V Armagedonu jsem střelil do komínu, který už byl za tunelem pro hráče a neodlítla z něj ani tříska.
    S hodnocením více méně souhlasím.
  • A na to si přišel jak ? *7*
  • No, podle gameranking.com je k dnešnímu dni průměrné hodnocení 76.25%.
  • Preed
    Sa to to tu neda citat,dementi co furt riesia nejake dementne cisielko pri recenzii a ake cisielko tam mal DNF a vobec,bavila vas ta hra?super,nikoho to nezaujma,recezent dal tolko,kolko uznal za vhodne,nie je to ziadna konspiracia voci vasej osobe(hra ma vobec nezaujma,nikdy som ju nehral a hrat nebudem)
  • prudislav
    jako neříkám že ty čísla jsou blbě ale třeba recenze na novou alici mi přišla strašná
  • RFA je průmerná hra, proto dostala průměrné hodnocení. Není špatná, není nějak úžasná. Na jiných serverech mají jako průměr 7/10. A vám to více vyhovuje, že? Čísílko děla divy. Já naprosto souhlasím, že při dnešním srovnání DNF si více jak 6/10 nezaslouží. Přesto ho považuji za skvělou zábavu a jen tak na něj nezapomenu.
  • DNF se stane synonymem pro nadprůměrnou hru, žádná hra to teď nebude mít lehké, ani nechci vidět hodnocení Zaklínače 2 nebo La Noire, kdyby vyšly v době po Djůkovi *1*
  • Sakra Duku! Byl si až moc dobrej...
  • Očividně nebude áčková *3*
  • nemohli jste to recenzovat ve verzi x360/ps3, na počítači to stojí za starou bačkoru
  • Já nechci rejpat jo ale tohle je v poslední době hra která mě vážně zabavila po celou dobu hraní. Žádný stereotip se nedostavil jako to u mě bývá zvykem...Grafika super,znovu hratelnost ještě lepčí,příběh není špatný,je to menší satisfakce za Gears of War...jako já byl spokojenej..u mě tahle hra zvítězila na plnné čáře!!!
  • Pánové, vy si asi neuvědomujete, že 5/10 znamená průměr.
    6/10 - je to lehce nadprůměrné
    7/10 - stojí za koupi, tuhle hru si zapamatujete
    8/10 - bomba na kterou se bude dlouho vzpomínat
    9/10 - vynikající "hra roku"
    10/10 - ORGASMUS
  • To si vystihl presne!
  • Pro srdcaře určitě žádný lepší počin, ale na odreagování taková kratší záležitost s možností ničit téměř vše, docela se mi to líbilo, i když to vybočovalo lecčím z normy stejných a stejnějších fps, zase oproti panu Dukovi mě tohle bavilo víc :)
  • To je teď nějaká nová móda, dávat áčkovým hrám průměrné hodnocení?
  • Že Duke dostal 6 som preglgol veľmi ťažko, že zatrpknutá pseudorecenzia udelila hunted 6 som ešte ako tak prežil, ale že Red Faction dostane 5 už veru nerozdýcham. Toto už je na mňa prisilné kafé. Nie, nie som troll, ani decko, ani zarytý fanúšik ani jednej z týchto hier ale napriek tomu si myslím, že každá bola dobrá a zabavila na dlhé hodiny a to si potrpím na detaily, ale (narozdiel od recenzentov) sa viem povzniesť a hodnotiť hru v globále. Takéto recenzie ma nútia premýšľať o tom, či nezačnem sledovať recenzie radšej niekde inde.
  • montatatana
    O nijak zvlast ocekavane tituly ani v jednom pripade nejde.
  • To ten duke si zasluzi tu 7 :D :P
  • Myslím že tento díl jen vystřel do tmy, hrál jsem všechny RF a musím říct, že tento počin byl hrozný, proč mussíme pořad zabíjet alieny a být v jeskyních.Je to velká škoda , moc jsem se těšil a je to děs běs.Plně souhlasím s recenzí, za mě osovbně tak 5/10 nekupovat je to moc špatné!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Co tím chtěl básník říci? Pobavit? Ok, tak v poslední době vyšlo hodně her, co dostali šestku - k popukání...

    Hry dostávaj osmičky a devítky, trdla za tím vidí konspiraci, hry dostávají šestky a trdla za tím vidí, jak jinak, konspiraci...

    Někteří lidé očividně nemají do čeho píchnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit