Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím Vás, existuje už nějaká česká komunita RO2? Nebo skupina na steamu? Nic jsem nenašel.
    • Ahoj, existuje čosi, čo sa zdiaľky podobá na FAN PAGE: www.heroesofstalingrad.eu
  • cau bude v ro2 nejaky sqvad jako v battlefieldu ???
    • Ano, ano, sú tam squady!
  • nevite nekdo proc se neda po update hry pripojit na server ? nebo kdy to pude
    • Mne to ide bez problémov.
      • Teda ale musím povedať, že nové mapy sú parádne *5*
  • a mě tenhle semestr čeká statistika a biochemie...to bude těžký...
  • Tak po pár hodinách hraní bety mám trochu smíšené pocity. Na jednu stranu to vypadá i zní opravdu dobře, ale nějak nemůžu překousnout ty ústupky od autorů k větší jednoduchosti. Třeba v minulém díle jste museli po každém výstřelu z flinty ručně vyhodit nábojnici a po vyprázdnění zásobníku ručně nabít, tady už je možnost to mít automaticky. Samozřejmě je i možnost si to dát na manuál, ale k čemu to pak je, když ostatní budou hrát s automatem a budou tedy mít malou výhodu? Taky se mi moc leíbí ty spousty ikon, které se občas objevují při hraní, to už trochu smrdí arkádou. A co se krytí za překážkami týče, nechápu tuhle módu, kdy to cpou do každé druhé střílečky, stará metoda ručně se přikrčit a vyklánět se, mi vždycky přišla nejpohodlnější. Teď se k něčemu "zafixuju" a když pak potřebuju pohotově utéct, tak se mi to nepodaří, protože mačkám blbé klávesy... Asi jsem si na to ještě nezvyknul. Jinak i přes výše zmíněné chyby mě hra baví, ale zatím pro mě nepřekonala první díl, který je srdeční záležitostí :) Ovšem jak znám TWI, pokud si hráči budou na něco stěžovat, tak oni to hned opraví, jsou to dobří borci a v první řadě jim jde o spokojenost hráčů. RO2 se bude určitě dále vyvíjet
    • Pravda niektoré veci sú ešte trochu zvláštne, napr. ten manual bolting, keď už, tak by sa to malo nastavovať na serveri :-) Treba však myslieť na to, že to stále ešte nie je final realese. Mnoho vecí by sa malo dať nastaviť na servri. Čo sa týka tých drobných ústupkov, ja myslím, že to je celkom rozumný krok, aby tá hra neumrela. Pôvodná RO sa už moc hrať nedá...

      Čo sa týka systému krytia, mne teda rozhodne vyhovuje, len je treba si ho nastaviť na čo najdostupnejšiu klávesu. Ale inak klasické vykláňanie tam zostalo, tak ťa nikto nenúti to používať :-)

      Ja som celkovo spokojný, je to slušný nástupca pôvodnej RO.

      BTW, česká Steam komunita je tu: http://steamcommunity.com/groups/RO2HoS_CZ/allcomments?p=2

      Je tam nejaké zaujímavé info, na prvej strane je zoznam chystaných módov *14*
      • Dnes jsem ještě trochu víc potestoval a už sjem si na to celkem zvykl, není to tak špatné to krytí :-) Perfektní je určitě to, že kulometčík se může skrčit i s roztaženým kulometem, to se jim fakt povedlo. Taky se mi strašně líbí, že mohu přerušit přebíjení, celkově už si na to zvykám a je to super. Těším se na ten update a díky za odkaz
        • jop, mne sa páči, že môžem páliť naslepo, bez vystrčenia hlavy xD
  • Zajímám se o WW2 a tohle vypadá na skutečně dobře dovedenou práci. Nemůžu se dočkat až to vyjde. Snad jen doufat v to, že spoluhráči nebudou jen tupé ovce které zaspamují éter s hláškami typu omg, lol, rofl, noob a pdobně, ale že se bude jednat o lidi co zajímá období ww2 a dokáží kooperovat. A také doufám, že to nebude plné skákajících gumových "es" které vás ve výskoku střelí do hlavy zatím co vy se je snažíte pokropit celým zásobníkem.
    • No tak "skákajúce esá" tam nebudú, toho sa neboj. Keby si hral prvú RO, tak nad tým ani neuvažuješ. Bunnyhopping v takejto hre je hotová samovražda.
      A k prvej časti, odporúčam ti vstúpiť do nejakého klanu, ktoré po vydaní nepochybne budú vznikať a garantujem ti, že budeš spokojný *3*
      • Ne nehrál, nějak jsem se ktomu nedostal. Díky za tip:-)
  • nekdo na spolecne radeni v RO2? dospely s mikrofonem a rad coop spolupraci a pohodu? normalni! :)
    • klidne si stebou zahraju skype : js.stark budu se tesit
  • Tak už testujem betu aj ja :-) Ľudia vravím vám, ak chcete porádnu vojnu z prostredia WWII, choďte do toho, je to pecka!
  • Jak už tady někdo psal k Wermachtu mohli i cizinci např. muj praprastrejda a SS byla záležitost těch pravejch nácků...
    A co se týče hry vypadá skvěle nevim jestli to koupit a pomoct mím soudruhům střílet ty náckovský svině!
    • diskuze o hov*ě o kterém nikdo z vás stejně nic neví

      ale abych se připojil něčím smysluplným, pokud se bavíte o wermachtu a SS je třeba rozlišovat:
      armádu do roku 1938
      1939-1940
      1941(to už bylo 70% jednotek, jejž si podmanilo Evropu po smrti)
      1942
      1943
      1944
      1945
      • Tikov
        V roce 41 rozhodně nebylo 70% jednotek, které si "podmanily" Evropu po smrti. Do roku 41 WH takřka zdvojnásobila počet mužů (z 4,7 mil na 8,2 mil) a úmrtí bylo za dané období asi 375 444 (takže ani 8% stavu z roku 39)
        Zdroj: feldgrau.com
        • v červnu nebo v květnu vyšly v ATM oficiální statistiky uznané německem a ruskem, tak si to sežen. já tu nikoho přesvědčovat nemusím
          • Tikov
            ani v květnovém a ani červnovém (edit: ni dubnovém ni červencovém) ATM žádný takový článek není. Popravdě pochybuji, že by to zvládlo Rusko či Německo uznat (ty podklady k tomu jsou v hrozném stavu), natož oba státy jednu verzi.
        • kks, kašlite už na to a choďte si zašukať *7*
          • Hairy_Ass
            Zašukat si můžeme, ale to neznamená, že nemáme čas se sebevzdělávat. *4*
    • Tikov
      Němci byli přinuceni do obou organizací příjmat cizince, u SS do 43 se snažili toliko nordické rasy, poté už tam brali také každého. WH byl v tomto ohledu řekl bych čistější a většinově tvořen občany Říše (nejspíš případ tvého praprastrýce) + povětšinou samostatné dobrovolné jendotky cizinecké (španělská Modrá divize, Legion Wallonie (v červnu 43 přešla pod SS), indická Legion Freies Indien a arabská Freies Arabien (mimochodem jedna ze slavných fotek černocha ve WH mundůru je právě člen tohoto uskupení), ruská ROA, chorvatské divise a další).
      S výběrem těch nacionálně zapálených do SS to postupem času také nebylo tak žhavé.
    • omg kecate tady nehorazny Pic*viny. mate to nakukany ze skol a z televize co ? Waffen SS byli z vic nez 50% cizinecky !!! jediny LSSAH byla nemecka !!!

      skoda mluvit
      • Hairy_Ass
        Máš pravdu, například 30. granátnická divize byla prakticky výlučně složena z obyvatel SSSR (Rusové, Ukrajinci, Arméni...), nebo slavní SS divize Viking, kde byly hojně zastoupeni Norové, Dánové a další severské národy.
        • máte pravdu máte pravdu, vy jste tak chytří...
          • Hairy_Ass
            Nechápu s čím máš jako problém?
            • Stačí čítať jeho komenty v ostatných diskusiách, ten má problém úplne so všetkým *2*
  • Jenom jednu výtku autorovi textu v dojmech o betě, kde něco uvádí o zblblém esesáčkovi. Žádné divize SS u Stalingradu nasazeny nebyly, pouze wehrmacht a italské jednotky.
    • No tusim, ze primo ve Stalingradu ne, ale v bojich v jeho okoli bys jiste nejake dva blesky nasel. Ale pojem esesacek ber spise jako obecne oznaceni nemeckeho vojaka, zni to lepe nez wehrmachtacek :)
    • Tikov
      Nezapomínal bych na Rumuny, kteří jsou obvykle v souvislosti s bitvou uváděni jako ten nejslabší článek. Myslím, že na Jihu byli nasazeni i Maďaři a Slováci, ale tam si nejsem jist jestli jejich operační oblast byla až u Stalingradu.
    • tak kárat za takovou poznámku může jen šulibrk co si dělá dobře nad encyklopedií a hromadou dobovejch fotek na stole

      Chceš-li realitu, tak si najdi jiného koníčka, třeba modelaření ;-)
      • to, že mám trochu, narozdíl od tebe, historického vzdělání, neznamená, že si dělám dobře nad encyklopedií a nad fotkama. Já jsem nepsal nic o realističnosti hry ale pouze jsem opravil autora textu honimíre. A s těma mínuskama co dostaváš, si nedělej starosti ale od dětí asi nebudou, nejsme na stránkách call of duty. Měj se hezky a zas u nějaké diskuze ahoj.
      • A kárat někoho, kdo je chytřejší, obvykle dělá zakomplexovaná hloupá osoba, která si potřebuje nějak ulevit. Rozdíl mezi SS a Wehrmachtem byl naprosto zásadní a spousta lidí si to neuvědomuje. Většina lidí si ještě stále myslí, že všichni Němci byli fanatičtí náckové
        • Další sulibrk. Nebavíme se tu o realitě, ale o vývoji hry. Viděl jsi snad, že by na screenech byli ošklivý němci v těžkých kožených pláštěnkách, vysokých holínkách a rudou páskou na levé ruce? (ala Wolfenstein)
          Jistě autorum ledasco uteče a modeři si pak budou mnout ruce. Z preview bych ale kvůli jednomu slovíčku zle nedělal. Ale klidně si mínuskujte, beztak to dělá jistě jen parta malejch capartů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit