Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hidden

    Take preji hezke a hlavne klidne svatky, diky za vasi praci (nejen) v jiz temer uplynulem roce a preji jeste vice elanu a energie do toho dalsiho. :)

  • jack

    Moc se mi Vaše video líbí ! Také i Vám vše nej, ať si za tím představíte cokoli.

  • Marines

    Děkuji za přání a Já Vám, přeji šťastné a veselé Vánoce a bohatou herní nadílku spolu s Vánočním splněným přáním.

  • Thanquol

    Šťastné a Veselé! 🎄🐾

    • Thanquol

      Take přikládám za sebe a pro všechny videjko a nezapomeňte na čem zaleží nejvíce. We are still here!

  • Taky Vám do redakce (a samozřejmě i domů) přeji krásné, klidné Vánoce a vše nejlepší v příštím roce ;)

  • 0011

    Kdyby mi před rokem někdo řekl, že mi na gamesech bude přát k Vánocům Pavel Makal ve svetru s Doomem a stylizovaný jako Bondovský padouch s morčetem místo kočky, věřil bych mu to míň než že bude celosvětová pandemie. Díky moc za přání, já přeju vám i čtenářům ať hlavně zůstanete zdraví, Alešovi ať dopadnou testy negativně, Adama i Patrika bych rád viděl častěji, Šárce přeju míň hejtu na sociálních sítích, Alžbětě ať najde aspoň jednu hru co jí bude opravdu hodně bavit, Jirkovi ať se mu dostanou do pracek všechny nejnovější grafické karty na testování, Vaškovi ať je football manager a PES - myšleno fotbal, současný pes doufám zmizí až se všichni naočkujem - v příštím roce ještě výrazněji lepší a Pavlovi gratuluju u mě vyhrává letošní kategorii nejlepší DLC a zároveň překvapení roku v herní scéně. Mějte se krásně vyrážím za rodinou na oběd.

  • Kallessin183

    Krásné a především klidné Vánoce všem v redakci.

    PS vaše Vánoční blahopřání nemá chybu :D

  • rohlos

    I vám v redakci pěkný svátky a díky za bezva články.😉

    Držím palce, ať se tady můžeme takhle setkávat i další roky.🙂

  • Veloxos

    Ahoj, perfektní přání. Pavla volím jako ministra Vánoc :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit