Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co jsem četl tak tam maj být 3 úrovně velení, seržanti na úrovni squady, kapitáni na úrovní kompanie a pak planetární rada čili nějaký high command, která se bude právě starat o rozdělování celkových zdrojů, kde snad nebude sedět ten desetiletý klučina *1*
  • TheGGG
    Ale, ale, ale, někdo to tu nervově nezvládá. Proč bych měl nějakému uchylnému 50ti letému propocenému on*nistovy, který rád obtěžuje ostatní diskutující něco vysvětlovat? Chápu že se rád utěšuješ myšlenkou že všichni žijí stejně mizerný život jako ty, ale bohužel tomu tak není. Přestaň proto chodit na diskuze, které se točí kolem věcí kterým nerozumíš a radši si najdi nějaké stránky pro úchyly a devianty. *3*
    PS: určitě jsem víc zaměstnaný než ty *3*
  • Neřekneš, protože si akorát puberťák, tipuji podle pravopisu 12-13, kterému byl akorát tak sebrán počítač/konzole. Pochlub se co si dělal. Tak co? Honil sis jej na hajzlu tu nudličku? Odpověz já se jen zeptal a nedělej, že si to nepochopil frajere.
  • TheGGG
    když by někdo odešel ze hry, tak by jste jeho postavu popravily za zbabělost.
  • TheGGG
    Mohla tam být pasáž kde by jsi hrál za řidiče predátora, nebo za dreadnoughta. To už by byly šance vyrovnané.
    PS: proč by to tam nepasovalo? ve space marine byla armáda chaosu dost odfláklá.
  • XorxoxTalarius
    Jenze to by tam moc nepasovalo a to uz nemluvime o tom ze by to z tebe udelalo srot
  • XorxoxTalarius
    No jenze pevnost jen tak nepostavis, takze to bude asi kolos ... spis na co jsem zvedavej jak udelaji ten management surovin, staveni, povolavani a vyber velitelu. Nerad bych aby se mim velitelem stal 14 kluk co uprostred bitvy v noci pujde spat a my budeme bez podpory :D
  • TheGGG
    Tohodle jsem chtěl potkat ve hře
    http://25.media.tumblr.com/tumblr_ma5vejpjgq1r9gqnso1_500.jpg
    A nemyslím toho chlápka z adeptus arbites
  • TheGGG
    pokud jde o w40k tak nikdy netrolluji
  • pamatuju si že právě mluvil o nějakém dobývání pevnosti 500vs500, jestli to vyjde tak to bude onlinovka jakou jsem si dlouho přal, obři bitva stovek hráčů mezi kterými budou kráčet titánia totální masakr, takhle by měly vypadat všechny onlinovky *1*
  • i když od trolla tak musim rict ze to je presne shrnuti toho co si o hre myslim a plne bych to podepsal.
  • XorxoxTalarius
    Ma jit o nejakou moderni metodu vypoctu, nejak jsem to do hloubky nezkoumal, ale tipuju ze to bude ze stare skoly kdy mas vsechno na disku a pres net se dodavaji jen ruzne minimalni hodnoty. Navic to je tisic hracu na lokaci, coz zase tak silene cislo neni. Jelikoz jedna lokace muze byt celkem rozsahla
  • Inkvizice není hloupá, Ordo Xenos ví že Ultramar je v podstatě to jediné co drží vpád Tyranidů a expanzi Tau z východu galaxie a tak mají jisté výsady, navíc to není jen jedna planeta ale obří vesmírná říše v říši
  • TheGGG
    Kdo si, pán farář, abych se ti zpovídal? *5*
  • XorxoxTalarius
    No tou nehodou jsem myslel ze by behem cesty mela lod zahadnou poruchu a havarovala by. Tou zahadnou poruchou by samozrejme byl pleticharici Tzeench spokojeny ze se mu povedlo zbavit se Khornova nohsleda :)
  • ono by stačilo kdyby se do toho zapojil Calgar, bouchnul si svojí Gauntlet of Ultramar do stolu a řekl by že to spadá pod jeho kompetenci a vyřídí si to sám, UM jsou tak uznávaná kapitula že by možná i inkvizice couvla
  • Co si dělal zpíval písničky? XDD
  • Pokud tou nehodou myslíš, že by jim to vysvětlil až na palubě tak prosím. Pak by se dal snadno ospravedlnit ten odchod/útěk do exilu. Tam by zhrzeného Tituse nahlodaly síly Chaosu a v třetím díle už by šlo jen o pomstu vůči slepým bratřím. Nebo možná jen něco na způsob Hurona Blackhearta. Netvrdím, že je kdoví jaký zázrak, ale do W40k by mi to sedělo víc než představa Relicu.
  • TheGGG
    pár dní jsem měl moc práce, ale jsem zpět *14*
  • jj, přímo ovládaný boj, bitvy pro 1000 hráčů, vehikly... jen jestli si nevzali moc velké sousto, neumím si představit bitvu 500vs500 s přímým ovládáním co nebude lagfest, ale třeba překvapí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit