Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vonTossis
    Tuhle hru jsem miloval. I dnes si pamatuju, že když člověk zajel do hluboké vody, tak šel vidět periskop a ještě to bylo doprovázeno zvukem "tuů tuů" *1*
  • Moje dětství! Remake si nechám líbit *1*
  • JohnyTheZik
    Ted jeste aby tam byl jezek s novinama na zachode!
    • Sr_Lobo
      Ty brdo na ježka na míse bych málem úplně zapomněl *15*
  • IMHO původní grafika je hezčí - vkusnější a roztomilejší. I původní hudbu a zvuky bych asi "radějc"...
  • Driveclub vs Project Cars 1:0
    • Wacky Wheels vs Driverclub 1:0
      • Ale no tak. Zkuste si to zahrát. Tehdy jsme to měl každý, ale neznám nikoho, koho by to bavilo. Maximálně jako "party" kravinka.
        • Me to taky bavilo. A hlavne to byla hra pro vice lidi....to bylo proparenych noci.....na stridacku jsme jeli Wacky a Micromachines *1*
          • Ale obavam se, ze na vzkriseni WW nebude stacit zvyseni rozliseni, pridani par objektu okolo trate a cel-shading (ci jak se ta kravina s temi zvyraznenymi obrysy jmenuje).
            Vse ostatni je nachlup stejne - i ty animace (coz je sice pekne a silne odvazne, presto se domyslim, ze v dnesni dobe to bude chtit vice snahy, aby hra uspela). Pokud tam udelaji kvalitni uzivatelsky editor trati (takovy ten pro "neprogramatory"), tak by to uspet mohlo *3*
        • Me to bavilo. *1* A moc *3*
  • Raziel_cz
    Na tuhle hru strašně rád vzpomínám, nejradši jsem měl žraloka. :) Remake vypadá hezky, ale trochu se bojím, že to už dneska neobstojí.
    • Já zas tygříka (možná proto má obsese Honzou Olejníkem). Zrovna nedávno jsem si říkal, že je škoda, že tuhle hru někdo nepředělal do modernějšího kabátku. My o vlku...
      • raisen
        Jo, Tigi byl také můj nejoblíbenější *4*
        • já jezdil za soba Morrise *1*
          • +1
            Jednoznačně největší sympaťák...
          • Ježkovy oči, já bych na něj dočista zapomenul :D. Vždyť to byl úplný Bullwinkle z pohádky Rocky and Bullwinkle. Ta hra ve mě probouzí tolik krásných vzpomínek.
  • Jack1947
    Wacky wheels remake? náÁÁÁdhera *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit