Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslel sem ten Haunted Mansion, ale me to teda nevzalo. Ten panacek byl hrozne tuhej, neumel poradne behat, neumel poradne skakat a celou dobu sem si pripadal jak kdyby mel 5s delay. No nevim.
  • sleepless
    Já to tam zdůraznil hlavně proto, že tehdá holt člověk měl po ruce spíš ten warez než legální shareware... Ale v tomhle případě ne. A rozdíl je jednoduchý. Warez byl, je a bude čórka, shareware je de facto demo s možností dokoupit zbytek hry po vzoru trial verzí. No, mohl jsem si to odpustit, ale asi mě zachvátila ta nostalgie či co.
  • Budou tam i funkční "zprávy" které šlo zobrazit protihráči pomocí F kláves? :D
  • Mart9
    Nemáš zač, ale dej si na to prosím pozor a víc se nad mým příspěvkem zamysli. Vím, že mají určitou hloubku, ale 2x za sebou by se to stávat nemělo.
  • Chtel jsem ti podekovat ze mi davas moznost byt tvym hlavnim haterem a doufam ze budu schopen naplnit tva ocekavani ohledne teto velice zodpovedne pozice. Priste si dam vetsi pozor.
  • Tak v tom případě jsi to nepochopil. Jsou rozdílné.
  • Mart9
    Můj hlavní hejtr opět nepochopil můj příspěvek. Samozřejmě vím, co je to shareware, ale nechápu, proč Petr v článku hned 2x zdůrazňoval, že myslí shareware verzi a ne warez verzi.
  • s obrazy se to děje již dlouhou. Např. Botero

    http://www.wikiart.org/en/fernando-botero/after-the-arnolfini-van-eyck-2
  • fobcovic
    To hrala celá rodina vtedy :D
  • Mas pod rukama nejvetsi databazi vedeni ktera kdy byla jakekoliv generaci lidi k dispozici a kde najit vyznam slova kteremu nerozumis je otazka toho napsat to slovo a zmacknout enter a ty se stejne musis zeptat :D
  • shareware bolo vlastne demo, ktoré si mohol upgradnuť za prachy na plnú verziu.
  • Jack1947
    Dangerous dave byla super hra, protože žádná jiná neměla tak pěkně provedené přebijení brokovnice a zombíky.... navíc to nebylo vůbec jednoduché.
  • C-BEAM
    Tomas: asi myslíš, Dangerous Dave: Haunted Mansion, ten byl kvalitativně někde úplně jinde než verze před ním, které nestály za nic. Jednoznačně nejlepší Dave který se skvěle hraje i dnes.
  • nj dangerous dave to je ta blbost ze zombikama :D ja si pamatoval jen tu cernocervenou kostkovanou cepicku a brokovnici
  • Jack1947
    Mne se ta nová verze taky moc nelíbí, ale ta hudba v tom traileru jo to je nostalgie. *3*
  • Jack1947
    Dangerous dave, operation wolf... a další. Hlavně Stunts no. Duke nukem především (snad i 2nd Duuke) bylo to spíše v družině. 3+ třída, jinak jediná kompettivní hra která se vyrovnala Wacky byla snad jen Dyna ( předchůdce bombermana).

    Wacky jsem měl tuším i doma. Ten komp byl fakt šrot, ale bavily mne ještě jedny závody alá wipeout na jméno si nevzpomenu ty byly super.
  • Jakto, ze jste meli na skole prince? My meli je Commandera Keena a pak takovou tu blbost se zombiema. Na prince se s velkou slavou chodilo po skole ke kamosovi. Teda ted se citim osizen.
  • C-BEAM
    mně klony ani remaky nevadí a je mi jedno že vznikají ale ať je k*rva nazvou nějak jinak a ne přesně jako originál. Když to vypustí ven a rozšíří se to tak první co na mě vyskočí v prohlížeči nebude originál ale tento remake, čímž originál vpodstate zabijí.

    Něco podobné jsou dnes tak oblíbené rebooty jako například Thief, teď když si lidé hodí slovo Thief / game do googlu tak ten jim vyhodí odkazy na jeho moderní konzoloidní klon který originálu nesahá ani po kotníky *9*
  • Jack1947
    Prince of persia byla tenkrát fakt hc záležitost ale návyková a zábavná.
  • Mart9
    Jaký byl vlastně rozdíl mezi shareware a warez verzí, když to v článku Petr tak zdůrazňuje?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit