Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vůbec fakt, že si člověk po nesmírně dlouhém čekání( já osobně na pokračování SS2 čekám víc jak 10 let) může zahrát moderní System Shock hru, je pro mě něco naprosto neuvěřitelnýho.

    Z dema, z kickstarteru, a celkově člověk nabývá dojmu, že tvůrci jsou zapálení fanoušci, co mají čistý úmysly, tvůrčí vizi, nepochybně i tvůrčí kvalitu, ale především že tu hru jako takovou evidentně chytli za správnej konec, nebo-li- žádnej arkádovej Bioshock, nebo nějákej reboot, spin off, ani nic podobnýho se nekoná, tohle bude poctivej hardcore nárěž.
    Už v tom demu se atmosféra dá krájet a HUD ala terminator je výbornej nápad.

    Tohle musí dojít do zdárnýho konce !!! Backujete lidi backujte :D
  • Technická stránka pokulhává :D To mě docela rozesmálo, sice nejsem milovník nejnovější grafiky a nejnovějších herních mechanismů, ale zahrát si první system shock, to chce koule. Vypadá to strašně, zní to ještě hůř a nevěřím, že bych nezešedivěl z procesu hraní. Věřím, že když to někdo hrál v roce 1994, tak pecka, ale mně je teprve 30 a originál teda nedám. Jsem moc rád, že vznikne remaster, protože jinak bych se nikdy neodhodlal k zahrání si.
    • System shock nebyl technicky žádnej zárak ani když vyšel, spíše to bylo na hraně co se týče nejambicioznějších titulů. Mně se ale i přesto se mi styl grafiky líbil a líbí dodnes. Vůbec mi to prostředí příšlo daleko pestřejší a živější než srovnávaný doom.
      • To se podle mě vůbec nedá srovnávat - Doom byl sice technicky vypilovaný, ale byly to prázdné koridory, celkem jednoduchý prostor, v System Shocku jsou křivolaké chodby, různá křížení, schůdky, podlezy, dá se tam různě šplhat - a to nemluvím o herní náplni, namluvení a o tom, že je to částečně RPG.

        Taky je tam časový odstup, Doom je myslím Score 4 a System Shock je Score 11...
        • Doom byl vůči Ultimě Underworld technický i herní kastrát ....ale mainstream výtězil už tehdy . A System Shock jste si užili až na PC které bylo v době vydání scifi ... ostatně skoro jako všechny hry od Looking Glass Studios v polovině 90
  • Na tom propagačnim video to vypadalo nějak lépe.
  • Jelikož to vyjde i na GOG, tak tvůrce podpořím pouze dvojím stažením - hry z torrentu a předkožky z penisu.
    • Tak to se máš, nezapomeň to ještě sdílet...
      • Piráti a nelegální uživatelé jsou svině, proto jsem upload nastavil jen na 10 KB.
        • Jestli to myslel jako vtípek, tak jsem se zasmál. :)
        • haha takze sis jako pirat nastavil mensi upload abys zpomalil dalsi piraty? ty ses komik :))))
  • Posílejte peníze, sakra, v záplavě těch dnešních srágor je tohle balzám na duši.

    NAVÍC, jestli jim to vyjde s jedničkou, mohli by časem udělat dvojku.
    • Hanzales
      Já jak na potvoru teď doutrácel budget než to nedávno oznámili. Nikoli na steam akce, ale už jsem si musel pořídit mimo jiné konečně tu Nevadu do DCS :)
      Zase se mi nechce přispívat nižší částkou, tak počkám 10 dní (zbývá 29) a strašně moc rád přihodím co půjde. Ono přihodit na jakoukoli jinou hru, kterou jsem podpořil a na tohle ne, to bych si musel užezat ruce, nohy (moment, nohy, ruku) a pak asi i hlavu.
    • K Chumbaba: Naprostej souhlas a nejsi sám, určitě tvůrce taky podpořím.
  • Už jsem je na kickstarteru podpořil *3* Než to dodělají, tak si aspoň zahraju jedničku a dvojku, které se mi válí ještě netknuté v knihovně.
    • i já už podpořil...
  • Lukyz
    Technická stránka trochu pokulhává, ale s tím se u pre-alphy dá počítat, ale atmosféru to má už teď úžasnou *14*
    • A hele, mame tu experta na technickou stranku, kterej si mysli, ze ze svy zaprdeny zidle muze vubec takovou vec komentovat, ne-li kritizovat.
  • sice opet par dni stara zprava ale tesim se jak malej :)
  • uaxpk
    Ach, ta nedočkavost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit