Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proc se tu nepise, kolik se toho krade na shi**boxech?
    • nfo hump, epidemz ru, rls log, hmmm jáj ja nemám konzolu!
      http://youtu.be/e5QveX3-1O8
    • rozhodne o dost mene naz na PC
  • Toto musi byt lez! Vsichni prece vime,ze hrani na PC je davno mrtve a ze na PC kazdy hry jen pirati! Proto prece Remedy defacto prestalo delat hry na PC.
    p.s. Remedy jsou stejne za zenitem, zrejme uz nedokazou udelat pecku jakou byl Max Payne 1 - 2.
    • hrani na PC je nejkvalitnejsi a nejlevnejsi
      • Jen neni nejjednodussi, coz odrazuje spoustu mene inteligentnich lidi *3*
        • Co je na tom těžkého? Drapnu myš, mačkám WASD a finito. Dle mého lepší než kroutit páčkama a drtit tintilion čudlíků.
          • musis hru umet nainstalovat, musis se umet vyznat ve windows. neveril bys jak obtizne to pro hodne lidi je. ale tak z casem se to zlepsuje, coz je videt i na te prodejnosti
            • patch crack patch crack patch crak final versia final crack!
    • Zdali je toto lež nevím, ale Remedy a jejich Alan Wake je parádní, hraní na PC mrtvé? To je zajímavé, že jsem teď na PC koupil Mass Effect 3 Collector's Edition a nebyl jsme sám :-)
  • Kdyby to vyšlo rovnou multiplatformově, možná by tolik nelegálních kopií nevzniklo, osobně vlastním zběratelskou edici na Xbox 360 a na PC si to znovů kupovat nehodlám. Každopádně Remedy GO GO GO! :-)
  • 899 korun za sběratelku na PC, jak by řekl jistý klasik: "No kurňa nekup to!"
  • Já Alana začal hrát až teď co jsem si koupil Xbox nedávno a paradoxně jsem zatím u druhé epizody, protože ta hra má tak parádní atmosféru, že se mi nechce hrát... protože se bojím, že až to dohraju, tak nic takového dlouho nebude ... a nebudu mít co hrát (podobného) ..
  • A kdy vydají k tomu tu češtinu? Neví to někdo náhodou? Dík.
    • Kdyz se podíváš po internetu tak češtinu už seženeš, sice občas blbnou český fonty ale čeština je čeština:)
    • Prej koncem mesice(mozna zacatkem dalsiho mesice)
  • BoB.2
    Mě by zajímaly ty druhý čísla, kolik jich bylo staženo nelegálně. *7*
    • stahování je legální, tak vo co gou!? *2*
    • a naco by ti to bolo, predali 2miliony kopii, to je pre nich prvorade a dolezite
      • CrocoRay
        Pro vývojáře ano, ale pro Boba, který není vývojář z Remedy, můžou být oboje statistiky tak akorát informativního charakteru a nic se tím pro něho nezmění tak jako tak. Takže proč by ho to nemohlo zajímat? Mě by to taky celkem zajímalo....

        Ale jinak Remedy ten úspěch přeji a myslím si, že si ho zaslouží. Já měl jejich hry vždycky celkem rád.
    • To je uplne jedno, pac kdo si to stahl nelagalne je u me socka. *12*
      • Ha, uz tady mame 4 socky, kdo sa este prida? *15*
  • Ja jsem to hral ale je to blbost pac tam nejsou zadni draci. Jdu hrat skajrim *5*
    • Skajrim, Skajriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim !!!!!!!
    • Ve Skyrimu nejsou žádní Taken ani baterky. Your argument is invalid.
  • Skvela hra za skvelou cenu(PC verze).
    • Je pravda, že za plnou "konzolovou" cenu bych si to rozhodně nekoupil, ale za 500,- na PC toho rozhodně nelituji.
      • misho8723
        Ja som dal 25 Eur za štandardnú verziu a neľutujem ani v najmenšom.. včera o polnoci som si chcel dať jednu epizódu (piatu) na chvíľu, a keď som ju dokončil, pozerám na hodinky a ukazovali 3:00 ráno :D fakt hra, ktorá ma chytila a len tak nechce pustiť

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit