Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není to nějak moc přísný? :P Neříkám, že je to dokonalá hra, ale jen 6/10? Aspoň 7 ;). Je fakt, že mě zamrzelo to, že zde hrají prim souboje :P. I ty vzpomínky byly zajímavé a byla radost si s nimi vyhrát, ale upřímně jich mělo být více a soubojů méně ;). Ačkoliv se ty souboje daly vylepšovat a upravovat.
    No ale asi je to vážně tak - sto lidí, sto chutí. Někdy mi zase přijde, že titul, jenž je spíše podprůměrný je zde vcelku vychvalován ;).
  • rancor1223
    Pamatuju si jak mě tu kamenovali když jsem při oznámení tvrdil, že to nedopadne dobře *1*
  • 13_11
    Nehrál jsem, ale atmosféra kyberpunkové NeoParis s tou boží hudbou na pozadí to je teda něco!
    • janchor
      Je! Bohužel jedinej výraznej klad.
      • 13_11
        O to víc mě to mrzí...
  • Tahle hra není špatná.Je pravda že na klávesnici s myší se musí ovládat hůř což je celkem logické,protože každá hra s tímto ,,rubacím systémem" se prostě lépe hraje na gamepadu a klávesnice+myš pak mají své mouchy a hlavně u kamery.Jenže já mám gamepad a tak jsem si mohl rozdávat souboje s protivníky místo s kamerou.Klidně bych hru hodnotil o něco málo lépe,ale zároveň musím uznat že hodnocení na Games dle mého názoru se víceméně povedlo ve všech ohledech.Tak či tak bych tuhle hru řadil mezi ty lepší lehce nadprůměrné hry jelikož má několik dobrých nápadů a ty se nejen cení,ale v téhle hře i většina dost baví.
  • Proč jsou na GAMES.cz poslední dobou psány recenze tak nečtivě? Obsahově je vše v pořádku, omáčka však zavání směsicí japonského koření Schichimi a francouzkého Estragonu, Tymiánu, a koření provensalského.

    Možná si právě lámete hlavu nad slovem Schichimi či nad významem celé věty vůbec. Kdo neochutná, nepozná a tudíž možná ani nepochopí. Ano a právě takto nějak se cítím jako čtenář recenzí na těchto stránkách.

    Má některý čtenář podobný názor jako já?
    • TheGGG
      Nevím, já recenze nečtu jen koukám na čísla, ale ty bys měl přestat sledovat Babicovy dobroty
      • Chudák už ti jenom vysí (máš pořád půl šestý co?) Jakej je to pocit když si potáhanej po ječmenu?
      • Ehm.. kulinářství není skutečně moje hobby. Tímto jsem chtěl dát jen najevo, jak mě čtení recenzí ztěžuje stylistické vyjadřování autora.
  • Je to nejhorší hra, kterou jsem kdy hrál, dávám tomu 8 z 10.
    • to se mas, nejhorsi hra co jsem hral ja se jmenuje Psychotron a uz jsem ji skoro vytesnil z pameti, az do dneska *1* http://www.mobygames.com/game/psychotron
  • Konečně recenze s kterou souhlasím.
    Remember Me je opravdu průměrnou a místy dost otravnou hrou!
  • repley
    No musím se přiznat, že mám odehráno asi 20% hry a už na mě dolehlo to co je v recenzi docela pěkně popsáno. Mám velice rozdílné názory na tuto hru. Co se vyprávění příběhu týče (manipulace se vzpomínkami), vizuálního zpracování a hudby, jsem na 100% spokojen. Ale co se týče bojových komb a soubojů obecně, tak to je děs. Komba jako taková jsou super, ale v soubojích je občas problém že Nilin útočí na špatné protivníky než bych si přál a komba mi jdou velice těžko rozjíždět. Časování jde víc ztuha než bych čekal (a není to tím že bych měl pomalé ruce) *3* . No a poslední věc je kamera. To je pro mě problém jak ... Nemohli nechat kameru na jednom místě s tím že se bude lépe rozhlížet na další postup! Uvidím jak to bude s příběhem a celkově s hrou dál, ale už teď mám pocit že hra je pro mě lepší průměr ... těch 7 by si zasloužila určitě a 8 maximálně kdyby vše fungovalo bez chyby. Toť můj skromný názor *5*
  • Hanzales
    Na mně ta hra prvně působila spíše jako takový průměr. Tuž ale předvčerejšího nudného večera jsem to sosnul, že tomu dám šanci a pak to i koupil. Nakonec stačilo jen připojit gamepad, zvýšit FOV a jako tak na večer odreagovávačka dobrý. Viděl bych to taky kolem 6-7/10, osobně bych ale možná i malinko přindal. Jisté kvality ta hra určitě taky má.
  • Tak s Hotline Miami se to neda srovnavat, samozrejme :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit