Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam to stejne, taky mi to neprijde tak top ten DualSense. Mozna tak u hry Astro :D Lepsi je to na PC, uz proto ze i ten Returnal nebo jinou hru mas v lepsi kvalite, te kvalite nejaka konzole nedosahuje. Ja treba spustim Cyberpunk 2077, Returnal v nativni 4K. O tom si u hodne her muze nechat jen konzole zdat. Navic ma orezane ruzne stinovani, dohled a tak textury doskakuji. Treba Resident Evil Village kdyz je video nebo neco ze hry, vypada na PC lepsi. RE 4 to stejne. Mam to vedle sebe tj mam RE  4 na PS5 a vedle na PC. Vyhraje samozrejme PC s Xbox gamepadem a na DualSense zapomenu.

  • Jsi spis na akcni hry dle toho popisu :) Resident 1 a 2 je ten pravej a ten jsem poznal ja na Playstation 1 a to bylo uplne jinde :)

  • Pravda nektere Souls hry meli spis bugy, takze hraci spis pomohli napr Bloodborne. Tam se da postava levelovat az na 30 level hned na zacatku na PS. Da se tam nalakat vlkodlaky do dveri, kde se zaseknou a pak je umlatit :D


  • Jack1947

    Resident evil4 byl moje vůbec první setkání s touhle sérií tehdy na pS2, no nedohrál jsem ze začátku pecka, poté mě to nějak pustilo navíc, jsem možná na to neměl tolik vlohy ? ostatně je to už dost let a já byl teprve na základce :D to takové Vice city nebo San Andreas mě tehdá ve stejném roce chytlo podstatně více 😉😜( No chvíli jsem hrál, ale právě ta otravná sebevražedná Ashley mě myslím dost odradila) třeba takové RE5 jsem dojel celé - ale jak říkám může to dost souviset s věkem 🤔

    ...POté jsem hrál port na pc  po letech kde jsem tu nechvalně známou scénu  s maniakem s motorovkou nějakým bugem přeskočil... 😮 aléé remake si zapařím rád už taky proto že jsem nedávno dopařil RE Village SHadow of rose DLC a to mě celkem bavilo^^

  • rudysakal

    Já si to koupil a asi zbytečně. Ještě jsem to nerozbalil, né a né se odtrhnout od Death Stranding 😀

  • J.V.Stalin

    Ach tak. Můžu tě ujistit, že jsem tohle vědomě necitoval. Osobně nemám rád prznění biblických textů a tím pádem ani nemiluji tento patvar.

  • frank.horigan

    Mělo tam být "slabé", ne "slepé"...

    """Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je BŮH."""

  • J.V.Stalin

    Velmi zajímavé, žel bohu nevím o jaký film se jedná.

  • uher

    Ano.

  • JohnyTheZik

    Hele trochu jo, ale zároveň třeba teď hraju Returnal, kterej by měl mít velký využití haptiky/triggerů, a reálně je mi úplně jedno, jestli to hraju k+m/xbox/dualsense. Dokonce to došlo do stádia, že pokud mám zrovna k PC připojenej nějakej gamepad, tak s nim hraju. Proto jsem tu otázku vznesl, nijak tu kvalitu gamepadu nesnižuju, jen mě zajímalo jestli to fakt někdo tak moc vnímá.

  • frank.horigan

    Jo fajn hláška pro znalce s kult filmu, plusové body jsou, ale teď už je třeba jít ven... :)

  • J.V.Stalin

    Dřív to bylo ve víře v tvojí inteligenci a schopnost normálně komunikovat, ale teď? Popravdě už sám nevím...

  • To je právě problém recenzí. Vždycky se časem objeví názor, že recenze nepotřebují číselné hodnocení, že hodnocení je v textu. Minimálně 99 procent recenzí, ale obsahuje spoilery. U recenze proto koukám nejdříve pouze na číslo. Recenze mi už zkazili mnoho her, ale chápu, že něco se tam napsat musí. Naopak často si je rád přečtu až po dohrání nebo v pokročilé fázy hraní. 

  • Vážne? A na základe čohou prosím ťa? 😂

  • J.V.Stalin

    No... čekal jsem od tebe něco uvědomělejšího a konstruktivnějšího.


    Škoda, možná příště...

  • J.V.Stalin

    No ona hlavně Akumu obtížnost je ale bohužel spíš boj se hrou samotnou, protože některý desingový rozhodnutí byly spíš proti hráči. Takže ano, byla to větší výzva než Dark Souls, ale bylo to proto, že Soulsy byly aspoň hratelnostně vypilovaný a hráči neházely klacky pod nohy. Evil Within spíše ano. A to říkám jako blázen co to na Akumu opravdu dohrál (a dodnes si říkám proč, za toho boxera to fakt nestálo 😂).

  • Pavel Makal

    Pokud jde o popis získání jednoho z pokladů, jedná se o drobnou marginálii na ploše rozsáhlé hry, na které ilustruji přístup autorů. Takže ne, nebylo.

  • Pavel Makal

    První Evil Within miluju, je to fantastický oldschool návrat ke kořenům. Ale musím upozornit, že jak po stránce hororu, tak co do obtížnosti mi přijde oproti RE4 mnohem drsnější.

  • RE4 jsem nikdy nehrál, ale hrál jsem Evil Within (taky od Mikamiho) a to je jeden z mých nejoblíbenějších hororů. Má to luxusní příběh, je to takový mix RE a Silent Hillu a na Akumu obtížnost je to dle mnohých mnohem větší výzva než kterékoliv Dark Souls. RE4 snad časem zkusím a porovnám s Evil Within. 

  • Derp_1337

    Ono taky záleží na hrách. Některé hry to využívají víc, některé méně a některé vůbec. Takže u spousty her ti to fakt nebude chybět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit