Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 5ku jsem hrál jen kooperačně, splitscreen na Xboxu a po LANu na PC. Moc jsem se bavil. Teď je ve slevě na steamu, tak přemejšlim, že to pořídim. Za 7e to je pěkný.

    A trochu OT: Doporučil by někdo dobrou coop hru na PC (pro dva...). Hodně mě bavila Lara Croft: guardian of light. Tak třeba něco podobnýho.
    • Forced, jeste dneska na steamu zadarmo, genialni vec na coop :)
      • Díky, mrknu na to.
      • kurde, ne zadarmo, ale ve sleve samozrejme :)
  • BoB.2
    Já chci návrat ke klasice RE2.
    • Asi si chtel napsat RE1 vid?
    • naprostý souhlas, škoda že se tahle série vydala směrem k v dnešní době moderní akci. Bylo by fajn kdyby se objevil RE ve stejným provedení jako první tři díly. Hry typu RE, Silent Hill, Dino Crisis, nebo třeba Parasite Eve 2 patří mezi moje srdcovky a dneska se k nim na emulátoru občas vrátím. Sice to mělo svoje mouchy, jako třeba občas úplně debilní úhel kamery, ale atmosféra nezapomenutelná.
    • BoB.2
      No jo v ruštině hra bohužel tenkrát nevyšla, ale díky těmhle hrám umím aspoň základy angličtiny.
      • nesmysl, v době kdy RE1.2 vysli moc lidi anglicky neumelo, a hrali to o sto šest, zase tolik textu tam nebylo aby to neslo, nedelej z toho vojnu a mir v anglictine:)
    • Já se divím, že si z toho vůbec něco měl. Na Re2 není čeština, ne? Deníky, rozhovory, puzzly. To ten gameplay musel vypadat.
      • No byla doba kdy hraci pouzivali i mozek a dokonce museli opravdu i sami hrat. A kdo by to rek, byla to tenkrat docela velka zabava.
  • God-of-War
    Víc se mi líbil 4 díl.
  • Jack1947
    Logicky, kdyz ten Maler v podobe "6" vubec nevysel. Na druhou stranu mohl byt i 4, ktery je v leccems i lepsi. Hmm to je duvod k zamysleni. *7*
    • Budu se opakovat! Tvuj koment nema vubec zadnou vahu! Jdi se konecne lecit! *12*
      • Janun
        Ja mam celkem problem ty příspěvky pochopit. Musim si to přečist třeba 3x a ani pak si nejsem jistej co tim chtěl říct...
        • Jack1947
          Takze sesumirovane, zni " Maler 6 se jim absolutne vymkl z rukou, mohla byt nejprodavanejsi 4ka ktera v leccems je lepsi nez zminovana5. " Doufam ze ted je to srozumitelnejsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit