Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kuše? Takže teď do výčtu her patří Tomb Raider, Far Cry 3, Assassin's Creed 3 a nyní i Resident Evil 6, jestli se dočtem, že bude kuše i u Aliens: Colonial Marines, tak se nebudu čemu divit XD
  • tak ja kvuli tomu fullscreenu na youtube lezu. pouzivam adblock takze reklamy me nijak zvlast neobtezujou. nicmene mi pripadne ze problemy s fullscreenem videi z youtube mam pouze na games.cz.
  • Spades
    Gameplay by mě i bavil, ale vadí mi to, že bych začal až s 5kou, 6kou, a nehrál ty předchozí díly, které mě moc nebavily...
    Resident Evil by si zasloužil pořádný Remake...
  • Si nemuzu pomoct, ale pribehove to uz je takovej gulas, ze se v tom snad nemuzou vyznat ani lidi v Capcomu. Herne me to zase bavilo pouze po trojku, ted uz je to moc action, ale podle vseho se opravdu snazi udelat ultimatni dil.
  • Tohle pochopitelně platí pouze pro RE hry a filmy od Capcomu. Jak to je ve srágorách od Andersona neřeším.
  • Zase tolik jich není. Původní byl Progenitor virus, z něho vznikl profláklý t-virus a Uroboros virus. Z T-viru Birkin udělal G-virus a Alexia Ashword T-Veronica virus. V RE6 bude C-virus, což by měla být kombinace T a G viru. Jo a pak byla ještě jedna "T" větev, T-abyss nebo něco takového.

    Parazitů jsou tuším zatím tři druhy, jeden, který byl v mozku Nemesis a umožňoval ho ovládat, pak původní Las Plagas ze čtyřky a modifikované Plagas z pětky. Že by byl nějaký nový v šestce, o tom jsem zatím neslyšel.

    Ňuf, ňuf.
  • leon87
    Proč tam raději nedají Claire? Ne, že by mi Ada nějak vadila, ale tohle už tu jednou bylo.
  • ja nevim teda ja ani nevidel ze by nekomu z hlavy rost parazit:P je to stejne tak mozny jako ta rostlina:P samozrejme v kontextu RE to je parazit.btw tvoje sexualni zazitky tady asi moc lidi nezajimaj.
  • BoB.2
    Nechám se překvapit.
  • Kolik je vlastně v universu RE rtěch virů a parazitů? *1*
  • DangerousDave
    "počkej až odkryje jebák / pak vymáčkni jebák"

    ale toto by bol dosť krutý boss *1*
  • To bych neřekl. Ona Ada nikdy nebyla ani nějak extra kladná postava, protože většinou spíš sledovala dění a sem tam se do něj zapojila, ale většinou jen pro své potřeby (viz konec RE: 4)

    Mě spíš víc vrtá hlavou jak mohla ve druhém díle přežít ten pád...
  • EuroSamurai
    Někdo(šílenej fanda RE) mi řekl, že Ada má bejt v tomhle díle záporák .
  • Ocelot
    Bude tam obojí
  • Gorkan
    ada wong a bratr bude fredie wong *3*
  • Poprvé videoukázky, které mne osobně celkem lákají ke koupi. I když bych radši spíš tradiční hororovou atmosféru, tak tohle nevypadá až tak zle.

    Nicméně to nic nemění na mém postoji, že série RE by znovu zasloužila pořádný survival horor díl, a ne jen akční díly od čtvrtého výše. Tento započítán také, protože kampaň za Leona nevypadá na "tradiční survial horor pro veterány série" jak podsouvají herní, ale spíš na pomalejší akci, kde bude stejně zajištěn dostatek munice na to, aby hráč musel utíkat před hordou zombií jenom tam, kde mu to vývojáři předurčili (na takových místech prostě bude nekonečný spawn zombií).
  • Paraziti co ti z hlavy udělali rostlinu ... 4 ještě ušla, ale 5 je no řeknu to hezky prostě slabá
  • Gorkan
    svinarna
  • to nebyli rostliny idi*te, viděls někdy aby někomu rostli rostliny z hlavy? To byly paraziti a byli náhodou super. Jasný fandy starých dílů tím naštvu ale mě nejvíc bavila 4 a 5. Mám totiž skrytou uchylku a hrozně rád klátím 20metrů velký vobludy *8*
  • Budou tam aspoň normální zombíci nebo tam zas budou ty rostliny?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit