Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zde je odkaz na RE2 Remake petici, pro ty co o to maji zajem.

    http://www.petitionbuzz.com/petitions/resi2remake
    • RE2 remake by byl super, ale musela by to být předělávka v duchu RE:Remake/Zero a ne RE4-6. Bohužel pokud by se do toho dnes Capcom pustil, připadala by dnes do úvahy spíše ta druhá varianta *9*
      • Zde se jedna o remake ve stylu RE remaku na Gamecube. V petici je to i napsano.
        • residentevilfans
          Jestli bude jako re Remake tak 100% a jestli tam pridaji vetsi lokace,puzzle a hardcore prvky jako v remaku.Mohli by jeste udelat nejakou hd kolekci re Zero a Remaku na ps3 a xbox. *5*
          • ZvacA
            Já jsem hlavně zvědavý, kdo to tam udělá. Já jen, že všichni, kdo kdy měli zkušenosti s předchozími díly a zejména s Remakem pro GC, v Capcomu asi už nebudou. Kromě Kobayashiho, který stejně jen formálně zastává pozici producenta, není v Capcomu veterána, který by se pustil se zkušenostmi do vylypšení statických kamer, vylepšeného renderovaného prostředí a podobně. Resi Remake se totiž robil od základů, nenevlékli ho jen do lepší grafiky a " ta dá ", máme Remake. Nejenže docela slušně tak vylepšil první díl, ale ještě ho rozšířil o řadu věcí. Zachování celé audio složky od vylepšeného dabingu a scénář rozhovorů po zachování samozřejmého soundtracku, je jen maličkostí oproti tomu, co za prácičku by bylo s převodem celé RE2 struktury do jiné verze. A na to tam chybí lidi, kteří by pro takový projekt měli cit. Mám obavy, že Capcom není momentálně schopnej udělat pořádně ani remaky, tedy de facto již připravený tác, natož, aby to bylo tak jednoduchý jak si většina představuje. A to už nezmiňuju fakt, že se toho chytne opět parta západních výpomocníků, kterých bude zase o dvě stě lidí víc, než celé japonské pobočky.

            A obyčejné remasterování grafiky je o ničem a svým způsobem zbytečností, viz právě Code Veronica HD na PS3, kde je ta změna nejen minimální, ale tak uhlazená, až to vizuálně působí na pytel a tak nějak cukrovaně.
            • ZvacA
              Jasný, ať se to zkusí. Což o to, nepopírám, že by se mi to taky nelíbilo a nebyl bych zvědavý na výsledek, přestože se mi RE2/RE3 líbí právě takové jaké jsou, ale upřímně nevěřím tomu, že kdy k vývoji remaku dojde. Nejen výše zmíněnými okolnostmi, ale kdyby Capcom chtěl již před několika lety nazpět a tu možnost měl větší, tak by už remake dalších dílů byl tady. Takový to prohlášení v podání Capcomu " uvážíme to, pokud o to bude zájem " je spíše v překladu " takže nikdy ". Zájem o remake druhého dílu je už deset let a stejně se kulový stalo, takže ono to rozhoupání se do následujícíh let asi Capcom moc nevytrhne. To spíše hrozí to, že pokud se jim číselně šestý Biohazard nevrátí, tak hodí na značku bobek.
            • No taky jsem si rikal, jestli jsou to schopni udelat, ale za zkousku to stoji.
          • RE 2 bych rozhodně bral a mohlo by to vyjít rovnou jako remake edice RE Zero, RE, RE 2 nejlépe na všechny dostupné platformy.
  • I kdyby mi někdo říkal, že to je totální blbost, neposlechnu a stejně si hru pořídím. Myslím, že tak silné pouto, které u mne vytvořila série prvních 4 her, tj. RE1-3 a Code Veronica je již „láska na celý život“. To že se mění pojetí hry, je patrně zapříčiněno současnými trendy, jež žádá hráčské publikum. Z mé strany je velmi sympatické členění příběhu hry do čtyř prolínajících se kampaní. Hratelnost vypadá již nyní jako vždy suprově, po demu jen trochu obavy z ovládání. Systém krytí mi příliš nevyhovuje ale úskoky, plazení, převaly zase docela těší. Grafika mi připadá velmi pěkná zejména charaktery a animace. Velmi mě těší možnost uspořádat si časový sled příběhu. Toto možná již trochu predikoval RE Revelations, kde byl příběh paralelně odvyprávěn v jisté chronické posloupnosti, a kde tato možnost velmi chyběla. Recenze se mi líbila, nyní se budu těšit na dnešní zvonek zásilkové služby :-)
    • ZvacA
      Sebevětší pouto s tím nemá co dělat. BH6 toho tolik údajně nabízí a přitom paralelně toho tolik podělává, že pocit po dohrání je nemastný neslaný. A bohužel to nespraví ani příběh a ani prvky, kterými se obohatí univerzum. Naopak, řadu z nich bych raději v univerzu neviděl, jsou totiž přestřelený, dělají zmatek a postrádají logiku a návaznost. Řada věcí zůstává nevysvětlena a nebo pouze odfláknuta tezí - "Chtěl to prostě udělat, je to zloduch... ". Proti BH6 to není záměrná averze z nostalgie, ale střízlivá reflexe výsledné hry, která dokázala svými částmi, podáním a některými mechanismy a zejména stereotypem zklamat i hráče, kterým se to nestalo ani u pátého Biohazardu. A to málo z čeho byl člověk nadšený, to málo, co mu hra nabídla zajímavého, fakt, že hraje za tři postavy v pěti/šesti hodinových kampaních, fakt návratu čtených dokumentů ( které se však otevírají na základě nalézání emblémů ve hře, což není přece jen ono ) a obecně předkládáná velikost celé hry, to nestačí k tomu, aby se Resi 6 dal považovat na něco výjimečného v sérii. Určitě, kdo bude chtít, tak si k němu cestu najde, ale obecně ho nelze doporučit všem.
    • Na kolik tě vyšla hra i s dodáním přímo do bytu/baráku + odkud sis hru objednával? Díky.
      • Originálky.cz (1299 kč)
  • God-of-War
    Musim říct, že demo nebylo nic extra a docela mi to rozmluvilo koupi...Nejlepší byla asi sekce s Leonem...zbytek stál za...utrhnutí hlavy.
  • Takže, když už tady slyším ty negativní poznámky, taky se přidám. Na Residenta evila 6 jsem se hodně těšila a jsem ráda že jí mám doma. Jak tady poslouchá jsem ráda, že hra je rozdělená do kampaní, které jsou Akční, ale i občas děsivé.....jako třeba blesky. oc se mi líbí v Leonově kampani Letadlová scéna, kde se mi líbí, že prostě neběhám jen tak a občas se zaklepu nebo spadnu o pár metrů zpátky. Nedostatek Leona je jeho mohutná postava, že nevidím na zombie a musím si je zaměřit. Slyším, že vám nejde ovládání, musím zklamat, ale nejsem s vámi. Na ovládání jsem si zvykla, už v druhé kapitole kampaně Leona a to jsem s ním začínala. Leonova kampaň je taková ta obyčej Zombie plus příšera v Číně, kdy se nejdřív rozstřílí a pak po vás jdou zvlášť nohy tělo i ruce :)
    Chrisova kampaň je prostě střílečka, které mám ráda jako MOH z druhé světové války :). Líbí se mi kapitola, kdy si vzpomíná na to co se stalo před Čínou. Boss na konci je famózní a protože jsem hrála za Pierse, kde jsem se málem rozbrečela, když jsem ho musela dobrovolně zabít.......Scény, kdy běháte, aby vás příšera nechytla a nerozmáčkla :)))))
    Kampaň za Jakea se mi ohromně líbila.....Jake je prostě borec a zamilovala jsem si ho *14*. Líbí se mi kolik citů je v téhle kampani procítěno :). Jake je arogantní, ale zároveň je takový jiný.....zvláštní kombinace, ale líbí se mi. Z ustanaka jsem měla doslova na začátku husí kůži......po krásném sjezdu na skútru (kde jsem několikrát skončila ve stromu :)) Scéna kdy jsem měla střílet ty malé svítící potvory a schovávat se v kontejneru.....opravdu scéna kde mi srdce doslova vytloukávalo z hrudi. Jakeova kampaň byla pro mně nejzáživnější a nejtěžší.....
    Závěr pro mě je není to sice perfektní jako první díly, ale je dobře že si vzali k srdci nedostatky z RE 5 :)
  • Tak co mihne se nakonec Jill? Protože po pětce musí každého zajímat co se dělo dál ne?
    • Jill se dobře mohla v RE Revelations což je příběhově zasazeno mezi dějství RE 4 a RE5.
      • To je mi známo, zajimalo mě jak to dopadlo po pětce...
      • samozřejmě mihla XD
  • Odulin
    Po včerejším přečtením 5 zahraničních recenzí (IGN,Gamespot,Destructoid, Eurogamer, Joystiq) jsem byl docela zvědavej do jakého tábora se přidají games. No a docela rád zjišťuji, že do tábora jako jsem já.:) Jdu to zas pustit...
  • Pátý díl mě nebavil. Čtvrtý byl zlom. Šestý je nářez. Fanoušek RE tuhle hru nesmí vynechat. A ovládat to na PC na klácesnici je holý nesmysl. To snad ani nejde dohrát. Musel jsem připojit joypad pro xbox 360 a šlo to jak po másle. Tahle hra je pro mě spolu s novým Devil May Cry hrou roku. Tedy alespoň co se týče typu hry. Opět halda zombie a ta scéna na hřbitově před katedrálou je nezapomenutelná. Nedejte na recenze a zahrajte si to. Je to super!
  • jeden říká to, druhej zas tamto... asi bude nejlepší si to zahrát...
  • koneeečne spravili možnosť strielať aj za pochodu, ale človek zvyknutý na predchadzajúce RE akosi automaticky stojí na mieste ako prikovaný *1* inak hra super a 8 zaslužené...
  • Nevim, nevim co Capcom sleduje strategii uplácení pissálků z východní Evropy a tím, že západní novináře klidně nechá roydávat hodnocení jako 3/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit