Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nahodou socom tactical strike je skvela nedocenena hra.
    • Teda... Jak tak čítam tvoje posty, hádam, že tvoji rodičia si musia trhať vlasy, že predsa len ešte nezvážili tú interupciu *1*
    • oprc.. to jsi vymyslel sám ?
  • Cypri
    čekal někdo něco jiného...?
  • fakt nechapu kdyz tady mate recenzi PS3 verze a pod tim ze ta recenze plati pro PS3/Xbox360/PC kdyz na PC to vyjde az v cervnu a hra bude obsahovat lepsi grafiku a pridany herni obsah fakt demence ten recenzent
    • sleepless
      Ano, ten dodatek je renonc, ktery brzy zmizi. Recenze se tyka pouze PS3 verze.
    • Po fiasku tohoto recenzenta s Gotham City Impostors jsem si radci pustil IGN videorecenzi nez abych toto cetl, bohuzel to nic nemeni na tom ze to bude asi opravdu spatna hra, aspon ze se povedl Revelations na 3DS.
      • podla reakcii ludi to vyzera tak ze tentokrat je to aj odovodnene.

        ale zaujimalo by ma, preco mu nedaju zrecenzovat ME3. Co by na neho povedal. ked evidentne ho maju len na to aby rozdaval slabe hodnotenia
    • God-of-War
      Jestli ta demence nebude někde jinde
    • Cypri
      změni ta lepsi grafika a nejaky malý dlc něco na finálním verdiktu, že ta hra je průser?
      Jako nezlob se na mě, ale grafika fakt nedělá gameplay, nedělá ani story. Grafika jen ZLEPŠUJE (všimni si že neříkám tvoří!) feeling z celkovýho konceptu hry. Protože i feeling může bejt skvělej bez ultra, mega bobastický grafiky.
      Ale abych ti teda udělal radost, tak ta hra v knečnym důsledku nebude mit 4/10 ale 4,5-5/10.
      OU MAAAAJ GAAAAAAAAAAD, to je hned něco jinýho!! Jdem masově kupovat ne?!
      Sorry man... *5* *6*
      • to mozes mat sice pravdu, ale stale. dat do popisu ze je to recenzia na verziu hry, ktora este ani nevisla, je proste debilne
      • Zmenit se toho muze hodne, je cas na dopracovani, vylepseni ai a podobne. A taky nemusi. Hodnotit neco co nevideli je spatne a hloupe. Mne vadi, ze games cz treba hodnotil skyrim na ps3 stejne jako na ostatni platfkormy, prestoze byl zbugovany az k nehratelnosti. To neni objektivni.
        • Cypri
          fakt jako myslis ze zlepsi AI?
          Proc to neslo od zacatku? Neni z hlediska marketingu lepsi si udelat dobrej obrazek a pak ho zlepsovat, nez si udelat spatnou image a pak se ji snazit napravit?

          ne ne, tohle uz nezachrání. Nevěřil jsem od začátku, že to bude dobrý. Hned mi bylo jasný, že to bude slátanina a "action masakr" hloupost.
  • michaliuz18
    aj 4 je moc, zombici v hrach su uz nacisto otrepany a nemaju uroven, su len na skodu
  • God-of-War
    Kratos se ptá: To je to fakt tak hrozný? *13*
    • To už se vědělo dopředu. Bohužel pro RE fandy.
  • rami.cz
    Nejlepsi byl pro me vzdy prvni dil! Meli by se jim inspirovat *6*
    • kvuli remaku jednicky jsem si chtel koupit i gamecube...
  • rezident evil 5 bol super toto je len odbočka iba o strielani rezident evil 6 bude pokračovanie
    nie sa predošle diely pačili ale tie pasky na Save to bolo najhoršie čo hru zastihlo , rano do školy 2:00 v noci a hladať pasku a cez milion dvery prechadzať *1*
    • Hádam, že na prvej hodine ste mali slovenský jazyk a párkrát si zmeškal. *15*
      • Očividne *7*
  • Škoda, docela jsem se těšil na tohle :(
  • Tak snad si uvědomí, že přidávat v Resi na akci není dobrej nápad. Nakonec, to že je to propadák, možná značce paradoxně pomůže. Přece jen jim zhořkne ten názor, že se chtějí příbížit hrám typu CoD, aby víc prodaly. Tož uvidíme. Třeba utlumí míru akce už v Resi 6, ale to už je možná příliš pozdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit