Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě série skončila u RE3. 4 díl byl změněn natolik, že mě to nudilo hrát. Škoda no... Co udělali s horovou hrou.
    • Inquisitor
      Jo třetí díl byl pro mně taky poslední Resident Evil. Čtyrku jsem sice hrál a celkem to nebylo špatný, ale jak si psal byl natolik zmněněn že už to prostě RE nebyl. A tohle už je... No comment.
  • Resident Evil ? opravdu to nese tento název ? Proč ? Jakto ? ... hnus velebnosti *11*
  • BoB.2
    Chtěly furt AKCE,AKCE,AKCE a maj to hlupáci, u mě pořad vede RE2.
    • Inquisitor
      První a druhý díl určitě nejlepší. Posun k akci je téhle sérii jedině na škodu. Ale takový je už dneska bohužel trend.
      • Jak se to vezme, pamatuju si první dva díly RE už matně, ale co vím, tak vždy tam na tebe něco vyběhlo, nebo za tebou kulhalo :-))
        Takže bod akce, tam byl stále. Je pravda, že co jsem hrál naposledy RE5 (jestli se nepletu - někde v Africe, všude černoši na tebe běhaj - kde jsem si až řikal, jestli to nedělalo náhodou skin-nacistické studio, protože jste jedinej běloch ve hře a střílíte samé černošské, zajímavé že hra byla schválená) a ten byl tak špatnej, že jsem to hrál snad jen první 2 hodiny a pak se k tomu jednou vrátil asi po měsíci, když jsem si chtěl něco zahrát, ale jak jsem to zapl, tak i vypl.
        Ale je pravda, že u RE1-2 (trojku jsem nehrál), jsem se i místy bál a někdy jsem až řval ať ty hořící zombíci už nevylejzaj! :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit