Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To epizodický vydávání smrdí krátkostí hry - to vám totiž nepřijde že hra má sotva 8 hodin čistýho času, když vám nějakou kraťoučkou epizodu dají jednou týdně...

    Jinak já osobně už stejně Capcomu nevěřím nos mezi šikmejma očima, protože takhle skurvit kdysi tak vynikající sérii to už chce fakt notnou dávku snahy... A ani moje milovaná Claire to nezachrání (snad z ní scénáristé neudělají stejného debila jako udělali z Chrise v šestce...).

    Ještěže tu pořád je Mikami, protože jeho Evil Within vypadá milionkrát zajímavěji než tenhle sranec...
  • residentevilfans
    Co to je zase za nesmysl? Capcom perla za perlou! *7*
  • V tom pripade nezajem.
  • Vys*rte se na dneska moderní šaškárny pro mlaďáky a udělejte pořádnej survival horor jako RE 1-3 pro nás herní stařešiny :-D
    • TheGGG
      Ty si tak HC až mě z toho chytá revma.
  • Epizodický? Aha, takže pá pá děsivé atmosféře, protože se to prost člověku za týden rozleží.
    Cooperace? Výborně, zase pá pá horroru, protože neznám coop strašidelnou hru, která by opravdu jako horror fungovala. Jak v tom není člověk sám a může se spolehnout na pomoc někoho jiného, jde o úplně jiný druh adrenalinu. Nezájem.
    • Tak hlavně si klidně počkám ty čtyři týdny až to bude komplet, protože je mi jasný, že to budu chtít prožít intenzivně...po pár letech čekání, další měsíc nezabije ;)
    • Já bych tak ukvapené závěry nedělal. Myslím, že se ti hra ve finálu bude líbit a, že si jí i pořídíš a řádně užiješ :-)
  • Škoda hral som 1-ku nejako ma to neučarovalo ale atmosféra bola veľmi dobrá. Od Resident Evil-u si dávam pauzu aspoň dovtedy kým sa vážne nevrátia ku koreňom prvých troch dielov alebo aspoň nespravia nejaký slušný reboot. Jediná vec ktorá ma láka je ten remaster Remake-u a dúfam že si raz niekedy v budúcne fanúšikovia nájdu v tejto sérií to čo im chýba..... alebo by sa aspoň v najbližšej dobe mohol pozrieť Capcom na iné odvetvia hrôzy najlepšie 201 miliónov rokov staré :D ak viete čo tým myslím :D
  • Loneck
    Tu Claire teda pěkně zmrvili (taky zdravím steroidy nasypaného Chrise od RE5). Už toto mi hodně napovídá jak to asi dopadne.

    http://www.gamersyde.com/pop_images_resident_evil_revelations_2-26260-2.html
  • Spades
    Jak mám chápat jen offline coop? To je jako jedno velké fuck you PCčkářům? Protože beztak zase nedostaneme splitscreen...
    • ZvacA
      Nevím, proč do toho se*eš platformu. Proště v singleplayeru by měla kooperace probíhat mezi postavami mezi kterými bude přepínat sám hráč bez možnosti, aby za druhou postavu hrál další hráč. Kdosi v minulým článku tu třeba vzpomínal RE: Zero, takže na ten samej způsob.
      • Spades
        Bylo řečeno, že druhou postavu mů'ze ovládat člověk, ale jen v offline režimu, čili splitscreen.
        • ZvacA
          Jo jasný, už to čtu pořádně, to mi nějak zaniklo. Omluva. V tom případě asi fakt splitscreen exkluzivně na konzole, to tak vypadá.
  • Koukám, že po vzoru úspěšné atmosferické hry Outlast teď ostatní studia začali chrlit jeden horor za druhým. Je to dobře, jen nevím, jestli těch léčeben a blázinců už nebylo dost. Téhle hře určitě fandím, tak snad se to povede. Claire se konečně vrátila, snad jí ještě staří dobří pařani poznají, přeci jen je Code Veronica už nějakých 14 let stará. Jinak hratelně by to mohlo být velmi podobné skvělé hře RE Zero, který právěže přepínal Rebecu a Billyho např. při nutnosti otevřít dveře z druhé strany, atp. Těším se na TGS, snad nám příští týden skutečně ukážou pořádnou hratelnost a skvělý vizuál.
  • Kde S.T.A.R.S

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit