Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • preco? walking dead tiez vychadza epizodicky a doteraz som ziadnu nehral a pockal si kym bude kompletny balik a nedavno som kupil celu druhu sezonu za 7,50e a dohram to vsetko naraz, ziadny problem pre mna, este som to mal aj lacnejsie a prelozene ;)
  • Hra na epizody-nezájem.
  • To mas pravdu nejsi kus ledu ale kus debila:))))
  • Kde S.T.A.R.S
  • Tak hlavně si klidně počkám ty čtyři týdny až to bude komplet, protože je mi jasný, že to budu chtít prožít intenzivně...po pár letech čekání, další měsíc nezabije ;)
  • Jack1947
    Tak o tom zcela jistě nepochybuji...
  • TheGGG
    houp, houp
  • TheGGG
    Jo, jsem kanec. *12*
  • Jack1947
    Naopak, hraní za ženské postavy mi nedělá sebemenší problém a je to zase oživení od klasických mužských postav. Pokud se takhle veřejně svěřuješ se svými "potížemi" takto vypadá že si bud ještě těžce pubertální nebo před a nebo máš problém s udržením "ho" v gatích jak říkáš. *4*
  • Jack1947
    Na epizody? achjo to zas smrdí něčím nehezkým... *7*
  • Spades
    Jo to ví. Fyziku by mohli používat i západní vývojáři. Jestli víš co myslím :)
  • TheGGG
    Nejsem holt kus ledu a japonci moc dobře věděj jak dělat ženský postavy.
  • Škoda hral som 1-ku nejako ma to neučarovalo ale atmosféra bola veľmi dobrá. Od Resident Evil-u si dávam pauzu aspoň dovtedy kým sa vážne nevrátia ku koreňom prvých troch dielov alebo aspoň nespravia nejaký slušný reboot. Jediná vec ktorá ma láka je ten remaster Remake-u a dúfam že si raz niekedy v budúcne fanúšikovia nájdu v tejto sérií to čo im chýba..... alebo by sa aspoň v najbližšej dobe mohol pozrieť Capcom na iné odvetvia hrôzy najlepšie 201 miliónov rokov staré :D ak viete čo tým myslím :D
  • Spades
    A tady se vracíme zpět k tvé poruše soustředění. Holt to je začarovaný kruh no.
  • TheGGG
    No právě, radši ať není na co koukat a dá se soustředit na zbytek hry.
  • Spades
    Holt to už je o sebeovládání. Jinak já radši budu hrát za ženskou kde je na co se koukat, než aby mi 1/4 obrazu zabíral nějaký chlap.
  • skoda toho offline coopu,skoda.uvidime jak to bude vypadat ale po sestym dilu me tohle zase zajima a jeste bude remake z game cube
  • Koukám, že po vzoru úspěšné atmosferické hry Outlast teď ostatní studia začali chrlit jeden horor za druhým. Je to dobře, jen nevím, jestli těch léčeben a blázinců už nebylo dost. Téhle hře určitě fandím, tak snad se to povede. Claire se konečně vrátila, snad jí ještě staří dobří pařani poznají, přeci jen je Code Veronica už nějakých 14 let stará. Jinak hratelně by to mohlo být velmi podobné skvělé hře RE Zero, který právěže přepínal Rebecu a Billyho např. při nutnosti otevřít dveře z druhé strany, atp. Těším se na TGS, snad nám příští týden skutečně ukážou pořádnou hratelnost a skvělý vizuál.
  • Já bych tak ukvapené závěry nedělal. Myslím, že se ti hra ve finálu bude líbit a, že si jí i pořídíš a řádně užiješ :-)
  • TheGGG
    BTW, kdo si tu stříká do gatí?
    Vůbec nevím, jak si na to přišel. *14* Pravda prostě je, že koho nechá hraní za např. Adu Wong chladného, je gay. Zvlášť když to dělaj japonci, ti už se o efekt "DAT ASS" postarají. Plno lezení po čtyřech a těsnejch kalhot.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit