Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale houby blbecka. Japonci maj holt jinej vztah k autoritam nez treba Cesi, ten moment s prezidentem mel bejt pro Leona emotivni dojak a ukazat, ze neni jen stroj na zabijeni. Neznamena to, ze by byl teplej nebo nevedel, co to je zombie. Taky ho nakonec sejmul. A s tou zenskou co vlez do vejtahu byla podle me spis scena pro novacky v serii. Preci jen to chvili trva nez se promeni a mel u sebe zbran, tak co. Chrissovu kampan jsem ani nedohral, to me nebavilo, psal jsem jenom o Leonove a jenom šestce, takže patej dil do toho vubec netahej. K Codu to mělo za Leona dost daleko, bylo tam par fakt dobrejch momentu. Ty zombie stiny v metru, prochazka mestem plnym zombie, hrbitov... Chtelo to jeste dopilovat a ani bych nezblept. Z Leona je tajnej agent s uber vycvikem, neni to uz 18 letej zajda, co se stal cerstve poldou. V jeho kampani se s akci prave docela drzeli na uzde. A atmosferou podle me jeho kampan nakopala ctvrtymu dilu zadek. Muj nazor.
  • Dospělých samozřejmě míněno dílech na "velké" platformy...
  • Vždyť tam z Leona v tý jeho kampani udělaly naprostýho blbečka. Člověk kterej to zažil prakticky od začátku a mluví tam na zombie prezidenta jakoby si myslel že mu jako bude rozumět a hned nákaza zmizí, nebo co?
    Nebo si potom vleze do výtahu s osobama z nichž jedna je podle chování pravděpodobně nakažená atd...

    Tohle ti jako vůbec nevadilo? Že ta hra tímto dělá pitomce jak z těch charakterů (např z Chrise tam udělali naprostýho lempla, kterej neumí nic jinýho, než bejt naštvanej na to že mu tam umírají lidi - jako kdyby se to dřív za jeho přítomnosti nedělo akorát tehdy měl aspoň všech pět pohromadě, protože jeho scénář nepsal trouba co se pravidelně pomočuje) tak i ze samotného hráče, kterýho nutěj takový nesmysly sledovat... Mě to vyloženě uráželo.

    A čtverka měla aspoň slušnou atmosféru a hlavně nápaditý bossy, který nebyly jen o tom aby si do nich střílel do chvíle než ti ukážou jebáka, kterýho musíš vymáčknout - např ten bouchač se skleněným okem, po tom co mu upadnou nohy, tak se začal chovat úplně jinak apod...
    A čtverka navíc tu sérii opravdu někam posunula. Kam ji pak posunula pětka? Nikam. Kam ji posunula šestka? Nikam. Akorát z toho udělaly pobouchanou akční hru pro fanoušky CoD (sami autoři braly že z tama šla jejich inspirace..).
  • Radioaktivni_surikata
    Leonova kampaň byla v Resi 6 poměrně dost slušná a atmosféru měla lepší než celá pětka a tolika lidmi oblíbená čtyřka dohromady. Ty zbylý kampaně byly už moc řezničina. Jak to začalo naprosto šíleně, tou přiblblou quick time event sekcí, tak se to pak zklidnilo a fakt jsem si to užíval. Vůbec bych se nezlobil, kdyby ty quick time eventy vyhodili úplně, protože jsou podle mě absolutně nefungující kravina (záměrem je umocnit filmovej záčitek. Já nevím, ale čumět na jeden bod na monitoru a čekat, co se objeví za tlačítko místo sledování co se vlastně děje mi přijde fakt hloupý). Nebudu naříkat, že už to není starej dobrej Resi a kdyby se v další díly ubíraly podobným směrem jako Leonova kampaň v šestce, tak se zlobit nebudu. Hardcore fandům původních třech dílů se stejně Capcom nejspíš nezavděčí ničím, protože to ani moc nejde.
  • Cekal sem od tohohle asi moc, smaznul sem to po chvilce hrani... a musim rict ze 6ka me bavila moc, sice uz to neni starej dobrej resident, ale zahrat si dobrou zombie hru ve split screenu s brachou je supr, a rikejte si co chcete, coop je tam udelanej skvele.
  • Jack1947
    Asi tak no...
  • Whoossain
    http://news.bbcimg.co.uk/media/images/57641000/jpg/_57641384_013606526-1.jpg
  • Jack1947
    Nikomu se nechtelo recenzovat... treba *15*
  • sleepless
    3DS verzi recenzoval někdo jiný, v jiném čase, na jiné platformě, s jinými nároky na hru atd.
  • Spades
    Mě se to líbilo víc jak RE5 a RE6 sem ještě nehrál, takže nechápu proč jen 6...

    Co už vůbec nechápu je to, proč přišla recenze tak pozdě? Ta hra přecejen vyšla už nějakej ten pátek zpátky...
  • Jack1947
    Cenzura je dobra vec...
  • Whoossain
    Jen jsem napsal, že je hra asi málo retro *9*
  • Pokud napíšeš něco o tom že se ti nelíbí reklama na Evropu 2 apod, tak ti je milá redakce tiscali moc ráda smázne a ještě ti na několik dnů zablokuje přídávání komentářů.

    Takže ano.
  • Whoossain
    Tady se mažou komentáře?
  • Jack1947
    Ve zminovane "5" se mi libil moment, kdy az na konci hry jsem prisel nato, ze mam furu penez a koupil vsechny zbrane atp... no a ten moment kdy jsem diky bugu nakonci Weskera poslal do kytek, byl hoodne legracni (1 rana a bylo po vsem). *15*
  • V pětce mohl Chrise zabít mockrát a míto toho pořád jenom žvanil...

    Jeho odstranění bylo strašně vlažný.
  • ZvacA
    A já si myslel, že žalmy za Weskera už skončily. Vždyť poslat ho do kytek byl jeden z nejzajímavějších momentů za ságu, nehledě na to, že si to podobný vyústění už od Code Veronicy žádalo. Capcom by naopak mohl hlavní postavy zatracovat ještě víc.
  • ešte stále si sem nedal svoje Blizard ID, ktoré by dokazovalo, že vlastníš Diablo 3 ako si sa chabo snažil klamať v recenzii k Diablu....lolko pirátsky klamársky
  • ZvacA
    t-virus je na poli biologických zbraní a v univerzu už archaická záležitost. :)
  • nie, pretože kedysi sa toto riešilo pri videorecenziách a recenziách a tam ostali známky rovnaké....toto je identická hra s 3DS, takže fakt nechápem nižšie hodnotenie....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit