Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja nevim jak pan recenzent, ale ja si uzil Revelations daleko vic nez RE6.
  • Jack1947
    Smutne trochu je ze byt, cisla jsou jen relativni a vubec nemuzou obsahnout ani zminovany verdikt , kvality hry a vystihnout , stale mam v tomhle smeru radsi, (konkurenci) ale jen v hodnoceni , games je samozrejmne web o hrach ktery je na prvnim miste.
  • My rozumíte? Ale pane redaktore, no tak. ;)
  • BoB.2
    Pozdě ale přeci.
  • Jack1947
    Ts, nezbyva nez opet nesouhlasit, a to dost nahlas , mne se to libilo 8/10 (X360). Zamlouvalo se mi to i vice, nez maler Resi6 to ze to bylo kratsi atp na tom nic nemeni. Jo a s verdiktem taky moc nesouhlasim , to by pak mohl preskocit i ten Resi6 a nic by se nestalo.
  • BookerDeWitt
    K číslu se vyjadřovat nebudu, protože to samo o sobě prostě v dnešní době nic neřekne, ale zásadně nesouhlasím s verdiktem (a ještě s pár věcma, který jsou ale jen můj subjektivní nadhled), kde autor říká, že PC a konzolovej port nic nepřinesl. Ba naopak, je přesně to co hráči chtěli. Původní hru s lepší grafikou, odpovídající dnešním standardům (aspoň co se konzolí týče) a možná těch pár kravinek navíc, ale v jádru stejnou, protože Revelations dává možnost si přičichnout ke kořenům původní skvělé série ( RE1, 2, 3 a 4 částečně). Opravdu nechápu, co autor téhle recenze od hry očekával.

    Není to nic světoborného, ale je to vesměs to co jsem chtěl. Možnost si zahrát tuhle hru na svojím Xboxu. Nic víc, ani nic míň.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit