Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč máte zrovna jen u tohohle videa nastavený práva jen pro ČR? *9*
  • Pozerám až teraz, ale kým je Bezmenný slabý drží meč v oboch rukách, no ako sa zlepšuje, stáva sa z neho frajer začne ho držať v jednej. Napr obojručák najskôr ťahá po zemi a ku koncu ho zdvihne a nosí pred sebov.
  • tak zrovna engine je dneska nejmensi problem, kdyz jsou vsechny ty velky/hlavni v podstate zadarmo
  • jeanczarny
    Mam doma počítač-bramboru na který nerozchodím pořádně žádnou novější hru..ale má to výhodu, že mladšího bráchu dostanu ke starým dobrým hrám, kterými by jinak asi opovrhl. A tak Gothic patří spolu s Oblivionem k jeho nejoblíbenějším hrám..
    • cg, udělal si z něj tlustého neoblíbeného panice
      • jeanczarny
        Tak ne každý může být dokonalý, Špeku...
  • Škoda, že firma dopadla jak dopadla.

    Dříve byl Gothic velká hra a techniky byl na srovnatelné úrovni jako ostatní hry. Dnes mají starý engine a je vidět, že malý rozpočet. Také to podle toho vypadá. Nemají na start nového velkého projektu, který by mohl nějak vypadat.

    Proč nekusí KS anebo hledat investora? Jako WH. Díky tomu WH má nový projekt na skvělém enginu.
  • Magister_Peditum
    Super, už konečně můžu taky říkat, že jsem hrál retro hry. *15*
    • Ještě mládě...
  • owny
    Přesně takové hry mi dnes chybí. Toto je srdcovka.
    • mas risen 1 2 3
      • Tahle serie stoji za velkej vyliž *12*
        *12*
        • Jednička byla dobrá.
          • Jednička Risen je super. je to v podstatě remake gothicu do trochu jinýho prostředí a hlavně novější grafiky. A hudba *14* kai rosenkranz je totální borec. Harbor City
            https://www.youtube.com/watch?v=oX9dkvrjPFs !!!

            Risen 2 a 3 nestojí za nic. to je fakt strašný.
  • Njn Gothic je klasika, i kdyz jsem kdysi nadaval na zmrseny inventar, neexistence vahoveho omezeni, kdy jste tahali stovky predmetu, na ovladani a hloupou mapu, moznost ziskat lepsi brneni pouze v urcite fazi hry, kdyz se kolem vali spousta mrtvol, ze kterych by slo zbroj sebrat. No a proti dnesnim hram, ktere vychazi je stale proste bozi.
    Jinak tvrdit, ze G3 je po patchich dobra hra je proste kec. Ja jsem to dohral s community patchem tusim 1.62 v roce 2008 a troufam si rici, ze ta hra je neopravitelna. Uz jenom to, kdyz se s Xardasem bezi na konci pres pul mapy s 50 Orky za zady, protoze je to nuda je zabijet, je neskutecny opruz. G2+NOTR je to nejlepsi, co bylo z Gothicu kdy vydano.
  • RazorProduction
    *13* ja chci retro i na G2 *14*
    • + datadisk
    • milos.bohonek
      Já taky! Bude bude. *14*
      • RazorProduction
        Aspon ukazete potom L'Hiver-Mod https://www.youtube.com/watch?v=SdqXup3-CQQ 3:35 Mesto konpletne prerobene ala Assassin Creed 1 :-)
  • Gothic 2+3+Forsaken Gods na GOGu byly a kdo je koupil je má stále v Library, proč je odstranili z prodeje nevím. Asi nějaký copyrighty.

    Jinak na gothicz a El Kamila i s fotkou jak kdesi sedí u piva si pamatuju dodnes. Tehdy jsem tam na fórum v roce 2004 a 2005 chodil trollit. Tuším jsem byl registrovaný pod přezdívkou Corristo, podle jednoho z ohnivych mágů. Stejný nick jsem si zvolil i při zakládání mé úplně první emailové adresy na Seznamu ještě o pár let dřív. Tehdy jsme neměli doma ještě internet tak jsem kvůli tomu jel autobusem do města do počítačové herny abych si ten email mohl založit a celou cestu jsem neměl na práci nic lepšího, než přemýšlet nad tím, jestli se Corristo píše s jedním ' r ' nebo dvěma.

    Nějakou dobu po tom co byl oznámen Gothic 3 spolu s prvními obrázky jsem si nechal založit fórum na www.gothic3.phorum.cz, což byla tehdy hodně populární doména pro internetová fóra. Protože jsem na to ale hodil po několika týdnech bobek a hosting používal k nahrávání vlastních dat online jako zálohování, přišli na mě a smazali mi to. :-)
    • Sakra, na gothicz si pamatuju doted, bylo to vlastne moje prvni forum, na kterem jsem se tak nejak trosku angazoval. Dokonce si na tebe i trosku vzpominam, i na Charlieho, Jémáka a tak dále. Jo, kde ty casy jsou...
      • Já si zase asi budu navždy pamatovat Mr.Penguin i s avatarem tučňáka z diskusního fóra k Rome Total War. Já tehdy totiž trolil na obou fórech současně, jen jsem se přepínal mezi okny.
      • Dolero
        Charly už skoro odpadl, ale Jémák na fóru straší pořád :D
    • Kr.Pa
      Odstranili: cena, nelíbila se jim politika gogu, ze prodava vsem za stejno. Malo penez dostavali tak to utnuli
    • Jinak já myš v Gothicovi používal pouze na otáčení kamery, místo mackani levého tlačítka myši + šipky pro interakci jsem používal levý CTRL, přišlo mi to snažší ovládat prsty jedné ruky než korigovat dvě ruky současně, ale to byla asi věc zvyku.

      Co se týká podobných her, napadá mě Arx Fatalis. Na první pohled sice moc podobné nejsou, ale atmosféru, podivné ovládání, slušný soubojový systém a zábavnost mají podobnou. Ostatně i jméno hrdiny znamená v překladu 'ten bez jména'... dostane jej od spoluvězně (!!), protože si jej sám nepamatuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit