Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra Gothic už je v retru.. hra mýho dětství *9* Připadam si staře *15*
  • další hra, kterou si spousta lidí plete s rpg, pritom je to defakto akční mlátička
  • Jedna z prvnich originalek co jsem koupil v Brne na Invexu :-D Kde jsou ty casy . . .
  • Hra kde šlo sedět, sežrat kde co a vůbec dělat zbytečně věci. *14*

    Krásně věrohodný svět. Oproti TES, kde npc nic nedělali.
  • Já si pamatuji, jak jsem to zkoušel ještě někdy dávno na kolejích a po pár hodinách frustrace jsem toho nechal... Štvala mě obtížnost, že jsem nemohl prakticky nic zabít a kdejakej vlk mě sundal na jednu ránu. Ve městě mě neměli rádi a tam jsem to také schytával. No a jelikož se mi nějak nedařilo postupovat kupředu, tak jsem to tehdy vzdal...

    Uběhl půl rok, bylo léto, já se zranil na fotbale a byl jsem pár týdnů doma se sádrou. Tak jsem ty CDčka zase vytáhl a dal tomu další šanci. A ten pocit když jsem získal první brnění (farmářskou košily ;-) a porazil jsem prvního vlka a konečně začal světem postupovat se mi už asi nikdy nedostavil...snad jen v Gothicu 2 :-D Pro mě to bylo naprosto fantastické RPG, kde jsi ale musel pochopit ten systém, že nedokážeš vše porazit jako v mnoha jiných hrách, že musíš postupovat obezřetně a postupně se propracovávat. Když jsi na to přistoupil, tak šlo o skvělej zážitek a přehlížel jsi pak i nějaké ty bugy, kostrbaté ovládání, inventář apod.
  • Ach jo ty časy kdy jsem neuměl anglicky ani savovat takže moje sezení s touhle hrou se skládala z toho do jakého tábora nejdál doběhnu, nebo sbírání a kouření mého přídělu v tom hašíšáckém táboře :D
  • Boha jeho... Gothic! Mohl bych tu křičet jak fanynka Justina Biebra jak ho moc miluji, ale zkrátím to.
    Jedno z nejlepších RPG co jsem za život hrál. Sice dnes už se nemusí zdát tak zajímavé, ale je to klasika. Atmosféra, děj, hudba, hratelnost co víc si přát. *14*
  • A to uz je retro_? Prijde mi to jako vcera co jsem to hraval :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit