Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych navrhoval třeba Blooda 1., nebo Nightmare Creatures, či Mortal combat 2
  • Odulin
    Skvěla hra to byla. I no regret. Ty animace smrtí se nám líbily.
  • Tenkrát ještě existovalo crusader: No regret
  • del0
    Tohle byla moje 2 originální hra. Ještě v době, kdy u her byly standartně pořádný krabice, manuály, plánky a plagáty. Legendární kousek. Sem rád, že ho mám ve sbírce. *5* V té době naprosto bezkonkurenční řežba v bezkonkurenční grafice s výborným příběhem a epickou hudbou.
    • Zagro
      A uvnitř měla suprovej plagát, kterej jsem si při prodeji Crusadera kámošovi naschvál nechal, tak aby mi alespoň něco zůstalo. Delo, ten nick mi něco říká. Nepařils ty před pár rokama Q3A na gz/gp atd.? :)
      • del0
        Jasný. Z@gr? *1* Nějakej pátek to bude. *5* Kdyžtak sem na QL jako Cheat3r. Po hodně dlouhý době sem chtěl zkusit QL (kvůli tomu "casual" updatu), ale hajzlové už mi smazali účet, tak sem se tam před pár dnama znova registroval. Každopádně sem hrál chvíli a měl sem pocit, že hraju s botama na I Can Win. *15*
        • Zagro
          Skoro, Z@gr() :D Kde jsou ty časy kua, připadám si díky tobě jako starej dědek :) See ya in da quake ;)
          • del0
            ok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit