Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wuaaaaaaau!!!!!! O_O
  • JezboX
    Pamatuju si kdyz v Levelu na CD vyslo demo a s kamosem jsme ho hrali porad dokola. Pak jsme zkouseli ruzny casovky a nebo celej level probehnout jen s nozem...sakra to byly casy. AA co mi opravdu utkvelo v pameti v prvnim levelu v metru na zachodech se dalo priblizit k mocicimu chlapkovi a narvat do zezadu brokovnicej az se omlatil o strop <3
  • nightborne
    Uřízni jí zadek!
  • Klasika! Takáto hra už v dnešnej kresťansko-konzolovej dobe nemá šancu vzniknúť *9*
    • Tak se pídivej treba na Shadow Warriorr.
  • Tuctova blbina kterou dnes nema cenu hrat, ale v te dobe vzniku to melo kouzlo, ustrelovani nohou, Praha... Bohuzel to trpi syndroem starejch 3d her, Doom zustane klasikou co vypada porad k svetu, tohle je jen pro otrle.
    • Praha byla v daleko slabsi dvoje, ty hernej analfabete...
      • Daleko slabsi dvojce? LOL Dvojka byla ve sve dobe uplne neprekonatelna FPS.

        Vetsina lidi ji ma ale nepravem za zabugovanou hru protoze hrala zpiratenou betu ktera jim unikla pred vydanim a nesla ani dohrat.
        • Houbeles, ja ji mam za slabou kvuli nekonzistentni kvalite a dizajnu urovni. Predevsim ta Praha byla opravdu priserna. Oproti jednicce byl pokrok jenom v pridani poly a v detailnejsim netvoreni nepratel. Ale netvrdim, ze to byla spatna hra, to ne, jenom si zaslouzila vic.
          • Hratelnost byla proti jednicce o mile dal a zdaleka nebyla tak strasne repetetivni s hloupym respawnem nepratel a to ani nemluvim o rozmanitosti zbrani, nepratel i prostredi.
  • Inquisitor
    Ty ještě pulzující vnitřnosti mě pronásledují dodnes :D
  • species
    PECKA! Skvely SoF a priste treti "mechaci" jen tak dal kluci!
  • To byly časy ... a Nocturne pecka :)
  • kubi-wan
    Tahle hra je i dneska neskutečná pecka! Pro mě osobně to je jediná hra, která v pocitu z užívání brokovnice předčí i DooMa. Škoda, že druhej díl už se vydal jinym směrem a nepřátelská AI tam tak podváděla, že jsem byl víc frustrovanej, než že bych se bavil (takovýto "já v tý podělaný džungli vidim tak deset metrů od sebe, ale enemák dva kilometry, načež téměř nikdy nemine"). Trojka už byla úplně mimo, i když nepopírám, že jsem se u ní zvrhle bavil.
    • Seš můj člověk. S tou brokárnou jsem to tady chtěl taky napsat, tak krásný krásný pocit jsem zažil snad jen v Quake 2 s dvouhlavňovkou. Žádné flusátko, ale mrdy jak cyp. *2*
    • Jack1947
      Máme to stejně SOF3 mně zvrhle bavila, akorát ten konec něco tak trapně pitomého jsem neviděl... furt lepší než dnešní macho cod. I jednička...
    • C-BEAM
      tato hra mě ve své době neskutečně bavila, nabídla skvělý pocit ze střelby, plynulou akční jízdu a systém zranění který nemá ani většina současných her. Ale zajímavé že když jsem to nedávno rozehrál na starém pc tak už mě to moc nebavilo, přitom Doom mě baví dodnes. A na brokovnici z Doomu nemá NIC :)
    • trojka byla spíš už takový brutálnější klon CoD bohužel, ale ta brutalita byla zpracovaná parádně, to jo *1* jednička je moje srdcovka, jediné 2 střílečky které jsem hrál víckrát byly Fear 1 a S.t.a.l.k.e.r COP, které hraju dodnes. Když jsem v tenkrát 15ti hrával SOF jedna tak jsem se tam dokázal dokonce i občas ztratit, prestože to bylo hodně koridorové, to se mi už u hry nestalo dlouho a s dnešními trendy už asi ani nestane
    • Doporucuji Project I.G.I. :-)
      • kubi-wan
        Ten jsem už dostkrát rozehrál (žel bohu nedohrál), taky super hra. I když zase jinejma aspektama než SoF. Dodnes si pamatuju na tu tušim třetí (?) misi, kde máte infiltrovat základnu, na který je někde ve sklepě drženej zajatec, zachránit ho a pak myslim ještě odletět stíhačkou... u toho jsem se při spuštěných alarmech navztekal... ale pořád to byla (je) skvělá zábava!

        Ale nepřišla mi tam ta AI tolik cheatující jako v SoF2.
      • :D Geniální vzpomínka! Project IGI byla nádherná svou otevřeností ale těch restartů mise snad už nikdy nic nepředčilo *15* Ale games super!
        • C-BEAM
          IGI potápěla naprosto příšerná AI, která svou tupost nahrazovala nadlidskými reakcemi a přesností, kde byl hráč za sekundu pod palbou mrtvý. V té době to ale ani moc jinak nešlo, podobně byl na tom R6 apod. Ale uznávám, že koncept hry byl dobrý a některé mise mě bavili, rozhodně ta hra měla něco do sebe.
      • Pethulla
        ...pokud jsi masochista.
        • Tu bych doporučil i když není, ale poslední bossačku jsem fakt nedal a to jsem se snažil celé týdny, ale jak je dneska trendem všechno přirovnávat k dark souls, tak kdo nehrál Project I'm Going In tak nehrál hardcore hru, oproti ní jsou obě souls hry jak večerníček
          • A druhý díl byl taky dobrý!
  • Není pravdou že Soldier of Fortune byla první hra co zpropagovala porcovaní virtualních těl. Zde jde pouze o vizualní efekt.

    První hrou ktera to vzala opravdu važně je hra Nocturne (1999). Asi není tak moc v podvědomí protože se o ní ještě kluci nikdy nezmínili ale ta by si také zasloužila retro. Tam dokonce bylo možné useknutou končetinu vzít a používat ji jako zbraň.
    • No o tom by se dalo hadat, Kingpin taky nebyl zrovna sraz hipiku a takovej Blood byl jiste drive...
      • přesně tak Martin zapomněl hodně her, kde tohle všechno bylo, připomenu boží CHASM
    • Za Nocturne +1
      V té době to nikdo nehrál , protože nikdo neměl TL kartu a 128MB RAM :D
      Jako raritku, "podařený klon" Alone in the Dark, bych to retru viděl opravdu rád.
      • jnsCZ
        Nocturne je bomba, o tom žádná :) Myslím, že se mi tu někde válí originálka. Časem taky bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit