Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    Komplexní možná pro západní tvorbu a tehdejší dobu. Komplexní možná pro tebe. Tohle nemá nic co do činění s argumentem, jelikož jsi pořád nenapsal nic na obhajobu té komplexnosti Ultimy, takže jsou to jenom subjektivní pocity člověka, který sem cpe hru, o které vůbec není řeč a zvyšuje se si nějak pofidérně svoje mrzké ego...
  • "jako příklad jsem uvedl Neon Genesis Evangelion, který byl a pořád je pro průměrného diváka naprosto nepochopitelný, proto ten argument s Ultimou je naprosto mimo a nemá tu co dělat"

    Tak je jasný, že to, že NGE je pro průměrného diváka nepochopitelný vyvrací mnou uvedený fakt, že Ultima 7 měla komplexní příběh už 5 let před FF7 a taky to tu nemá co dělat, přesto, že tento fakt souvisí s výrokem v GamesPlayi. On ho dokonce docela i vyvrací. A prej nemám argumenty. :o)))) Ty si fakt kašpárek, to už není možný.
  • Oh, flash mi přišel říct, jaká byla pointa mého vlastního postu, tak tomu řikám kvalitní tečka na závěr. :o))))) Tady je vidět, jak pravda bolí, zvlášť když je někdo fanatik. Tak se pojďme zasmát:

    GamesPlay: "Západní svět nebyl před FF7 připraven na složité příběhy."
    Fakt: Ultima 7 (mimo jiné - to je na tom ta největší sranda) měla rovněž velmi složitý příběh (byla to i komplexnější hra celkově) a vyšla o 5 let dřív, než FF7.

    A přesto sem dostal na zadek s Ultimou, protože
    a) japonský styl vyprávění je "jiný"
    b) japonské hry byly underground (PC hry vůbec nebyly v té době underground, že ne)
    c) japonské hry mají jinou stylizaci
    Všechno velmi kvalitní a související argumenty. Takže sem byl prostě setřen. Mno, ať si každý udělá obrázek sám. Nejvíc se mi ale líbí, jak flash vždy napíše 10 řádek nesmyslů a pak to zakončí tím, že si dostal výprask - pak se jakože snůška nesmyslů a irelevantních plků stane pravdou. *15* Pánové, vás by měli zavřít někam do vypolstrované cely, tohle už je trochu přes hranu.
  • Femto
    když už nevíš jak zareagovat, tak vytáhneš "překvapivě" něco z trojlístku fanboys/trolling/fanatismus. Raději si měl zase utéci, vypadalo by to lépe :)

    @Flash asi tak nějak :)
  • ja myslim ze je nad slunce jasne ze pointa tohohle vseho je proste ze japonsky hry a pribehy plno lidi nepochopi ani dneska, natoz v roce 1997. japonska stylizace je pro plno west rpg only lidi neprekonatelnej problém, a tudíž je ten pribeh ani zajímat nemůže a nemaji nalůadu se ani do nej dostavat. Z toho prameni pak omezenost a neznalost ze JRPG jsou nesmysly. A holt když někdo prileze do diskuze o FF7 z Ultimou dostane po cumaku :)
  • Hmm. Tak tohle už není trolling ani fanatismus, jen pouhá hloupost... *6*
  • Femto
    zase jsi absolutně mimo. To snad není ani možné, přitom stačilo sjet pár řádků dolů a podívat se dolů na můj příspěvek a byl bys v obraze :) Nemůžeš srovnávat storytelling u západní tvorby a japonské. V té době byla jakákoliv japonská tvorba na západě a hlavně u nás silný underground a jako příklad jsem uvedl Neon Genesis Evangelion, který byl a pořád je pro průměrného diváka naprosto nepochopitelný, proto ten argument s Ultimou je naprosto mimo a nemá tu co dělat, protože tady se bavíme o japonské tvorbě a ne o západní. Ty sis jenom potřeboval vymastit tady svojí oblíbenou hru, i když je to absolutně mimo téma.
  • "Píše člověk, co tahá pod diskuzi o FFVII Ultimu."

    Koukám, že se jako správný zaslepený fanatik snažíš zuby nehty, ale sakra... tohle opět nevyšlo. Vypadá to, že se situace opakuje a opět ti musím dávat lekci jednoduché výrokové logiky 101. Ultima 7 + rok vydání byla použita jako protiargument k výroku, že "svět nebyl v době FF7 na složité příběhy připraven", což byl výrok, který zazněl v GamesPlayi, tudíž je samozřejmě relevantní na něj reagovat. Nevím jak si vysvětlit, že vedeš tuhle nesmyslnou válku a snažíš se do mě za každou cenu (bohužel neúspěšně) nějak trefit. Asi ti nevoní realita, kterou sem zde předložil. To je samozřejmě tvůj problém. Asi bys měl taky vychladnout.
  • Femto
    "Každopádně sem taháš něco z úplně jiné diskuze, což z tebe dělá krále off-topicu"

    Píše člověk, co tahá pod diskuzi o FFVII Ultimu... Pokud se mnou nechceš nic řešit, bude příště lepší na mě nereagovat vůbec, pak si nebudu myslet, že reaguješ jen tehdy, když se ti to hodí do krámu.
  • Hmm, tak tady tě musím vyvést z omylu. Asi to pro tebe bude překvapení, ale já se nevypařil, jen už sem neměl zájem debatovat, protože s tebou to nemá smysl. Můžeš si (mi) namlouvat, že sem třeba neměl argumenty, oponovat ti nebudu. Každopádně sem taháš něco z úplně jiné diskuze, což z tebe dělá krále off-topicu. Takže bych poprosil, otravuj si někoho jiného. Doufám, že to pochopíš a budeš to respektovat, když už se oháníš tou základní inteligencí.
  • Femto
    dobře. Myslel jsem, že máš nějakou základní inteligenci a pochopíš to. Bohužel se tak nestalo. Takže pomalu ještě jednou. Bavil jsem se o naší minulé diskuzi, kde jsi se oháněl argumenty a jak na ně došlo, tak jsi se vypařil jako pára nad hrncem, proto se tě znovu ptám, koho jsi reinkarnace?
  • Doporučuju přečíst na co sem reagoval, protože mám dojem, že si nějak mimo. Nebereš nějaké léky? Možná jen prasklá žilka...
  • Femto
    ty jsi reinkarnace jakého trolla vlastně? Ohánět poučkami se sice umíš, ale argumentovat k tématu jaksi nikoliv, pak to končí tak, že z diskuze utečeš se staženým ocasem :)
  • Já jsem hrál původní FF7 na PC a byl to jeden z nejlepšíh herních zážitků. Nebavím se o remaster verzi.
  • pecka, možná nejlepší hra všech dob
  • Femto
    Vidíš sám na sobě, že ta omezenost u některých stále přetrvává. V té době byla samozřejmě větší. Byla to doba NGE, to prostě tuctový západní divák jen tak neskousl...
  • flash789
    ja taky primarne nereagoval na tebe..vztahovacny lidi jsou velkej problém internetu:)

    PS: plus pro tebe jsi si dal sam? lol
  • To má Ultima 7 taky, takže obviňovat někoho z neznalosti je z tvojí strany pěknou ironií. Navíc nikde nepopírám kvalitu příběhu FF7, takže doporučuju vychladnout a ještě jednou si přečíst vlákno a zkusit najít pointu mojí předchozí reakce.
  • flash789
    FF7 ma jeden z nejlepších pribehu co hry muzou nabidnout, vase ignorantsvi a neznalost na tom nastesti nic nezmeni. *3*
  • Rozhodně souhlasím, že to byla super hra. Pro mě ta nejlepší na PS1 (hned na 2. místě MGS). Začal jsem to hrát v šesti letech, tehdy jsem tomu absolutně nerozumněl, ale za nějakých 65 hodin jsem dohrál, tu hru mám ještě do teďka na paměťovce :D. Od té doby jsem dohrál tak 20x a fakt je to neskutečná srdcovka. Pro mě je jasná volba ten remake a čistě kvůli tomu budu kupovat ps4 a nebudu toho litovat, to vím jistě :D
    Těším se snad na všechno od vesničky od Cida až po překvapení, jak bude sexy Tifa za barem :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit