Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    tak si urcite nenech ujit Valkyrie Profile (klidne i dvojku) to je taky legenda se vsim co k tomu patri:)
    Samozrejme ignoranti z Kotaku zrejme nemaji potuchu ze ta hra existuje, neomluvitelne:)
  • já jsem to ještě nehrál. Možná si to někdy dám na emulátoru.
    http://kotaku.com/the-20-jrpgs-you-must-play-1222229344
    snažím se tak nějak hrát většinu těch "nej" jrpg.
    Hrál jsem už chronotrigger a xenogears a secret of mana a FF6. Kupodivu ta stará grafika v těch hrách mi připadá hezčí moderní jrpg hry.
  • flash789
    Final Fantasy 7 byla moje první srazka s JRPG, a asi nebudu jedinej. Dohral jsem ji celkem 7x a nebylo to postupem casu ale 7x hned po sobe. Tenkrat internet poradne nebyl, takze jsem si postupne prichazel uplne na všechno sam. Od systemu materii az po pestovani chocobu. Je to hra kterou skutecne povazuju za mistrovske dilo a zrejme nejlepší hru kterou jsem hral. Ono to postupem casu trochu odezniva a občas se na první místo cpe něco jiného, ale stejne tahle hra je proste nejlepší.
    Zavislost na JRPG mi od te doby zustala a obecne prohloubila muj zajem o hry který se ve mne drzi az do ted. Takze dekuji pekne pane Hironobu, slusne jste me zahackoval na desitky let:)
    PS: zvlastni je ze po tom sedmi maratonu jsem ji pak uz nikdy nehral..hmm.
  • A proč ne? vždyť za něj získáš 200 000XP a to jenom v případě, že ho máš v partě, tolik XP najednou nemáš ani za draka
  • C-BEAM
    Díky za skvělý gamesplay jedné z nejlepších her vůbec, dobře se na to koukalo.
  • Jo, to je tím, jak se tu všichni rozčilujeme nad spoilerama, ale přitom ten příběh známe :-)))

    Ale stejně, spoilery podle mě nemají v článku, co dělat. Neoznačené spoilery jsou podle mě proti základním principům žurnalistické a internetové etikety. Kam se hrabe gamergate, TOHLE je podle mě prasárna.
  • maros.goc
    lol :D vlastne máš pravdu :D :D: D troška mi nedošlo čo napísal :D
  • Že je Revan sithský lord se dozvíš hned v intru nebo v prvních minutách hry. Ta pointa je v něčem jiném, co sem (naštěstí) ještě nikdo nenapsal, takže Drizzt nic nevyspoiloval.
  • ale nie, len to nie prosím :(
  • no akonáhle teraz bude v nejakej SW hre revan budem vedieť, že je to sithský lord :( radšej už žiadnu ani nezačnem och ten hrozný pocit :(
  • a ještě jeden spoiler: neber si do party Yoshima, protože tě zradí.
  • maros.goc
    ono celý prenos bol spoilermi prepchatý až do neúnosnosti
  • maros.goc
    ono Revan sa vyskytuje len v jednej serii a to je jedno ze nepovedal nazov hry, ono stačí vedieť, o čom sú tie hry a hnedˇmu dôjde :)
  • Naštěstí nevíš kterou a naštěstí to, co Drizzt napsal, není vůbec spoiler :-) Čili buď víš, co měl Drizzt na mysli, a pak jsi hru hrál nebo jen tak plácáš :-)
  • inak titanic sa na konci filmu potopí
  • ďakujem pekne taraz si mi skazil hru na celý život.
  • Spoiler hned v prvním odstavci, tenhle článek musel psát opravdický debiil. Stejnou chybu udělal před lety Andrej v recenzi pro Level a nedokážu uvěřit, že ji někdo po těch letech zopakuje.

    Smazat. Můj příspěvek, Drizztův příspěvek (i když tentokrát s ním 100% souhlasím) a hlavně smazat ten shite v článku.
  • dík za spoilery. To je jako napsat, že Revan je sithský lord. To je taky jen v polovině hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit