Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Maximálně co tu bude bude volný chat a to je tak všechno.
  • docela se teším na to až začnou fungovat komunitní funkce, umím si predstavit topic, kde by mohli lide napsat nápady na zbrane do her, nebo s jakými nejzajímavejšími se setkali
  • jako problem je že ji nevidim nikde v prodeji
  • Jack1947
    Aha takže Aw a IW...
  • Jack1947
    Je tam War mode... a ten je pomalejší s taktizováním.
  • Jack1947
    Jo já jsem na ní pozapooměl byla to zajímavá pařba taková trošku netradiční.
  • Single WW2 je ok, parada. Proste ako celok s krasnymi animaciami to posobi ovela zabavnejsie ako stare cod.
    Multiplayer, tam to uz prehanaju trochu s tym nastavenim. Ziadne lekarnicky, neuveritelna rychlost hry kedy jedno kolo snd trva len minutu a pol. To je uplne ina hra ako bolo cod1, uz niesu ani servery ze by to spravila komunita a zahral by som si napinave pomalsie hry. Taky rychly herny styl sa hodi skor do scifi alebo buducnosti.

    Ci to bude scifi, druha svetova alebo pravek. bude sa to hrat vzdy rovnako
  • jo na tu hru mam zalusk už dávno. dik za pripomenutí, akorat není na steamu ale snad se bude dat sehnat jinde
  • jamar28
    Mně se líbily zbraně ve Wolfensteinu z roku 2009. Ta hra celkově moc úspěch neměla, ale mně osobně se líbila moc, částečně právě díky parádním zbraním, co nepřátele rozpouštěly, nebo jim odstranily maso z kostí. *1* A když to dohraješ, můžeš začít novou hru se všemi zbraněmi a schopnostmi odemčenými myslím.

    https://www.youtube.com/watch?v=yCWj5PAyFfs
    https://www.youtube.com/watch?v=r1vM87r0WJo
    https://www.youtube.com/watch?v=GrVmGpqEbkE
  • copak ja bych ji vymyslel ale kdo to naprogramuje. ptam se protože žánr arkádových stríleček neznám, tak jestli neco originálního není. Myslím že bylo Darkness 2 ale není na steamu
  • Jack1947
    Akční oddechovka ... to si trochu rozporuje *1*
  • Jack1947
    Tu hru musíš nejdříve vymyslet *4*
  • dík za reakce ale z toho si asi nevyberu. chtel bych neco stylizované jako dishonored, ale že bych je mohl kosit nejakými cool zbranemi, treba neco jako plamenometem, který by ale vypouštel chemické látky a jich by to rozpustilo. Rozumíte co myslím, aby to melo cool zbrane ne jen ohrané strelne zbrane.
  • Jedi Outcast 2
    F.E.A.R
    Max Payne
    STALKER
    Crysis
  • RTCW jsem hrál asi jen první 4 mise, ale zato pořád dokola. Kostlivci a další fantasy obludy mi nějak nesedli.
  • ALHAZRED
    Diky hoši opět ste mě potešili. Jo CoD je, a byla jedna s hodne mala her, ktera nam klukum, tu valku vědela približit a dala možnost trochu ochutnat, mam hodne rad valečny hry, proto ji a taky vam velke diky... *14*
  • Call of Juarez 2
  • TheGGG
    dost se pleteš... ale jak říkal můj praděda nájs tráj
  • TheGGG
    věřím, že google ti poradí dobře blobe... *3* netuším co tebe baví a nechci tě urazit nějakou arkádou, nebo konzolovinou... to bych svému oblíbenému fanboyz nemohl udělat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit