Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nenapíšu akorát jestli si nehrál Oldschool věci na epizody tak prý není špatné epizodické DUSK a CRimson metal ale nevypadá to nic moc a jako oddychovka to taky moc nevypadá. http://store.steampowered.com/app/606960/CRIMSON_METAL/
  • napiš mi dole nejake dobre strilečky oddechovky
  • Jack1947
    Ai byla lepší ještě pár let zpátky, njn tak moderní doba obtížnost znamená že tam naběhne více vojáků co budou mít více hp... přitom Wolf1 měl celkem dobrou ai.
  • AI lepší jak v nových hrách ...viz. Wolfenstein ... smutný
  • Jack1947
    Jo tam takovéhle věci byli no.
  • To bylo v Return to Castle Wolfenstein přece :)
  • Jack1947
    Závan nostalgie, když jsem si ještě tehdy od návštěvy u bratrance vezle pirátské 2cd nějaké té nové hry *14* *5*

    No a nakonec jsem hned objednával COD UO (světe div se jelo to jak po másle!) a tam strávil s pomalým netem a lagy jedny z nejlepších Mp bitek vůbec, jak rád bych tohleto dneska měl znovu v novém COD. Ty transportéry a tanky to byla paráda *5*

    Je neskutečné kolik uplynulo už let ! dá se říct že tehdy jsem byl malej harant vycukanej z každé nové hry.

    Třeba podotknout že datadisk jsem dohrál COD1 nikoliv jenom sem u bratrance si měl možnost zahrát poslední misi na tom nádraží. To byl nářez. Jo možná bych to měl napravit COD2 jsem taky koupil tehdy v JRC (když hry byli kamenném obchodě levnější než na netu) a to jsem myslím nedohrál taky nebo dohrál ale se skřípěním všech zubů.

    ale jo ještě jednou jsem si užil MP když nepočítám COD MW1 ( přes gamepark jo to byla sranda :D) MW2 jak pirát tak origo.
  • klidne mi porad nejakou oddechovou strílečku, zrovna neco sháním a muže být i starší.
  • Jack1947
    Nejspíše MW1,2,3 Bo 1,2,3 Ghosts... ted možná i ten WW2 .
  • Tak tu to všetko začalo... Arkáda jak vyšitá. Dovolím si tvrdiť že aj novšie diely sú lepšie ako toto.
  • Ja rád spomínal na misiu v starom Medal of Honor AA z pred tuším 15. rokov dozadu.
    Na misiu v takom historickom zimnom mestečku, kde sa v jednom z tých domov dalo zahrať aj na klavíri a ešte niečom tuším. V tej staršej grafike to malo vtedy naozaj atmosféru, a ešte k tomu tam aj občas človeka napadol nečakane pes.
  • A jakejch je tech 8 pred COD?
  • TheGGG
    hahaha, ti snad tenkrát ani nepoužívali motion capture...
    ale tak osobně řadím SP v CoD 1 jako moji 9. nejoblíbenější...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit