Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • abych se přiznal, tak v době vydání jsem do toho ani do Areny nějak nepronikl, prostě mi ten svět přišel obrovský, ale prázdný a nebavilo mě se v něm toulat. Mnohem lepší hry byly Ultima Underworld nebo třeba Stíny nad Rivou, které byly taky 3D, ale ten svět byl geniálně promyšlení a ručně dělaný a ne náhodně generovaný
    • tak urcite, je to uplne jinej koncept

      ale na daggerfall nikdy nezapomenu, ten pocit ztracenosti v temer nekonecnym svete

      jediny, co me krome bugu, stvalo, ze kdyz se nedokoncil dungeon a vylezlo se, tak se vygeneroval pri dalsi navsteve znova, neslo se teda do nich vracet
  • nej TES celé serie, doporučuji sledovat projekt Daggerfall Unity (DFU)
    • a ma to vubec smysl, napr. Skyblivion a Skywind vypadaji, ze jsou v nedohlednu a buhvi jestli dopadnou. A jak to dopadne asi s timto pocinem?
      • ten hlavní člověk (interkarma) je fakt HODNE schopnej, vyresil uz tolik problemu, na kterejch si ostatni vylámali zuby + je tam komunita, kde několik lidí je taky hodně na výši. Dále je to open source, tzn i kdyby se nato po letech vykašlal, tak to muze kdokoli prejmout po něm. Uz ted je to dal, nez jakejkoli remake daggerfallu. Dále je to neco jinyho nez skywind apod, kde sileny mnozstvi casu zabere jen vymodelovat tu krajinu. Tady uz je veskera krajina a veskery dungy ve stadiu - hotovo. + Ai hotovo atd. Ted delé na importu questu a jde to pekne. Pak uz v záasadě pujde hra dohrát za bojovníka. Dodelaj se kouzla a pujde to i za mága... je toho vic, psat to nebudu, stejne to uz nikdo cist nebude.
  • Viem, že minimálne jeden z autorov bol Čech. Dá sa tam totiž nájsť niekoľko odkazov v češtine.
  • "Pixel v duši."

    -_-
  • i586
    Můj nejoblíbenější TES. Skvělá atmosféra, totálně hardcore rozsáhlý dungeony, kde je výhra už jen to, že se dostanete ven. Nejpromakanější skill systém série, kde si můžete vylepšovat i vztahy s potvorama (language systém) až do tý míry, že na vás neútočí. Pocit z velikosti světa, který nemá konkurenci. Nejlepší crafting systém kouzel inspirovaný D&D.

    Škoda jen, že zrovna tenhle díl nikdo nemoduje (holt DOSovka), je tam bohužel, jak je zvykem u Bethesdích her, spousta děr, který by potřebovalo zalepit, popř. přidat nějaký obsah navíc, pak by to byla naprosto ultimátní TES hra.
    • Moduje.
      Daggerfall Unity.
    • ultimatni je minimalne rozlohou

      v ty dobe to byla extremni svoboda, no vlastne jeste dneska

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit