Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DeDy
    Hrané intro – nádhera
    http://vimeo.com/96120254
  • Nezabudnutelna hra... nezabudnutelny zazitok... nezabudnutelna atmosfera... No skratka KLASIKA v tom pravom slova zmysle!!! *14*
  • Pravdepodobne to pisu ti co to hrali bez navodu. S navodom je velka cast cara tejto hry prec. To je skoro ako tvrdit z adventura je s navodom strasne lahka.
  • Heart Of Darknes je především trochu jiná hra, takže těžko říkat, že je jedna lepší než druhá. Za největší průšvih u ní považuju nízké rozlišení, i na tu dobu. A pak také to, že se mi sekla u závěrečné animace.
  • No ty kráááááso, to snad už ani neni pravda *1*
  • frantisek_nejezchleba
    mastne, to já jsem se u počítače myslím nikdy nepokadil. Vlastně v osmi letech jsem se obecně vůbec neposíral, myslím.
  • Nevim proc tu vsichni pisou, ze je to obtizna hra. S navodem je to v podstate primitivni, ano clovek casto zdechne, ale i tak to i maxilama dohraje za par hodin. Zasadni problem v dobe vydani byl tak mozna v tom, ze nebyl nikde bezne dostupny nejaky navod.
  • Souhlasim, HoD byl přeci jen lepší.
  • Máš pravdu. Rok vydání je 1998. Měl jsem doma Level z roku 95 a tam byl pravděpodobně jen preview a já si to nějak automaticky spojil že to bylo z toho roku.
  • C-BEAM
    HoD je podľa mňa lepší úplne vo všetkom, nie len v grafike ale i v hratelnosti samotnej. A z kvality animácií by sa mohli učiť aj dnešné najlepšie plošinovky. Ale určite výraznú rolu hrá aj to ktorú z nich hrá človek skôr. Verím, že v dobe keď AW vyšiel musel pôsobiť ako zjavenie (súdim aj podľa dobových recenzií) a že okolo seba zapálil auru nedotknutelnosti.
  • Tak pro mě to byla spíš klasika Amiga éry :-)
  • to bude mladsi, na tu dobu se vyvijela strasne dlouho, nekolik let, ale mozna s tim v 95 zacli *5*
  • Vzdyt je to pravda bylo tu 15 let okno kdy ta hra nikoho nezajimala a jakmile to je na hrej tak honem jdeme to hrat toto je prece super klasika ... tolik k vlastnim napadum.
    (ostatne tyhle gamesplaye jsou tu taky jenom proto ze s tim zacali na hrej.
    Nehlede na to ze to stihli dohrat obe verze behem hodiny zatimco tady se stihlo 500x chcipnout *1*
  • Jo a ještě si pamatuju podobnou hru Heart of darkness. Byla asi z roku 95 a graficky vychytanější. Ale tohle + AW jsou asi nej plošinovky co jsem hrál.
  • Pro mě a spoustu dalších určitě jedna z nej klasik PC éry devadesátejch let. Úžasná stylizace a atmosféra. A ty nervy u toho. Nakonec jsem to myslim dal, ale některý levely určitě až na x tej pokus. Na youtube je walkthrough, ve kterém to týpek dá na jeden zátah, takže to vypadá jednoduše a krátce. Ale musel to mít hodně nahraný, protože to rozhodně jednoduchá hra nebyla. Mimochodem, konec a závěrečná animace patřej nejspíš k tomu nejdojemnějšímu co jsem kdy ve hře viděl. Jako malej kluk jsem u toho normálně slzel.
  • Kedaro
    Paměť mi to neoživilo, ale díky za pokus. Nenávidím tento pocit, nevědět jak jsem se k tomu dostal a proč to hrál.
  • Jack1947
    http://www.letsplaysnes.com/play-another-world-online/ neni to toto? *7*
  • Kedaro
    Ty jo, tohle jsem někde nedávno hrál, ani jsem nevěděl co to je. Myslel jsem, že je to nová hra s oldschool stylizací, ale pěknější. To čumím, že už to má nějaký rok za sebou.

    Nevíte, není to někde k dispozici jako browser verze? Nemůžu si vzpomenout kde jsem na to narazil. *8*
  • Jack1947
    No a tady se snad ridi konkurenci?... a je to druhej prispevek co to tu pise. Uz cekam az nekdo napise ze tady to je zas onicem, fakt ... *16*
  • taky ve FC nebo SC zmínil, že znovu hraje LoK!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit