Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně to také připadá, že jsem tu 15. kupoval nedávno :-)
  • Hráče mám obě čísla :-)
  • Že ses posral? A že to bylo hustý a těžký? Něco jsem propás?
  • C-BEAM
    http://www.oldgames.sk/mag/hrac-cz-1/page/13/
  • Ne.
  • S návodem to je vzhledem k celkové délce hry tak na hodinu. Že vy ste s kámošem dělali ještě jiný věci ;-)
  • Moje srdcovka *14* U kámoše jsme se na tom střídali u jeho dva-osmy a díky návodu jsme to za noc dali... Btw ten návod byl z jednoho herního plátku s jepičím životem dvou vydání, kterej tenkrát vycházel na novinovém papíře. Jmenoval se "Hráč", pamatujete někdo? *3*
  • konkurenční boj?
  • Tohle mělo Hrej minulej týden. Nevím jakej má smysl dělat to podruhý ve stejnej čas.
  • Údajně na tom pracovali někteří lidé z původního týmu, ale nevím, neorientuju se moc ve jménech herních tvůrců. Pokud je to pravda, tak o to víc zamrzí, jak je to odfláknuté. Ale myslím, že autor Another World nedělal ani původní Flashback. Dějově se to, co se pamatuju, spíš drží originálu, takže to není jenom použité jméno pro jinou hru, ale není to ono. Malou zajímavostí je, že to obsahuje i původní verzi, jenže hranou jakoby na arkádovém automatu, okraje obrazovky jsou pro efekt televizní obrazovky takové do ztracena, ale hlavně tam chybí hudba v animacích, což je hloupé.
  • Sorry ja bych cekal ze kdyz ted vysla 20th anniversary verze tak ze to proste bude dvacaty vyroci tenhle rok :D Chyba lavky....
  • Nedávno myslíš, před třemi lety? Vylepšená verze vyšla už k 15. výročí, zajímalo by mě, jestli je ta 20. v něčem jiná, nebo jestli byly jenom jiné bonusy.
  • Na tom Flashback remaku taky pracoval původní autor AW a Flashback jako v případě AW remaku?
  • Nová verze AW je parádní. Žádné novinky, jenom vylepšená původní grafika, resp, detailnější pozadí a vysoké rozlišení. Naopak novému remaku Flashbacku se v klidu vyhněte. Před pár dny jsem to koupil asi za 2,5 € a právě to dohrál. No, ani za tuhle cenu to ani nestojí. Totální předělávka do 3D je hnusně umělá, navíc s nesympatickým hrdinou, který prapodivně pobíhá a poskakuje. Souboje o ničem. Pominu fakt, že dvojrozměrné plošinovky ve 3D jsou snad všechny divné. V druhé půlce už nuda. Původní verze měla svůj originální styl, nádherně rozanimovaná postava působila lépe, než ta nová, která je jak plastová figurka. Kdyby Flashbacku někdo věnoval takovou péči jako remaku AW, to by bylo skvělé, ale u AW to bylo asi technicky jednodušší.
  • "Vubec se mi zda, ze tenkrat na amize co hra to perla" - to se ti nezdá, dříve totiž vývojáři museli sázet na čistou hratelnost, dneska stačí pár grafickejch efektů a hurá na marketing
  • Ty blazeno, tak sem kouknul na ten remake a nevypada to veru zle.
  • Flashback byl paradni, ale me stejne vic bavil ten another world, hrozne me brala ta temna grafika cervenej paprsek u zbrane atd. Flashback vypadal samozrejme lip. Vubec se mi zda, ze tenkrat na amize co hra to perla. Mohli by mrsknout gameplay z Agony nebo z Wings.
  • Tak si vezmi jak to Hrej dělají dlouho, navíc fakt skoro každý den vysílají, to člověk praxi nabyje ani neví jak. Já bych byl třeba pro, kdyby různí redaktoři hráli svoje oblíbené retro kousky - nic proti Pavlovi, naopak dělá to suprově, ale třeba "Petr Poláček hraje Freelancera", to by mohlo bejt slušný videjko.. anebo k tomu pustit Drdu :D
  • Jack1947
    Nemusis hned me chytat za slovo... i muze znamenat ze byli i obtizne hry ale i zaroven jedniduche ale nebylo to jako dneska nebyl Mainstream.

    Dost, takhle by se zas muj jeden prispevek mohl zavezt nekam uplne jinam. Nez mel puvodne namireno.
  • C-BEAM
    mne teda moc zmysel nedáva ani tento jeho príspevok :) ... prečo píše, že "drive vychazeli i obtizne hry" ? to vyznieva tak akoby si dnes hráči mysleli, že v minulosti boli hry jednoduché.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit