Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fungovat to moze.... jednoducho stimulaciov nervu elektrickym prudom ( i ked mi je divne ze zrovna na tom mieste kde mal tie dva male difibrilatory :D)..... takze si myslim ze fake ani vtip neni ale co si myslim je skor to ze to je ta najvacsia Blbina (s velkym b) ako som kedy videl omg mrkat hentak 2 hodiny si neviem predstavit .... jednoducho epic fail :D
  • to já bych chtěl zase vidět celé kino takto mrkajících lidí :D
    Taky mně dostalo, jak to jakože zapl těmi ovladači, synchronizace s frekvencí 3D obrazu žádná :) Taky mu ty oči občas "blikaly souběžně" to musel být křišťálový obraz :)
    Ne jako joke náhodou dobrý, taky jsem se náramně pobavil, to né že ne :)
  • To je bratr Chucka Norise :D
    • Není, Chuck Norris nikdy nemrká.
  • Se tu smejete, jenze ono to opravdu funguje! Mel sem tu cest si s tim chvilku pohrat a zazitek to byl ohromny.
    • ty mas ale bujnu fantaziu, kde si sa s tym pohral v sne? *4*
    • Přesně tak! Zážitek to byl tak ohromný, že se ti něco stalo s mozkem, že? :-)
    • To muselo být vskutku ohromný, mrkat jak debil a přitom vidět úplně to samý, co můžu vidět pohodlně jenom po nasazení brejlí :)
  • xixixao
    Nejlepší :D :D :D
  • Má to jeden háček, to mrkání vám už zůstane. Na druhou stranu je paráda vidět svět konečně ve 3D :-D :-D :-D Ufouni se musejí smíchy obracet v talířích jestli tohle viděli.
  • to bych pak nestihl ani shlidnout starou reklamu a usnul pri ni *1* *1* *1*
  • to je magor :D
  • Jestli bylo cilem vyvolat smesnou diskusi, a donutit lidi at si trapej mozecky rozebiranim zbytecnejch detailu, zatimco prehlizej snad NAPROSTO EVIDENTNI p**oviny .... tak uspech : ))
    Tolik zmatenejch vedcu se tu asi dlouho neseslo : D
  • no tak niektore komentare su tu lepsie ako to video,eviem ako tomu chlapovi,ale mne by to mrkanie pri hrani vadilo,ale aspon sa ludia zasmeju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit