Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vrať se na kříž, žide *16*
  • s verzi 1.26 není žádný prográmek potřeba
  • species
    jo generals jeste slo, hlavne Zero hour byl skvelej
  • přesně, a v tom poslednim dobrym ve 3D (Generals) zas nebyly lodě *4*
  • Možná jsi slyšel jisté lidové moudro. Něco o tom, že "čas jsou peníze".
  • Resp. uz se o nem mluvilo v roce 2007 na blizzconu ale az ve 2009 se mluvilo vic kdyz to mel tocit Sam Raimi.
  • Ano zhruba pred tolika lety uz se o filmu vedelo a vedelo se ze bude hranej. Kdyby splnili puvodni datum, uz by bylo nekolik let po premiere.
  • species
    a hlavne v c&c, alespon v tech dobrych, neslo zoomovat pac byly 2d
  • Mato1987
    Hmm, čo ja viem, o peniaze by asi ani nešlo, skôr by išlo o čas, keď som si pozeral dokument ako robia kratučký 1 a pol minútový renderovaný CGI trailer na starcraft a koľko im to trvá tak mi padla sánka...
  • Pretože CGI filmy prilákajú do kín menej ľudí ako hrané. A povedali to na začiatku, že ten film je aj pre ľudí čo o Warcrafte nič nevedia. Film by sa im nevyplatil ani keby do kina išli všetci fanúšikovia Warcraftu, potrebujú viac ľudí. A samozrejme ako to tu už niekto napísal CGI filmy sú drahé a ich výroba trvá dlho.
  • Mato1987
    Po piatich rokoch? Niečo mi tu uniká, ale ďakujem za gratulácie.
  • Erien
    To by bylo tak drahe, že by se to ani nevyplatilo.
  • to by asi nefungovalo, každý přece ví, že letadlové lodi v RA a C&C neumí vozit vojáčky a ty letadýlka na nich se doplňují a létají automaticky a nejdou zakliknout *4*
  • lara c. sa ti nepacila?
  • uz vidim ako si v RA (c&c) zumujes na lietadlovu lod aby si vyklikol len jedneho panacika ;)
  • ide mi o to, preco vôbec tahat do toho zivych hercov ked vetsina je robena na pocitaci. nech natocia W ako FF, a nepoviem ani slovo, ved vedia robit krasne animacky, tak naco tam placat ludsky faktor. Ale ono to je aj o reziserovi a scenaristovi.
  • to si zjistil ted nekdy po peti letech? gratuluju
  • Mato1987
    Moment, warcraft film bude hraný? To nebude celé v CGI ako napr. tie kratučké filmy od blizzardu?
  • na SC ghost jsem se opravdu těšil zrušení vývoje jsem nepochopil, tu hru by si užili i lidi, co nejsou zarytými fanoušky blizzardu. Věřím tomu, že by to byla dobrá hra i když blizzard s tímto typem her nemá zkušenosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit