Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Tak uplne propadak urcite ne ale Mists of Pandaria se moc nepovedly, dokonce i blizz uznal ze sly spatnou cestou. Diablo3 s RMAH byl taky preslap coz tez sam blizz uznal a opravil v RoS.

    Nerikam ze blizzard dela propadaky, jen rikam ze rozhodne to neni neomylna spolecnost.

    To ze se mi osobne absolutne nelibi smer kterym se blizzard ubira uz poslednich 5 let je vedlejsi.
  • Já jsem celkem nadšenej, že se režie ujmul Duncan Jones... Celkem se těším :-)
  • to jako že v minulosti nedělali animované filmy? třeba animátoři u Disneye byli (otročili) vždy pod extra přísným pedantským dohledem u těch starých filmů jako Sněhurka, nemyslím si že by to měli o moc lehčí než s živými herci *4*
  • medvidek88
    4species:
    Celkem by mě zajímalo, která z her od Blizzardu za posledních 10 let byla propadák, nebo chyba. A pojďme se bavit o vydaných hrách a ne alpha verzích, které se můžou ještě kompletně překopat.
  • Přesně tak!!!
  • Asharak
    Zase ne ke všem žánrům to jde udělat takhle.
  • Asharak
    Mě to přijde okay. Hmm...
  • Asharak
    Světlo jim dává sílu! I svaly, koneckonců.
  • bude to podla knih, teda horda bude s pociatku zla a potom ti povedia ze aj ona bola len podvedena a uhraju to do stratena. ak v tom niekto vidi spoiler tak nie, toto by si domyslel aj hojdaci konik co nic necital.
  • pol roka praca hercov, rok a pol praca za pocitacom. Kam sa hrabu ti velikani z minulosti co sa trapili s hercami aj 3 roky kym natocili poriadny film. Ono to nakoniec na tych filmoch aj vidno.
  • species
    To byl asi Warcraft adventures chlape, imo to bylo jeste pred wow.

    S tim ghostem mas pravdu ty jo, ja mel za to ze to vylezlo na konzole ale byl to propadak. Vidis to sem netusil.

    Nicmene muj original point porad zustava -> blizzard rozhodne dela chyby
  • Vogon
    "Kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill. " - Jaina Proudmoore
  • Odmítám se k tomuto patosu vyjadřovat, dokud nezazní názor mého guru TheGGG.

    Tečka. *3*
  • Still
    Tak WoW Adventure ani SC:Ghost nevyšly, tak to ani nemůžeš považovat za chybu...
  • Krescz
    Travis Fimmel? presne takove herce si do W predstavuju...jen tak dál *4*
  • species
    hlavne blizzard nedela chyby doufam bylo mysleno sarkasticky pac jinak nevim co ma byt ta jejich upocena verze doty, ta jejich upocena verze TF2, pandy na wowko, starcraft ghost, ta zrusena adventura ze sveta warcraftu atp atp
  • species
    97 bude asi rok narozeni ze? :)
  • zatím se povedly 2 filmy podle her, silent hill, protože byl fakt dobrej, no a první mortal kombat, protože ten byl tak blbej až byl dobrej, nic mezitím není
  • Hej hej, jedná sa o prvú vojnu. Blizzard to minule sám potvrdil (ako píšeš, je to samozrejmé aj z mien :) )
    PS. Travis FImmel je boží a Lothar je asi moja najoblúbenejšia ľudská postava *14* *14*
  • to už mi přišlo divnější, že lidi jsou skoro stejně velký jako baráky ve kterých maj pracovat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit