Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No puvodne jsem se spis tesil na neco vic ve stylu Outlast nez jen dalsi hororovy strilecky. Ale spatne to nevypada ani tak.
  • Mimochodem, na streamu byl ještě začátek videa. Pokud omluvíte trochu problémů spojených se streamem, tak uvidíte i příchod do blázince. :) Titulky by me.
    http://www.youtube.com/watch?v=2ZX2mkn0VwU
  • A do perdele. Kombinace remaku RE1 a RE4? To si dám. Atmosféra se dá krájet, střílení zombíků na jedničku. Beru. Upravte hopsání po schodech a ukazatel zdraví a jdeme do toho :)
  • Aha, to mě nějak minulo. Díky díky.
  • tonnymontana
    video me hodne zaujalo, atmosfera na me ucinkovala, styl hrani mi pripominal residenty, reznik na zacatku zase texasky masakr a holka na konci neco z kruhu rizleho silent hillem:) bohuzel konzole ej tam znat a to je skoda, ten kordor tam asi bude hodne patrnej ale tak pokud by se hra drzelo stejne atmosfery tak si ten koridor rad projdu.
  • Jack1947
    Takovahle hra je proste potreba jako sul, konecne neco co rozviri pochybnosti nad pravym nefalsovanym horrorem. A vydesi snad vsechny hrace a ty ktery to treba jen zkusi ze zvedavosti. *3*
    • jsem zvedavej jestli to bude aspon tak husty jako OUTLAST, protoze ten nasadil latku hodne vysoko
      • Jack1947
        A to byla spise mensi hra, tohle ma byt plnohodnotny AAA titul. Tudiz se ceka minimalne to a taky to bude trochu na jiny zpusob.
  • nevim nevim ale vidim to jako další pokracovani RE
  • Pěkné pěkné jen bych měl jednu malou výtku. Nepochopil jsem proč střílel zombíky do kotníků a když se zomboň skácel definitivně mrtvej tak to tu hru dost znehodnotilo. Doufám že to vývojáři napraví. Horor jsem si už dlouho nezahrál.
  • V metr a pul siroky chodbe obehnu dvoumetrovyho typka, kterej ma v ruce motorovku ?? *15* No mam vytlem
  • všude píše co zmačknout predmety sviti nepretale jen čekaji než je zabijete ty vole to pro koho tyhle hry delaji? to je tak lehke že už mužou hrat fakt všichni http://i.imgur.com/ggmDx.jpg *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit