Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    Těžký život konzoláře *7* headshot po 5ti upocených sekundách *15* ...jen se divím, že se jim to škube i na toustovačích ....kdyby na PC tak neřeknu ale toustovače by to dělat neměli ne?
    • Lurok
      A pak tu nema bejt porad jen flame a lidi ti jeste davaj pluska
    • nebol by to den bez PC dem*nta na Games.cz...
    • Whoossain
      Tak já se vždycky, když si čas od času pustim konzoli, rozčiluju, jak je možný, že se nemůžu tim gamepdem trefit ani do vrat od stodoly a vona je to asi featura, která má představovat výzvu pro hráče a je to naprosto standardní věc. Tak to jsem hned klidnější, doteďka jsem si myslel, že s tim neumim...
      • Nevim jak u teto hry, ale nekde to jde a nekde ne. Treba v multiplayeru killzone 3 nebo treba v gunslingerovi s tim problem nemam, ale kdyz jsem hral demo pribuzneho RE Relevations, tak jsem se trefit taky nemohl.
    • command42
      chlape ale aky skvely pocit z toho potom maju :D
    • jo z metru se tolikrát netrefit to je ostuda *1*
    • Ještě že se to neškube, to jen tvůj počítač nezvládá přehrávat video. *2*
  • Hm, cele mi to prislo hodne slabe teda, sice je to brutalne ale zeby to bolo nejake hororove no neviem, nejako rozmyslat tam ani netreba ako vidim staci sa skryt v skrini ako v outlaste.. co je tiez zaujimave ze to tam je takto spravene, aby som sa niecoho bal nepotrebujem funiaceho manika co ma nahana s motorovkou to je skor na smiech....
    • ZvacA
      Já věřím tomu, že to, co vidíme, je jen malá záměrná a lineárně působíci část, která má sloužit pro koncepční představu, a že zbytek má hráče atmosfericky i hratelnostně dostat až po tomhle ještě k tomu neúplně představeném "prologu". Pokud si Mikami nestaví jen na svým renomé a prohlášeních o "návratu ke kořenům survival-hororů", a naopak uvažuje jako jeden z pionýrů tohoto žánru, potom se nám v ideálním případě nabídne kombinace otevřenýho hřiště, kde postup bude záležet na hráčovém řešení různých puzzlů a jeho schopnost přežít/nepřežít do cesty kladené překážky - hlavně v podobě nepřátel i různých nástrach - a celkového horového kabátu, kde si primární strach bude vytvářet především hráč sám svou představivostí založenou na všudypřítomné nejistotě v každém kroku, vytřeleném náboji, otevřených dveří, průzkumu okolí a možným nesprávným rozhodnutím. Tak si alespoň osobně papírově maluju to, co by měla nabídnout výsledná hra pod Mikamim, bez ohledu na moderní model zobrazení.

      Na druhou stranu, nejde určitě popřít, že to z ukázek zatím vypadá jako jakási kompenzace nenaplněné vize původního konceptu čtvrtýho Resident evilu se svými plus i mínus, a že celá hra si svůj hororový model zatím představuje jako klasicky laciné lekačky a už několikrát omletý hratelnostní serepetičky pro "uměle a nuceně" budouvanou atmosféru. Ale, uvidíme. Koneckonců, jeden maník s pilou se v průběhu hry může stát tak survivalově pro hráče otravnou a tím pádem atmosferickou postavou, že při jejím zjevení ve správných lokací a načasování bude nejednomu opět běhat mráz po zádech podobně, jako v případě Nemesis z Resident evil 3.

      Ale, jak psal kolega Smutný, bude určitě rozdíl to hrát a jen to tak očumovat.
      • MickeyMutant
        Tvoje druhá věta mě vystrašila víc než ten trailer.
  • Větší hororovou atmosféru maj snad i piškvorky *3*
  • Málo krve *6*
  • Pete.palis
    Tak tohle tu chybělo dlouhou dobu, absolutní hororová dokonalost...*14*
  • Nemůžu se dočkat. Jeden z důvodů, proč budu kupovat PS4. Teda krom toho, že to bude první konzole. :P BTW: Co to znamená "finálním dílem"? To pak končí? Přesune se do filmového průmyslu?
    • ZvacA
      V Tango a v průmyslu asi nekončí, jen se prý nechal údajně kdysi slyšet, že už nebude stát v čele vývoje budoucího titulu. Psychobreak by měl být v jeho pozici herního rejži jakýmsi vyvrcholením jeho snah po dokonalosti survival-hororového žánru a osobní kariérní tečkou s taktovkou v ruce. I když, bral bych to s rezervou, Mikami toho dost umí nakecat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit