Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna stará kočičí moudrost, která se sem teď moc hezky hodí, říká:
    „Co to sakra meleš, ty vořechu?“ -Kocour (RD)

    A jedno klasické EA video pro pobavení:
    http://youtu.be/e-LE0ycgkBQ
  • A jedna drobnost na závěr... Bude hůř, bude více zjednodušení ve všem na co člověk sáhne, co člověk udělá, budeme stále línější a pohodlnější až za nás budou hrát sami počítače a mi se budeme jen válet, cpát, koukat do blba, spát a na toaletu nebude muset ani vstát...
  • A ještě si přileji trochu toho oleje do ohně... Opravdu mě pobavila poznámka v závorkách, cituji: "(co nového vymyslet u sportu)" ... Podle pravidel ve sportovních hrách by to asi nešlo, ale ve skutečnosti každý sport prochází určitým vývojem, obměnou pravidel a někdy je to opravdu zábava a guláš dohromady. Prostě se někdo jednoho dne zbudí a vymyslí takovou chujovinu, že už se to opravdu nedá hrát...
    Rozhodně by se dalo ještě pokračovat a rozebírat dál a dál. Prostě Neverending Story, také mělo zůstat u prvního dílu... Spoustu baječných her nemělo nikdy přímé pokračování a je to jen a jen dobře. Vzpomínky zůstávají, nadšení vyprchá...
  • JustinBieber
    Hipik zabil :D
  • Ať si kdokoliv hraje, co je pro něj nejlepší. Osobně u hry trpím a následně jsem na vrcholu blaha, že jsem nějakou těžkou věc vůbec dohral. Ale nabízí se otázka slovy klasika: "V jakých teda žije relacích?"

    Že bychom se přeci jen dočkali "start game" "press Enter" "You win"? Není možná :)
  • me tak nejakej hipik od EA (co dela sportovni hry) bude vykladat co je na hrach kompliklovany ...
  • kubi-wan
    Ondřej Hejma herní scény.
  • MidnighT91
    Ale je pravda že jsem pár let zpátky zkoušel jeden díl NFL (na pc) a absolutně jsem nebyl schopnej to ovládat a hrát. Po asi třech hodinách trénování ovládání a jednom prohraném zápase, (kdy mi nešlo ani správně hodit míč) jsem to odstranil.

    Každopádně poslední sportovní hra kterou jsem hrál dlouho a bavyla mě bylo NHL 2002
    • langustyn
      Madden je docela v poho, ale musíš znát pravidla americkýho fotbalu... pak to jde samo
      • MidnighT91
        To ne, pravidla znám. Sem tam se na to kouknu, ale já mluvil přímo o zmateném a špatně uchopitelném ovládání. Zkoušel jsem to tenkrát na klávesnici + myš a ani po třech hodinách trénování jsem prostě vůbec nevěděl. Ale tak víš co, tenkrát jsem byl o dost mladší a navíc je to hra dělaná vyloženě na gamepad...
  • :-D Ten vlasatý pán by měl okamžitě přestat čichat toluen. Hry že jsou složité? Povětšinou mačkáme 1-3 tlačítka. On by asi rád, kdyby se hry hrály sami a hráči seděli jen tupě před bednou bez možnosti interakce. Upřímně mi vyhovovali hry před cca 10 lety, kdy alespoň nutily hráče zapojit mozek. Kam se hrabou všechny dnešní RPG na sérii baldu´s gate....
  • Ale EA tu není jediný distributor, který každý rok opakuje to samé s trochu jiným kořením a navíc za stejné peníze! Např. 2K také dělá repete, ale aspoň třeba NBA nabízí něco navíc (statistiky, pozápasové rozhovory, vývoj hráče, apod... I drobnosti mohou zabavit) a každý zápas je opravdu jiný... Ovladání není zrovna easy, ale stačí pár zápasů a ono se to prostě dá hrát a to velice dobře...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit