Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stahovanie cez official stranky mi nejde ... torrent ide tak pomali ze az nejde a obycajne stahovanie sa sekne pri 3,7gb kedy ma uz napisat ze : stahovanie sa skoncilo . Skusal som stahovat aj z inych serverov ale ten isty problem . Mate s tim niekde skusenosti? dakujem ;)
    • z ofiko to vcera taky hned neslo tak jsem to stahoval z torentu ale ten byl tak pomalej, ze jsme zkusil znova ofiko a za 1h to bylo doma. Ma to 3,73 GB (3 916 681 kB)
      pak instalace (rozbalilo se to samo), po instalaci to zadalo primo registraci + ten demo kod. Vse hned vyrizeno. Pri startu si nastavis rozliseni a dalsi graficke veci a muzes spustit. Ja upgrade nedaval. Jenom pri startu to hodi cernou obrazovku snad na 45s. To me prvne zmatlo. Pak logo a nabehne to.
      • nj ... uz mam ten torrent pusteny 2h a zatial 0% *13* fnuk
        • zkus to HTTP, ted to stahovani funguje a slo to 1MB/s
          http://riseofflight.com/tryrof/en
  • Aha takže registrovat se to musí přímo na stránkách a ne ve hře.
    • Mas pravdu, musi se registrovat na strankach hry a pak se registrujte jeste ve hre se stejnyma udajema jako jste dali na stranku....
    • registroval jsem to ve hre bez problemu
      • Ve hře mě to vůbec nešlo. Zkoušel jsem to skoro celej den. No ale hlavně, že už to je.
  • Recenzi jsem necetl ale tohle je hra ktera vysla v roce 2009 nebo to je neco noveho a jineho nikde jsem nenasel zadne jine info o tehle hre ze by to bylo neco noveho.
    Diky za odpoved *7*
    • Je to hra z roku 2009. Vysvetleni, proc ji recenzujeme nyni tady uz napsal sefredaktor: Protoze se ta hra neustale vyviji a rozviji, ma za sebou silnou komunitu a stoji za to na ni timto zpusobem upozornit? Neni to klasicky krabicovy produkt, ktery by za 2 mesice zmizel z polic. Navic tu v roce 2009 soucasna redakce nebyla a tak nejak si muzeme zrecenzovat i hru z roku 1990, kdyz usoudime, ze to ma z nejakeho duvodu smysl :)
      • Dekuju *3*
  • nevite jak to je se ,,skillem,, AI ? jsou vsichni nepratele stejne dobri, nebo to hra nejak nahodne generuje, jestli potkate pilota co se sotva drzi ve vzduchu jako ja, nebo zkuseneho nepritele ?
    • samozrejme, skill je rozdeleni v kampani podla toho ci ide o eso alebo nie... ked stretnes RED BARONA tak sa zapotis :D
  • Ať jsem ve hře nastavoval jak chtěl, něják to nepobírám s těma letadlama v demu. Nejsem schopnej leťet rovně to furt někam uhejbá, jde nahoru, nedej bože chvíly držet v zaměřovači něco- hraji s myší ale to by neměl být problém, když vidím co dělaj na Ytube. U motoru jsem si nastavil zvýšení, snížení výkonu na kolečko myši ale když dám max tak ta rafička na budíku nedá ani 1/3 výkonu. *9*
    • jinak samozrejme pokud nemas joy tak to JE PROBLEM ... ti lide co delaj videa na youtube totiz na klavesnici fakt nelitaj
    • Tos me mel videt kdyz jsem zkusil poprve vzletnou :o)
      • Můj první pokus o přistání mi zase připomněl Bitvu o Británii - To naučíš... i vopici lítat líp *1*
    • Presne tak, tohle je simulace. Kdo nekdy sam letal, at jiz treba v mensim letadle, na rogale nebo paraglidu, tak vi, jaky je ve vzduchu obcas bordel. Letadla z prvni svetove byla hodne lehka a tak s nimi cloumal vitr, turbulence a stoupave i klesave proudy o rychlostech nekolika metru za sekundu take na stabilite nepridaji. Uz proto je Rise of Flight unikatni, mate jakesi spojeni se vzduchem a prirodou a z prusvihu vas uz nevytahne predimenzovany tryskovy motor.
      • V tyhle hre bych fakt ocenil nejakej tutorial, protoze mam s ovladanim docela problemy :D
        • hmno nevim jak v demu ale v quick missions nejake urcite byly ... nebo tam nekde
          • V offline kampani je krásný tutorial s videi. Nevím, jestli tam je vysvětleno jak korigovat chladič a bohatost paliva, ale to jsou jen drobnůstky.
    • No jo hosiku, tohle neni arkada jako ACE. Takhle ty letadla ve skutecnosti litaji. Jinak kdybys nebyl linej tak si to muzes jednoduse vypnout a nastavit jednoduchej modul litani nebo automaticky rudder atd. Bud rad, ze ve "quick mission" neni primarne nastavena turbulence to bys byl hodne spatnej. Chce to jenom nebyt linej. Tohle je hra, nebo spis simulator na litani s Joystickem ne na klavesy nebo mys, srandisto. Takhle si muzes litat s ACE na konzole, doleva doprava nahoru dolu. Jo a s motorem se taky muzes vyhrat, nastaveni smesy, zahrivani motoru a pod. Sranda cist tyhle prispevky, ze to nejde udrzet v zamerovaci a takhle to nemuze prece litat a je to pomalu zrejme BUG.
      • Ty si asi sežral Šalamounovo houno co? Já jen psal že pod videem na Ytube se dotyčnýho ptali jak lítá a on napsal s myší a klávesnicí, kdy si to prostě krásně dával. Tak si řikám, oukej knipl nechám ve skříňce a nastavím si to na klávesy s myší a ty mi tu začneš valit něco o bugu a ať jdu na arkádu. To že tam je nastavování směsi atd. jsem taky postřehl ty jouzo.
        • Litam s motorovim paraglidem a muzu ti rict ze rovne se udrzet pod plynem neda. Provotocivy moment vrtule dela divy. Da se to sice ruzne eliminovat. No a kdyz si v termice nebo turbulenci tak si v levo v pravo nahore dole ale rovne to moc nejde...
        • No jo Bambulaku, si precti co jsi napsal, ze se s tim neda litat (Nejsem schopnej leťet rovně to furt někam uhejbá, jde nahoru, nedej bože chvíly držet v zaměřovači něco- ...)
          Bambulo, presne takhle letadla normalne litaji. Snad sis nemyslel, ze letadla litaji po primce. Rika ti neco slovo vitr, turbulence? Tehdy se letalo fly by spagat ne jako dneska fly by wire a autopilot. Tehdy jsi vsechno oddrel, knipl jsi nemoh pusti a dat si slofika. Jo vytahni alespon 8 letej analogovej logitech a stejne s nim budes muset porad vyrovnavat reakci na otaceni vrtule, tah motoru, turbulenci. To neni bug frajirku co litas ACE a myslis jakej si pilot. *1*
        • Link na to video je? To bych rád viděl.
    • A za boha nemůžu najít v Options jak se vymaže příkaz pro naskočení menu při zmáčknutí pravého tl. myši.
      • kdyz jsem to resil ja tak to v Settings nebzlo a bylo potreba rucne upravit config ... ale bacha po kazdym updatu se to prepisovalo
      • Vyskúšaj ESC :) Aspoň mne to funguje bez problémov *5*
  • 2 czlucas: tobě se povedlo registrovat účet ve hře??? to pak nechápu proč mě to celej den nejde hází to "unable to connect to game server"
    • Zkouším se registrovat od včerejška a pořád to nejde.
      • Tak zkousim dneska a porad nic...fakt nechapu proc *10*
        • Firewall?
          • tak firewall jsem vypnul ale zadna zmena...mimochodem co jsi zadal jako ten licence key pri registraci?
            • pro demo musi byt vsude 7 ... jen to posledni cislo konci 1 tzn 7777 7777 7777 7771 tak nejak...
      • ja vcera nemel problem se stazenim z ofiko stranek ani s registraci primo ve hre
    • jj me to taky nejde...nejdriv to pul dne neslo stahnout a ted zas tohle *10*
  • Tak zkousim demo a chci se zeptat jestli je normalni ze nez se nacte mise kariery tak si muzu jit uvarit kafe? to nacitani je zoufale pomale
    • Závisí od toho, aký mš silný komp. Pokiaľ lietaš napr. na slabších dvojjadrách s kartou do 1GB s WinXP32 a 2 GB RAM, tak to trvá dlho. Ak máš povedzme štvorjadro na 3GHz, 1.2 GB grafickú kartu, Win7 64bit a 8GB RAM, tak ti nabiehajú misie hodne rýchlo.
      • kotty
        Tak na rychlost samotneho nacitani ma vliv predevsim pocet a rychlost RAM a rychlost nebo pripadne typ disku.
        • podle me tam musi byt nekde nejaka chyba, mise se mi nahrava cca 3-4 min...navic ten ukazatel nacteni dojede az na konec, zustane milimetr a tam se to zasekne a na neco ceka a ceka....
    • bohuzel i ja mam zoufale pomale nacitani
  • tak jsem to po několika pokusích konečně stáhl z jejich stránky a teď jim nefungujou ani registrace účtů fakt paráda :) mají vskutku kvalitní služby
    • maji kvalitni sluzby
  • Nechce se mi číst celou diskuzi a v článku jsem to nenašel - nevíte proč někdo píše v roce 2011 recenzi na hru vydanou v roce 2009?
    • A to pisanie recenzie na hru je dako casovo obmedzene? V klude mozu recenzovat hru s akehokolvek obdobia, nie iba tie, ktore vysli v roku 2011
    • sleepless
      Protoze se ta hra neustale vyviji a rozviji, ma za sebou silnou komunitu a stoji za to na ni timto zpusobem upozornit? Neni to klasicky krabicovy produkt, ktery by za 2 mesice zmizel z polic. Navic tu v roce 2009 soucasna redakce nebyla a tak nejak si muzeme zrecenzovat i hru z roku 1990, kdyz usoudime, ze to ma z nejakeho duvodu smysl :)
  • je docela sranda ked si uvedomime ze RISE OF FLIGHT vyzera lepsie ako render intra RED BARON 2 :D

    RB2 mal skvelu kampan a bude len lepsie ked sa bude v ROF viac a viac na RB podobat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit