Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • šílenost, furt mi bude někdo tvrdit, že starý hry mi připadaj lepší jen proto, že sem je hrál mladej? A proc je asi tak hraju doted? Tendle TR je presne ten "pokrok", NFS taky, Deus Ex taky, všechno...
  • ježiš.. co to je? Ani jsem to radši nedokoukal.. prvních třicet vteřin úplnej Skyrim, pak AC.. jasně.. vylezu na střechu sejmu metrákovýho týpka skokem s rybičkou.. aniž by si toho všiml druhej týpek co stojí tři metry vedle..
  • Mna sa to netyka a co sa tyka velkeho biznisu, tam tieto obavy odpadaju. Tie veci nie su ohavne a vacsinou ani problematicke. Proste sterilne vysokorozpoctove produkty s presne zadefinovanou cielovou skupinou.
  • Vojta_Ilavsky
    Koupíš/zaplatíš (bys) dětem něco co je ti ohavný a sčim nesouhlasíš? Myslim jako na buněnčný úrovni.
  • To je slatanina vseho mozneho, Uncharted, TLOU, Assassin's a hlavne Rambo 2, jenom toho Tomb Raidera tam moc nezustalo a ta AI to je komedie neuveritelna.Tohle at si strci do analu.
  • reagoval na môj komentár, ktorý sa týkal tváre Lary Croft, tak nepruď a bež si zahrať prvý netuctový diel.
  • První, Druhej, Třetí, možná i Čtvrtej díl bych si znovu nainstaloval a s chutí zahrál - člověk si po letech pamatuje jednotlivý lokace. Ten poslední díl z roku 2013 mě poměrně bavil - přiznávám......ale určitě už to nebudu nikdy instalovat a nepamatuji si z tý hry skoro nic. Jsem sám? nebo mám jen v hajzlu krátkodobou paměť? nemyslim si, spíš ve svý hlavě věřim myšlence, že nebylo v případě Tomb Raidera 2013 na co vzpomínat.....ty hry strašně tuctovatěj a splívaji v neslanou nemastnou omáčku :(
  • pro mě v podstatě Trojkou :-D
  • PŮVODNÍ Z 2013??? :-D sakra přečti si to po sobě ještě jednou a dej si facáčka :-D PŮVODNÍ JE SNAD Z ROKU 1996 ne???
  • The_Troll
    Ty náš zložitý intelektuál, 40 zbojníkov si už unudil k smrti, teraz sa púšťaš do nás?
  • Ano pokial ide o platenie uctov. V pripade ze ze ide o navstevnikov kin a majitelov vysokorozpoctovych hier, primarna cielova skupina su decka.
  • kubi-wan
    Šíleně akční? Tohle neni Tomb Raider, kterej bych chtěl hrát.
  • Vojta_Ilavsky
    Filmy ani hry se nedělají prvoplánově pro děti. Děti nevydělávají. Největší kupní síla jsou vždy produktivní dospělci.
  • Inquisitor
    Předchozí díl s tim sklidil úspěch, tak proč nepřitvrdit ne? Příště z toho můžou udělat rovnou třeba FPS.
  • A me se to libi ... *4*
  • Sr_Lobo
    Hmm tak ty dva sipy vystreleny najednou na dva nepratele v case 3:30 mi ihned pripomeli tuhle perlu http://www.csfd.cz/film/18816-blaznivy-pribeh-robina-hooda/ *1*
  • Protože jim připadá, že duální cepíny budou originální náhradou za dual guns. Parodie prostě XD Hele tohle je fakt praštěné. Co to jako má být? Hra v poho, ok ale proboha proč se to jmenuje Tomb Raider? Nemohu se přes to stále přenést. Vyrůstal jsem na CORE (1996-2003) dílech a tohle prostě nepobírám. Doufám, že na to silná komunita zareaguje a hru nějak zadupe do země (nekoupí). Protože takhle dál prozatím ne. Pro mě byl vrchol nádherný avšak napůl rozřezaný Tomb Raider Underworld. To byla Lara jak má být, i když tedy v příběhu hledala svojí maminku XD
  • Uncharted nebylo kdysi puzzle hrou ale od počátku dobrodružnou střílečkou. Jde o to, že nám Laru předělali do kabátu, který jí nesluší. Není už akrobatka a atletka, nemá dual guns, Netahá za páky, neotevírá vrata, neproplavává zatopené prostory, neručkuje po římsách, neleze po čtyrech, nejezdí na člunu, čtyřkolce, skůtru atp. Jedná se čista o vyvraždovací střílečku. O to jde, že má totiž silnou hráčskou komunitu, která tohle nemužé zkousnout. Uncharted bylo vždy stejné a proto se nám tolik líbí. Jede si vlastní disciplínu a myslím, že ve srovnání s Rise of The Tomb Raider si jí na PS4 pojede dál. A to jsem fanda Lary :-/
  • aby si je koupila většina jednoduššího - krabičkového trhu přeci *11*
  • A to uz preco? Neodsudzujem obchodnu strategiu tych firem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit