Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rekl bych ze to souvisi s tim jake koreny ma Uncharted a jake koreny ma Lara Croft v hernim svete. Reboot ve stylu Uncharted asi kazdemu nesedi.;
  • Vojta_Ilavsky
    Pokrytče.
  • nechápu proč si vývojáři vybrali cepín jako zbraň,myslím že neexistuje nic méně vhodného a pověšen na opasku bude překážet .
  • Pretoze su robene pre deti. Podobne ako 9 z 10 velkorozpoctovych filmov.
  • Nechápu nadávky, v Uncharted vám nic z toho nevadí.
  • Koukám to schovávání do křoví, jakožto stealth prvek, se z AC série osvědčil. Teď se bude používat všude.
  • Lukyz
    Koukám, že z Lary se stal tuplovanej Assassin. To jak se Lara přidala k bratrstvu pak vydají jako prequel nebo DLC *1*

    Když si vezmu původní Tomb Raidery, tak tady je trojnásobek nepřátel v jednom levelu co byl předtím na celou hru. Pardon, ale mě tohle "killing spree" k Tomb Raideru resp. Laře vůbec nesedí *9*
  • AI tupá jako tágo, zdravím Tenchu z roku 1998 a jeho otrávenou rýži (https://www.youtube.com/watch?v=A3LYSLq3XGk&t=05m15s). Jenže tehdy by rok 1998 a konzole PSX, ne rok 2015 a XboxONE.

    Vrchol pro mne nastává v čase 2:15 videoukázky. Lidi, kdybyste takhle postávali u okna a ozvala se rána, opravdu byste se nikdo nerozhlédnli okolo a rovnou zamíříli ke zdroji zvuku? Nehledě na to, že chlap má asi koňské klapky nebo oční vadu periferního vidění.

    Takže jestli jsem dosud váhal, tak tahle ukázka to jistí - nepotřebuji kopii The Last of Us s tupou AI. Klasický Tomb Raider bych si dal rád. Jistě že byl nelogický a úrovně neměly architekturu. To protože úrovně byly často jeden velký rébus, průběžně okořeněný souboji. A ne sada akčních arén, navzájem propojených krátkými plošinovkovými pasážemi.

    A pro Miloše:
    "Je samozřejmě zbytečné a snobské pohoršovat se nad dobrodružnou hrou kvůli tomu, že její hrdinka podává totálně nesmyslné lezecké výkony, vedle nichž bledne závistí i skokan s cepíny z Vertical Limit."

    Myslím si že vůbec není snobské ptát se kam mizí "realističnost", když se s ní CrystalDynamics oháněli při rebootu zprava zleva, jak je potřeba sérii restartovat a dát jí více uvěřitelný nádech. To už na mne působí uvěřitelněji TRII i když v něm Lara dokáže vyskočit jednou svoji výšku.
  • tak todle je zlej sen...
  • Proč jsou ty hry čímdál tím víc blbější...
  • Tak se zda, ze TR definitivne zabili.
  • Autor je horolezec...
  • No ta ukázka, kterou pouštěli na Xbox konferenci na Gamescomu, byla příšerná. To vůbec nevypadalo jako TR, ale jako Assassin's Creed.
  • Mart9
    Původní z 2013 je nej
  • Rise of The Tomb Raider je šíleně akční? Je spíše šíleně Americký. Proč si vývojáři značky TR vybrali cestu Uncharted chápu asi tak, že chtějí být vždy o krok zpět. Tohle není Tomb Raider. Seberte jim prosím už někdo tu licenci a navraťe jí zpět do Anglie.
  • Pobavilo:D Prý jako velký badabum!
  • Tvář se mění vždy podle aktuální ženy/milenky producenta :)
  • za toto určite dostaneš bludišťáka, alebo ťa povýšia *3*
  • Prudko inteligentná reakcia.
  • Lawliet
    souhlasím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit