Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The_Troll
    Choť topiče?
  • haha takže openworld survival rpg, to je komedie
  • PreidaQ
    hlavně malý kozi
  • chod dopiče
  • chod dopiči
  • Znamená to, že ak minule urobili z Lary Croft psychopatického zabijáka likvidujúceho desiatky nepriateľov a jediná logická hádanka v hre bola, či máš dosť nábojov v zásobníku, teraz začneš rovno vedľa zvieracej kazajky, z ktorej sa jej pododarilo oslobodiť. Zrejme..
  • Alex81
    Tohle směřování série už není pro mě. Pro mě to skončilo u Tomb Raider: Underworld.
  • Proč se všude musí bojovat proti nějakým organizacím.. Odpovím si sám, aby tam mohli dát tisíc identických nepřátel, aby bylo po kom střílet. Jak mám Tomb Raidera rád, tak tohle se mi vážně nelíbí.
  • madPav3L
    shi* kvalita video + konzole = výsledek
  • tak ide to na hriankovači xbox chuan, kde majú aj také hry ako minecraft problém bežať stabilne, sa nediv, ale sila klaudu to určite vyrieši.
  • Proč se to tak lehce škube a je to tak rozmazany? 30fps strop a motion blur zase ?
  • Peppa
    Co to znamená šíleně akční? Jako fakt crazy šíleně moc akční?
  • Udivuje mě, že po tom co jsme minule viděli tu férovku s medvědem má ještě někdo potřebu řešit lezeckou výstroj?! *7*
  • V podstate väčší a vylepšený Tomb Raider z 2013 :) Sem s ním !
    Jediná vec, ktorá ma iritiuje je tvár Lary Croft...v PC verzii toho reštartu TR je iná ako v definitive edícií na nové konzole a tu je zase iná....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit