Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude to opravdu jen casova exkluzivita?Nebo to vyjde i na PC...posledni TR byl super a rad bych zahral i toto...aby fakt do budoucna na PC nevychazelo prakticky nic :( (nerikam uplne nic) a nemuseli jsme kupovat konzole,pokud si budeme chtit urcity titul zahrat
  • Jack1947
    Já bych přál XBONE více exkluzivit, protože X360 jich tolik neměl a hodně mu to škodilo... tak doufám že to napraví at se to vyrovná s PS4 (PS3) mrkváci začínají jít víc do sebe. A to je jedině dobře. *4*

    Byl bych moc rád kdYbych dneska trhnul rekord v počtu mínusů, tím se zapsal do knihy (ignorance a demence Pc hráčů - černým písmem, nebo spíše rudým? ). *15*
    • Pravda, ty si zaslouzis byt zapsan v knize ignorance a demence.:D
  • Klíčová otázka - až se později CD nebo SE postaví do role hodného stýčka který to nakonec (protože má přece moc rád své fanoušky) naportuje i na další platformy, kolik lidí si to stejně koupí a podpoří pdobné praktiky?
  • Todle je asi nejubožejší spůsob propagace podřadného hardwaru, ale tak nějak je uspokojit musej. Nic proti konzolářům, ale tohle je fakt blbost proč to vydat dřív na konzole než na PC prostě PR bullshit.
    • Prej podařenýho :D
    • Aha tak ono je to exkluzivní lol to si děláte prd#l tak proč když nás nadchne příběh a chceme pokračování tak to vydáte jen na konzole. Fakt demence tohleto.
      • nebreč..
        • Amatérský troll dám ti -1/10
          • Dyť to xboxu přej panebože, doteď to byl otloukánek, tak má jednu exkluzivitu. PS. Už nebreč, to bude dobré, z toho se vyspíš a bude zase dobře.
            • Já tu brečím? Kde prosím tebe? Cituj. Já pro změnu cituji tvůj výblitek" Aha tak ono je to exkluzivní lol to si děláte prd#l tak proč když nás nadchne příběh a chceme pokračování tak to vydáte jen na konzole. Fakt demence tohleto." Tohle není na úrovni ani toho dítěte COD jak mě originálně urážíš...
            • Jedinej kdo tu "brečí" jsi ty. Nesouhlasíš? Fajn tak to vyjádři jako normální člověk a né jako dítě z COD.
    • nebreč...
  • josef.kmonicek
    nevadi na ps4 bude uncharted 4 to je skoro to sami :) a lepsi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit