Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MS nema dostatek svych vyvojaru a exkluzivni hry musi kupovat od tretich stran, delali to tak i v minule generaci, vetsinou jde o casove exkluzivity.Oni jsou na tom ted spatne, Xone za PS4 hodne zaostava a tohle je podle nich cesta, ale stejne jim to nepomuze.Jinak na PC, PS3 i PS4 se to casem objevi take, tim jsem si 100% jist.
    • Doufam, že máš pravdu. Ale je pravda, jestli se nepletu, že už se podobná situace opakovala hodněkrát.
  • Inquisitor
    Potom co předvedli v posledním díle, mně to ani zvlášť žíly netrhá. Ale každopádně jsou tyhle exkluzivity pěkná sviňárna.
  • Fakt by mě zajímalo jací retardi sou u studia Crystal Dynamics...když se rozhodnou vydat hru na jednu platformu a to ještě tu nejhorší která se neprodává a prodávat nebude...Kdy už konečně skončí tohle přetahování kdo má exkluzivnější ochlupení a začnou se dělat zase hry pro lidi, pro všechny lidi dobré vůle a ne pro voly....
    • CD jsou vývojáři, ti s tímhle kšeftem mají pramálo společného. Poděkuj SE.
  • Mato1987
    So sto percentnou určitosťou sa jedná o časovú exkluzivitu, je ale viac než smutné, že square enix sú tak ľahko korumpovateľní. Pamätám si, že niektoré dlc Tomb Raidera 2013 boli na xbox360 tiež časovo exkluzívne a vyšli následne asi pol roka po tom aj na ostatných platformách. Môj skromný odhad je, že hra výjde ešte pred vianocami 2015 na vhs prehrávači a potom na jar 2016 na PC a psquad.
    Čo ma ale zaráža a zároveň rozosmieva, je fakt, že The Rise of Tomb Riader nie je first party exkluzivitou, ale obyčajnou third party exkluzivitou a okrem toho nemá xboxchuan okrem vývojárov autíčiek forza horizon motorsport takmer žiadnych first party exclusive vývojárov :D
    • 343 Industries, Rare, Lionhead, Turn 10, Twisted Pixel, Black Tusk, ...
      • Mato1987
        Wow to ti ale trvalo, si sa zmohol na zopakovanie toho čo som napísal v mojom komentári, teda vývojárov autíčiek forza motorsport ( turn 10 studios) a pridal si dve štúdia ako Rare a Lionhead, ktoré za posledných skoro 10 rokov nevydali nič svetoborné a ešte sa k tomu nejedná o exkluzívne hry. To hľadanie si musel mať veľmi náročné keď si do zoznamu zaradil Twisted Pixel, ktorý nevydali taktiež nič svetoborné a okrem toho vyšli ich tituly taktiež na PC. Zaradiť ale štúdio ktoré hru ešte ani nevydalo(black tusk) tak to chce riadnu porciu drzosti :D
        Jediné štúdio, ktoré sa dá považovať za xbox first party exclusive je 343 industries, takže spolu s turn 10 studios,xbox tých first party exclusive vývojárov teda nemajú, hlavne keď to porovnám s konkurenciou, ktorá je na tom podstatne lepšie.
    • Nenazyvaj Eidos Square Enixom, thank you very much.
      • Mato1987
        tak troška angličtiny na upresnenie od strýčka gogoľa
        "In February 2009, Square Enix reached an agreement to purchase Eidos for £84.3 million, pending shareholder approval, with an initial aim of fully buying Eidos on 6 May 2009.The date was brought forward and Square Enix officially took over Eidos on 22 April 2009.

        Although Square Enix said earlier that it would let Eidos Interactive remain as it is currently and not meddle in its internal affairs, it has stopped publishing games under the Eidos brand, with new games coming out under the Square Enix brand instead. Currently the Eidos Interactive logo only appears for games developed by former Eidos-owned game studios."
        • No ved prave, ta firma je uplne rovnaka ako bola predtym len vydava hry pod inou znackou... A preto opakujem - nenazyvaj Eidos Square Enixom.
    • Ilusiveman
      "Korumpovatelní", jako kdyby dělali něco, co je zakázáno zákonem.. Na čem se ale shodneme, že je to pouze časová exkluzivita.
      • Mato1987
        súhlasím, v úvodzovkach to slovo vyznieva lepšie.
  • Níže v odkazu zasílám petici pro to aby Rise of Tomb Raider vyšel i na ostatních platformách.
    https://www.change.org/petitions/square-enix-and-crystal-dynamics-rescind-the-arrangement-to-publish-rise-of-the-tomb-raider-exclusively-on-xbox-one-2
  • Posledni Tomb Raider uz vubec neby Tomb Raider, ale okopirovanej Uncharted a to je i hlavni duvod proc ho MS chce. Chteji mit hru, kterou muzou postavit proti Uncharted, ale tohle se SE vymsti.
    • Dle mého je tato evoluce Tomb Raidera super, do Uncharted stylu se velmi hodí. To že to je hlavní důvod proč ho chce MS máš naprostou pravdu, konkurent Uncharted to určitě bude. Toto smýšlení MS je dost smutný a jediný co tím získají je hromada nas...ných hráčů. Nevěřím že jim to nějak výrazně zvedne tržby za Xbox. By mě zajímalo kolik zaplatili aby jim mohl nový TR vyjít jako exkluzivka ....
  • Paul_cz
    Další důkaz toho jaká plague jsou konzole na herním průmyslu. Ať si Microsoft těch 5 prodejů Xbone co jim to přinese užijou.
    • Gordar
      Bez konzolí by pravděpodobně žádný nový TR nevznikl, tak bys jim spíš měl být vděčný za existenci.
    • Další plačka...
    • Jack1947
      Důkaz jaká je závist sajrajt, tfujtajbl. *11*
      • Paul_cz
        Eh, projektuješ si tam sám sebe, mě TR nezajímá takže není co závidět. Jó, kdyby takhle oznámili Zaklínače, to bych si ten toustr snad i koupil...a pak zas prodal.
        • kennyB
          TR tě nezajímá a přece si na konzoli zanadáváš. Další gumák *1*
  • Nějak už začínám být apatický na všechny ty špatné zprávy kolem mě. Už mě nebaví se rozčilovat. Fakt to nechápu. Netvrdili snad, že nebyli úplně spokojení s prodeji jedničky? a co udělají. Zatrhnou většinu platforem. Jednička se mi opravdu hodně líbila ale to co chtějí udělat ... Snad z toho co nakecali brzy vystřízliví a později názory změní. Portů hry se snad později dočkáme.
  • Mart9
    Líbí se mi, jak se teď ukazuje, jak moc byl Tomb Raider u hráčů oblíbený. Já tady přes rok tu hru vychvaluju a schytávám mínusy a najednou se objeví tolik fanoušků... paráda.
    • potřebuješ pluska i mínuska aji na to aby ses mohl vykadit?
      • Mart9
        Abych vůbec mohl žít
    • Mato1987
      teba tento pokazený "karma" systém až tak silno obmedzuje?
      • Mart9
        Neobmedzuje, ale baví.
    • Vrook
      Mně přišlo, že byl Tomb Raider přijatej dost dobře od začátku, ale je jasný, že prostor pro rozhořčený reakce bejvá vyplňován rychleji než ten pro kladný. Proto tu taky teď nadává naprostá většina hráčů až na pár trollů a Jacka, kterej svuj život zasvětil diskuzím na games a osobní názorový diverzitě ve jménu chaosu a nitrolebečního vakua.
  • spook.y
    Takže si to shrňme...Xbox one dostává na frak v prodejnosti od Playstation 4 a herní studio udělá exkluzivitu pouze na Xbox se hrou která je dost silně zakořeněná právě na Playstation i PC. Jsem tady jediný který to nějak nechápe? Sami si berou peníze od huby! Někdo z MS asi musel zachrastit pořádným měšcem jinak to opravdu nepochopím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit