Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle hra si zasouží tak 5,5 (protože to je opravdu mírný nadprůměr) Grafiku je hloupá, rostliny dorůstají těsně před očima, ovládání a boje jsou špatný, dialogy hrozný, a zasazení do této doby je špatné. Proto ne budu mít rád ani Asassins creed 3 ani sem neměl rád Dvojku ani brotherhood.... kvuli té době, nějaká renesanční italie nebo co... to je na blití to prostředí i jejich přízvuk
    • Přesně, správný RPG se musí odehrávat v gotice a musej tam bejt pořádný meče a zborje. *1*
  • Pujde mi tato hra na ntb Acer Aspire 5551G AMD Athlon II X2 (2,1GHz), 4GB RAM a Ati Radeon HD 5470 grafikou?
  • Tak technicky je to katastrofa, to doskakování textur na objektech ktery jsou metr pred vami, problikavaní textur v dlace, ty rostliny jak se zmensujou a zvetsujou v zavislosti jak jste daleko od nich nejak me to znechutilo a pred diablem si nebudu kazit chut timhle paskvilem o tom ze jste pirat co neumi plavat o tom radeji pomlcim. Hratelnostne to neni nic novyho nevidim jedinej duvod proc tohle kupovat omlouvam se vsem fanouskum risena a gothica ale vydat tohle v roce 2012 a chtit za to 1000kc to fakt ne sorry. Zlatej Skyrim.
    • Nemuzu hodnotit R2, zatim jsem jej nehral. Netusim zda je na stejne urovni jak prvni Risen. Kdyz ale srovnam prvni Risen (aspon prvni dve kapitoly, pak to dramaticky slabne) se Skyrimem tak neni co resit.
      Svet a pribeh Skyrimu je uplne mrtvy. Skyrim ma silu v rozlehlosti sveta a moznostech ho prozkoumavat. Risen mel komorni atmosferu, druha kapitola za magy v klastere byla perfektne Gothicovska. Prvni v pristavu byla slabsi, ale to kouzlo tam bylo taky.
      U me vyhrava Gothic styl vtahovani do pribehu.

      e: a tim tedy nechci kritizovat Skyrim, bavil me hodne, ale G je proste G
    • Nazor ti neberu. Ja jsem nikdy nepovazoval Risen za plnohodnotneho nastupce Gothic 1,2. Pro me je tahle Risen serie takova odbocka ''nikam''. Ale proc sem tahas Skyrim je mi zahadou.
      • Protoze tahle hra cily nas tejnou skupinu potencionalnich zakazníku (fandove rpg), ale pokud te skyrim nejak nevyhovuje tak si tam misto nej dosad treba zaklinace 2 tyhle hry jsou mile pred timhle produktem za ktery vyvojari chteji ty same penize jako za zminene hry (a nezajima me, ze na to meli mensi rozpocet, ze na tom delalo mene lidi a bla bla bla vzdyt je to od doby 1. gothica lautr to samy nebo spis horsi) jako budget za 500 maximalne. Ale tahle debata je stejne nepodstatna protoze za 14 dni vychazi Diablo 3, coz je tak akorat dat v praci vypoved, rozejít se přítelkyní a nakoupit do zasoby par hlodavcu
        :-)
        • Zaklinac je pribehove RPG. Na pribehu to stoji a pada. Lide bez znalosti knizek si hru nikdy neuziji tolik jako ctenari znali dila. Skyrim je naopak freeform RPG,ktere si s pribehem hlavu nelame. Volnost je hlavni devizou hry. Pak jsou tu RPG akcni,jako treba Diablo(dneska se tomu uz bohuzel rika jen RPG. Privlastek akcni jaksi vypadnul). A paskvily ala interaktivni film od Bioware.
          A Risen? Risen(1) je takovy mix. Trocha volnosti,trocha pribehu co te pusti jen tam kam mas. Vsechno to jsou RPG,ale naopak ja si myslim ze kazde je cilene na jinou skupinu lidi. Rozdily jsou obrovske.
          Ja se bavil u vsech tri her. U kazde jsem ale hledal jiny druh zabavy.
        • Skyrim je hovínko.
          • a ty si druhy
  • Kazdy kdo srovnava hry ala "gothic" se skyrimem je pako. Skyrim me zklamal jako uz dlouho ne, pribeh o nicem, questy standard, atmosfera zadna, zabijeni draku stylem zaslapovani obtizneho hmyzu... pche.

    Risen nebyl Gothic 2 ale pro me to bylo super atmosfericke rpg a bavil jsem se u nej vic nez u skyrimu s oblivionem dohromady, nejde o to jak je svet velky ale jak je zajimavy a zabavny.
    • Skyrim a Risen jsou jine typy her, proto neni dobre je srovnavat. Nesouhlasim s tim, ze je Skyrim spatny, da se tam najit fura zajimavych veci. Snazili se i trochu poladit nektere nedostatky z Oblivionu, a i kdyz to na Morrowind porad nema, tu snahu sem ocenil.
      Risen 1 se mi libil hodne, Gothic 2 vubec, coz je tez zajimave ;-) Nejak me nebralo behat porad tam a zpatky po mape, tak nejak si predstavuju questy ve Wow a ne v single hre. Risen 2 co tak sleduju na youtube tak mi vadi zjednoduseni a silene animace, ale jinak to vypada zajimave a asi to koupim. Pokud lidi tvrdi ze se to podoba jednicce, tak je to jenom dobre.
    • Tak tak Skyrim byl pro me chvili zabavnej, ale pak hrozne deprasivni, protoze clovek po chvili prokouk tu sablonu a videl tu hroznou povrchnost a prazdnotu.
    • GuruSerpent
      Vlastně to v komentu právě srovnáváš... Já na Oblivion nedám dopustit, ale stejně tak jsem se královsky bavil u Risenu a Skyrimu.
  • Koupil jsem si, nainstaloval a ... no nic moc. Po hraní Skyrim, Deus Ex, Mass Effect 3 mi přišly dialogy nezáživné, souboje těžkopádné a grafika mi také nějak neučarovala ... hra mi prostě nějak nesedla a české titulky to jen dodělaly - hrozný překlad - nechápu, proč CZ dialogy zní typem "já les teď jít tam". Takže po 2 dnech odinstalováno a dáno na aukro k prodeji.
    • jak si to mohl dát na Aukro,když se hra váže na steam učet???
    • Vidis me skyrim prestal bavit tak v pulce, hrozna nuda a questy byly nic nerikajici, to v risen2 jsou plne zvratu a clovek se tesi na dalsi co bude dal....
      • to trollení ti nejde a pokud si to myslel vážně tak lituju tvuj vkus. Ale zase budeš spokojenější hráč když ti stačí takovej šit :D
        • To trolis prave ty? Me Risen celkem bavil, pekna grafika, akorad podle me meli udelat jednu vetsi mapu. Myslím si, ze konzumenti v dnesni dobe jsou strasne zhyckany. Nedokazou se bavit i z malickosti. A Risen je nadprumerna hra. Mozna ze, aby hru dotahly do uplnyho konce, by potrebovaly vice financi a zkuste si udelat poradnou hru, kdyz na to nemate takovy rozpocet a ta hra vas zivi. A navic potrebny rozpocet a cas se blbe odhaduje. Proste Pirahna bytes maji v posledni dobe trochu vic smuly. :-( Takze lze od nich ocekavat v budoucnu mene ambiciozni hry, coz je skoda. :-D A navic u tech kytek nebylo dulezity, kde byly, ale u ceho byly. :-D
  • smejki
    Jak je na tom překlad?
    Když jsem zahlédl slovo "zlodějina", chtělo se mi zařvat:"Grammar nazis of the world, unite!"
    • ucho
      na samotném slově nic špatného není, nacisty bys volal zbytečně...
  • *1* dalšia hra ktorá ma minie.:) a ani slzu nevyroním.:)) *5* *1*
  • Videorecenze - http://www.youtube.com/watch?v=dHDVzkiH8jM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit