Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je hrozný dívat se jak zanikají kvalitní herní značky, zjednodušujou se kvuli konzolistum a stávají se součástí EA. Proto je tady třeba DarthMod Total War, kterej se nezjednodušuje, naopak bude jen těžší a reálnější. A je zbytečný vydávat budgetový RPG s laciným DoF oparem, když venku kraluje Skyrim a zachvilku všechny pohltí Diablo.
    • Co je to ten DarthMod?
      • Mód na total wary... Co jsem zkoušel na Empirech tak dost na h*vno...
    • prudislav
      hlavně že diablo zjednodušený neni :-D
  • PreidaQ
    A jaký je teda soubojový systém? Recenze zmiňuje jen přidání pistolí, je tedy oproti solidním soubojům v jedničce zjednodušený či nikoliv?
    • Pridali pistole, odebrali dodge. Takze boj se zvirati ted probiha stylem: utok, utok, utok, utok
    • Zo zaciatku je to klikacka a la Gothic 3. Pokial nedokupite vselijake protiudery a ine skilly tak to len mlatite a uskakujete(animacia Trinity). Neskor to uz je viac taktizovania a spravneho nacasovania. Ale ak mate proti sebe viacerych tak je to stale uder-uskok, uder-uskok, spinavy trik-uskok. Nepriatelov na druhej strane nie je privela, takze boje nie su frustrujuce. Hram na medium a da sa to v pohode. A spinave triky su fajn akurat, ze maju dost dlhy cooldown. Ale aspon to nezjednodusuje hru prilis. Od Gothicu 3 je to pokrok. Spinavych trikov ja viacero a suboje mozno viest tiez viacerymi sposobmi. Len keby tie skilly nestali tolko penazi :P Preto odporucam hladat poklady. Clovek sa celkom dobre nabali a hned si dokupi par vylepseni. Samozrejme ak ma dostatok "slavy"(obdoba xp).
  • Asharak
    No, tak nějak se naplnilo to, co jsem od hry očekával. Skvělou atmosféru, přírodu, vegetaci, slabší questy a hratelnost. A další věci. Naneštěstí mě nějak přestalo bavit stahování her, takže si to asi nevyzkouším. Bylo k tomu nějaké demo? Asi ne, co? Nevadí.
    Recenze OK *4*
  • Obrovské zklamání, ani gothic 3 me tak nezklamal jak Risen 2. Grafika na me pusobila takovym zvlastnim dojmem, mel jsem pocit ze v predchozim dile byla o dost lepsi. Bojovy system je dle meho naprosta tragedie a to predevsim diky kamere a ovladani, ktere mi tak nejak uplne nesedlo. Secteno podtrzeno, hru jsem vydrzel hrat jen cca 2h pak jsem ji smazal. Klidne me lincujte, ale ZLATY GOTHIC
  • Ja už na RPG kašlu. Dokud nebude možný bojovat ve virtuální realitě a dostávat úkoly který budou opravdu složitý...wait.. na to je vlastně život :)))))) pracovat na sobě, riskovat a dělat šílenosti můžu i tam :))))
    • jo, ale chybi moznost load game *13*
  • Blikanie textur a zla optimalizacia zraza hru do priemeru RPG..
    Risen 2 gameplay Full HD
  • Je to tak, ale herní koncept přetrvává u všech větších výrobců. Kupříkladu takové Bioware, ať dragon age, mass efekty či jade empires všechno jsou jen jiné kulisy. Mají i jiné hry samozřejmě, ale každý z tohohle byl hit (jade empires bylo trochu v pozadí), tak proč v tom nepokračovat. S TES taky. Člověk zabije hlavního draka a pak hledá na netu jestli to je konec nebo ne:D. V něčem byli Oblivion, Morrowind nebo Fallouty 3 a NV lepší, i když u takovýchle her jsou nejlepší začátky a u Skyrimu obzvlášť(hlavně prozkoumávání měst a kecání s npc):). U Risenu 2 je hlavní škoda nevyužití potenciálu, např. jo dobrý mám opičku, ale využil jsem ji všehovšudy jen jednou na získání úkolové pistole. Diablo je pořád to samé a pokud vyjde 4, dokážu si představit jak to bude vypadat:D Ale když to funguje, tak proč by ne.:) Já jsem si dialogy vcelku užíval, taky jsem někdy překlikával, ale myslím si, že byly nadprůměrné. Jak všechny ve vodoo podobě, tak "f*cker yes" gnom:D Já bych rád viděl pokračování Dark messiah:)
  • Moje pořadí této série
    1. Gothic 2
    2. Gothic 1
    3. Risen 2
    4. Gothic 3
    5. Risen 1
  • BoB.2
    Lidi neví někdo jak se požívá krytí a kop?
    • nj rpg od tvrucu gothic na gamepadu :((((((. zla doba
      • alespon muzes chodit pomalu. Vyzkousej.. *3*
    • Krytí je na pravým tlačítku myši a kop se musíš naučit u nějakýho učitele za pár zlatých.
      • BoB.2
        Hraju Gamepadem a kop už umím ale nevím jak použít.
        • Trojuhelnik nebo Y
        • Tak s gamepadem Ti nepomůžu, ale na klávesnici je to stejně jako skok na mezerníku.
  • zdar neví někdo jestli vyjde risen 3? díky
    • CRYPT

      ano vy*jde/sel :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit