Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neodpustím si: ukázka "typického" gameplaye, aneb proč Risen 2 vypadá tak, jak vypadá.

    SPOILER ALERT !!!
    http://www.youtube.com/watch?v=hsDB61FWX0A
    SPOILER ALERT !!!
  • Jedna otázka na tých co to hrali..
    Dajú sa zabit neutrálne npc? Zatiaľ som to nikde nevidel. Myslim ako bolo v g/r1 že ich zmlátim a prebodnem ?
    • Nejde ! Největší zklamání ze hry :D
  • Ahoj, kolik mám splnit úkolů,aby mě přijmuli na tu lod ? :-) už nemůžu žádné najít,udělal jsem snad všechny .. a pořád mě nechce přijmout
    • Ono jich je dost:) Propustit Larga, donutit chlapy aby nosili vodu, donest ukradeny cukr, myslím, že pomoct tomu chlapikovi pozabijet kraby, nevím jestli to odhalení zrádce nebo ne. Neboj se, za chvili te tam pusti, jen chod po mape a spln tam vsechny ukoly:)
  • další německý blábol *11* ... jen do mě, ukamenujte mě mínuskama *15*
  • http://cdn.steampowered.com/v/gfx/apps/40390/ss_1b159ef53e7fbd5d26b082e6b7d3342616dc8fdb.1920x1080.jpg?t=1338420723

    Takhle normálně drží ve hře pušky?
  • vzdyt je to zase prevlecenej gothic 1! samozrejme s vyce polygony a vyssimi texturami ale ty animace! ty dialogy! ta imbecilni zapletka! ty souboje! rukopis piranhi je znat no. ja mam rozehrany new vegas a nedavno sem dohral mass effect 2, takze na tohle sem uz rozmazlenej. o dalsi hre od nich uz nechci nikdy ani slyset natoz to hrat
    • keby bola moznost hrat prezleceny Gothic, tak by som vsetky ostatne hry odinstaloval :P
  • Pořád to má příběh jako by ho vymýšlelo třináctiletý dítě?
    • ...Ano, a zpracování dialogů se vrátilo o pár let zpátky, jak konvezace, tak chování a pohyby postav. *11*
      • Mi prijde ze animace obecne jsou ty nejhorsi co sem v poslednich letech videl. Nejenom silene gestikulovani kdyz postavy mluvi. Treba sledovat jakym zpusobem hrdina bezi docela boli, pokud k tomu jeste zacnete skakat, uz to nejde vydrzet.
  • fichtlis
    co byste porad chteli, ja ted hraju legend of grimrock kterej je naprosto perfetktni, takze jestli tohle je kvalitni prg tak do toho jdu. budte radi ze se delaj porad hry a kdyz vas to nebavi nekupujte, nestahujte a hrajte si to co vas bavi, treba fallouta jednicku nebo jiny poradny rpg v uvozovkach. stejne je to furt to samy tak nevim nad cem remcate porad.
  • Veskoslav
    Takže prostě průměr. Určitě nekoupím hned, počkám pár měsíců. Stejně teď vychází Diablo, je zkouškové a venku je docela dost pěkně:-D:) Ale myslím si, že hodnocení 7 není špatné.


    A k diskuzi. Když proboha někdo potřebuje šipku, která mu ukáže, kde přesně má jít, tak ať se na mě nezlobí, ale to jsou hry pro malé fakany, co si neumí buď text přeložit nebo jsou tak líní, že si to ani nepřečtou i když to mají přeložené. Potom se člověk diví, že hry jsou čím dál jednodušší a masovější. Co kdyby náhodou nenašli zapadné dveře......
    • Od kdy je 7/10 prumerne hodnoceni? Tve mysleni jen dokazuje to,ze naprosta vetsina her ma premrstene hodnoceni a o nicem nevypovida. Cemu se ale divit,kdyz braky tu dostavaji 9-10 bodu a treba hra,ktera neni v popredi zajmu vydavatelu a u ktere si recenzent nemuze vzpomenout na jedinou chybu a jedinou vadu na krase,dostane 8/10
    • Jenom aby ta sipka byla udelana presne podle pixelu monitoru.
      • Veskoslav
        Spíše "televize", ne?:-D Jinak fajn nick *14*
        • Pravda televize, ale ty me neopravuj, jeste jsi dost nevyrostl. *15*
          • Veskoslav
            Pravda no:(Nemusím ekonomicky zajišťovat rodinu a chápu společnost EA:-D
  • ahoj...protoze me piratska tematika fakt nelaka, tak me zajma jestli jsou tam i jina brneni nez pro piraty...treba, aby jsem vypadal jako ritir nebo mag :)
    • MidnighT91
      jestly tě pirátské téma neláká tak seš ve špatné diskuzi... Na tvém místě bych se asi koukal jinam...
      • pirátské téma mě neláká, ale Risen 2 ano...tak proto se ptam jestli je hra doopravdy tak pirátská...
        • tak si to stahní na torrentech pirate ARRRRRRGHT
        • MidnighT91
          ješte jsem nehrál takže nevím ale můžeš zkouknout nějakej gameplay ten ti určitě řekne jak moc pirátské to vlastně je...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit