Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boze vy Cesi viete len nad vsetkym frflat! Pani kritici ste zrazu vsetci. Pisete, ze ste ich fanusikmi a nasledne si s*rete do huby tym,ze dvojka bola na nic a toto je podobne, mna bavila aj dvojka a dokonca viac, ako jednotka a toto je proste dalsi Risen, nevidim tam nic spatne, Najednej strane chcete vsetci inovacie a na druhej by ste sa vracali stale ku korenom, uz je to dost obohrata pesnicka a ani sami neviete, co by ste vlastne chceli. Osobne sa na tuto hru tesim, pretoze verim a vzdy som veril a zatial som ani sklamany nebol, ze by ma hry od nich nebavili, vzdy je to presne naopak.
    • Kinet1c
      Vies mozno sme mali radi tu piranhu bytes, co vyrobila kedysi dve nadherne hry, a to je G1 a G2, s G3 to myslim islo dole kopcom, v Risen 1 sa kus znova vytiahli, ale uz to nebolo celkom ono a potom v 2 to bolo hratelne, ale pirati nikdy neboli mojou srdcovkou a oni to tam dali plnou parou. Kedze v tej dobe som uz vlastnil 1 tak som uz len zo zvyku musel mat aj 2 aby som neprerusil seriu a teraz budem musiet mat aj 3ku aj napriek tomu, ze neviem ako to bude nakoniec vyzerat. Treba si este uvedomit aj to ze je to len BETA, sice nejka vela sa toho menit nebude, ale napr. to nakupovanie brneni, by mohlo fakt zmyznut a prist spet k ziskavaniu vybavenia prave tym preskumavanim a plnenim narocnych questov a nie zajdenim do najblizsieho "supermarketu" a nakupenim vsetkeho potrebneho (hovorim len o brneniach a zbraniach, nie o nejakom ostatnom vybaveni ako su lockpicky, potiony ci ine).
      • suhlasim s tym obchodovanim...preto ma tieto hry tak bavia, ze brneni (vlastne oblecenia) neni v hre az tak vela, ako v inych rpg hrach, kde je to na tony a este sa tym vyvojari aj chvalia, nenavidim tony predmetov! :D v Gothicu a Risen to bolo presne naopak, malo tycto predmetov, ale zase bol znatelne citit rozdiel medzi nimi, ci v sile zbrani, alebo v odolnosti brnenia, takz ked som isiel niekam, kde to bol tvrde, vedel som,ze tam bude nieco, co mi v dalsom postupe dost pomoze, pripadne to riesili vysokou cenou v ochodoch, kde si aj tak musel tretinu hry zbierat zlato, aby si nato vobec mal, ale potom to stalo zato...toto mi chyba u inych rpg hier, priklad za vsetky moze byt trebars Diablo ci jemu podobne hry, kde z kazdeho zabiteho protivnika vypadavaju nejake predmety a polovicu hty stravim zbieranim, predavanim a porovnavanim, toto fakt zabavne nie je, aspon podla mna nie, takze dakujem za kazde rpg od Piranhe.
    • já nechci inovaci. já jen chci, aby udelali to same jako v gothic&gothic2&risen 1. jen zase s novým příběhem. jinak stejně. protože to fungovalo a bylo to super. když před 11 rokama neměli takový prostředky jako maj dnes stvořili gothic. dnes je mají a tvoří kvůli tomu shity jako risen 2 a bojím se že i tato věc.
    • Souhlas. Chybí mi sice ten důraz na detail a svět působí daleko víc uměle než v prvních dvou Gothickách, ale i tak nic podobnýho nevychází, takže díky za Risen. Osobně nechápu neustálý stížnosti na ten Risen 2, špatná hra to není. Nejhorší mi tam přišel příběh...strašně násilně to navazuje na jedničku je to hloupý, nedomyšlený a konec...no závěrečnej bossfight Piraním obecně moc nejde *7*
      • to je pravda, ten zaverecny suboj nebola ziadna slava a ani zaverecna animacia, s pribehom mas tiez pravdu, ten bol slabsi a predvidatelny, jediny moment, co som vazne necakal, bolo zabitie Steebearda. V jednotke bol pribeh aspon zahaleny tajomstvom tych otrasov na ostrove, kde nikto nevedel, preco sa deju a nutilo to hraca ist stale dopredu, tak isto, ako to bolo v prvom Gothicu s barierou, v druhom so zmiznutim Xardasa a v tretom podmanenie sveta orkami, stale hrac na zaciatku nevedel, preco sa to deje a chel to zistit. V Risen 2 to uz bolo o nastolenie poriadku, ale hrac uz vedel co sa deje a co treba spravit, to je trochu skoda, ale inak to bol klasicky a plnohodnotny diel, ako vsetky predosle, hratelnost presne taka, aku by fanusik ockaval.
        • Už je po fotbale, takže *1* Přišla mi wtf i ta smrt Steelbearda, ne že umřel, ale jak...a skoro celou hru se hlavní příběh neřešil a nikam neposouval, pak si najednou odjel zabít "ultrasilnýho" bosse, kterýho se všichni báli v šermířskym souboji, kterej byl stejně a obtížnej, jako když si na začátku poprvé potkal tu rybu s žárovkou na hlavě a konec *6* Jinak hra sama o sobě, prostředí i některý nápady mi přišli fajn, byl v tom pořád trochu cítit Gothic...Ale asi to je nejslabší hra Piraní, tak snad to teď napraví *14* Docela se bojím, z původního týmu tam už prý není skoro nikdo a prezentace a marketing trojky mi moc ambiciózní nepřijde
  • Keyz
    Škoda, že se jím nedaří více proniknout na trh. Je vidět, že to je technicky zastaralé ale rád si to zahrají stejně jako všechny hry od těch borců. Vždy mě to bavilo i když to nebylo někdy super.
  • minimapa v rohu obrazovky a mapa ostrova hned od startu hry :/
  • mluvim plynule nemecky (proto jsem videu rozumel bez problému)
    • Kinet1c
      plynule nehovorim, ale rozumel som aj tak

      (Das schwarze auge, RPG, tzn Dark eye) som dohral v nemcine, tzn upiratil som, lebo anglicka verzia bola v nedohladne a ja som uz tak chcel hrat tu hru :D, potom som anglicku verziu hned kupil ako bola mozna kupa, inak sa ani nedalo. Tu som zistil, ze nemecky viem celkom ok, tzn nerozumel som kazdemu jednemu vyrazu ci slovu, ale tak 85-90% a zvysok som si domyslel a ked som domyslel spravne tak som uz chapal co znamena co :D. Takze kto sa chce kus naucit viac nemecky, je dobre si obcas zahrat hru v nemcine :D, ale iba ak nie je ina moznost, ja som bol vtedy zufaly, aby som si ju mohol zahrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit