Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj a dobrý den, zakoupil jsem si rocksmith 2014, vše funguje tak jak má.
    Akorát při spuštění nějaké lekce, nemá kytara zkreslený zvuk, jak by měla mít, jen jsou slyšet struny jako takové, ale při vrácení se do hlavního menu a drnknutí do strun, je zvuk takový jak má být, kabel funguje dobře, musí se něco někde nastavit v menu? Díky za nějakou odpověď.
  • je tu někdo kdo mě pomůže rozeběhnout Rocksmith 2014? hrál jsem ho 4 měsíce i s dlc a najednou mě to nejede nevím co stím? N a steamu mám přezdívku Mechroman_cz odznak řád bílého lva děkuji: pokud je zde odborník přes PC kontaktujte mě
  • Dobrý den
    Neví někdo co mám dělat se hrou Rocksmith 2014?Při připojení mě běhá menu jako kdzyž rolujete kolečkem myši:Když hru odinstaluji ,nic nepomáhá.
    mainstaloval jsem znova win 7.pořád stejné!Hra šla v pohodě a najednou mě tam skáče do hlavního menu,původně enter a pak české start.Hra se asi háda.Poraďte
  • Koupil jsem tuhle hru pro synovce bohužel se nám nepodařilo rozjet. Vše proběhlo jak má jenom není slyšet kytara. Nemáte s tím nějakou zkušenost? Díky za rady
    • Dobrý den, po výběru, jestli jste levák nebo pravák a výběru druhu kytary, po Vás hra chce nakalibrování kytary a je třeba rychle zahrát dolů a nahoru přes všechny struny, jinak se podívejtě jestli se Vám nainstaloval ovladač kabelu,kterým propojujete kytaru s PC - ovládací panely - zobrazit zařízení a tiskárny, kde by ten USB kabel měl být viditelný.
  • Zdravím na vanoce jsem dostal rocksmith 2014 vsechno bezi v pohode akorad kdyz pustim jakekoli instruktazni video kde hraje na kytaru tak zvuk prestane stihat a zni to strasne prebustrovane az je to mnohdy dost neprijemne tak prosim o radu jestli nekdo nevi jak to opravit diky
    • Musíš nastavit na reproduktorech 2 kanály 16bitů, 48000Hz Kvalita DVD a na USB vstupu 1 kanál 16bitů, 48000Hz kvalita DVD. Když to nepomůže, tak třeba jako já, jsem musel ztlumit USB vstup až na volume 5 a nastavit zesílení mikrofonu na +10
  • Ahoj :) mám doma Rocksmith 2014 a elektroakustickou kytaru. Ale tu kytaru jako by to "neslyšelo"..všechno je nainstalovaný dobře, jenom to prostě vůbec nevnímá. Nevíte, co s tím? Dá se to použít na elektroakustickou kytaru, když má konektor?? Děkuji
    • Podívej se na stránky Ubisoftu, mají tam kompletní nastavení jak hry, tak PC aby vše šlapalo.
  • pro jakej druh kytary to je?
    • elektrická kytara, basa, ale u basy to podporuje jenom 4 strunné a u kytar 6 ti strunné
  • Klobasor
    Zdarec, v zivote jsem nedrzel kajtru v ruce ale tohle me laka. Ma uplny zacatecnik sanci se neco s tim naucit a uzit si tu hru? Diky
    • Ano, hra je stavěná i pro úplné začátečníky. Dají se zlehčit hmaty i zpomalit rytmus (hodně zpomalit).
  • Super, již hraju a mohu doporučit.

    Už se někomu podařilo dostat tam songy z 1. dílu? mám Ps3 verzi a ze začátku nefungoval ani store.
  • Je to opravdu tak, že je nutno mít origiální USB kabel? Tipuju že je to obyč USB A/D převodník a dají se sehnat i takové kabely od jiných výrobců. Zvažuju pořízení hry i orig. kabelu, ale jde mi o situaci do budoucna, kdyby se mi třeba rozbil zda se dá nahradit. A nebo taky jsem zvažoval ke kytaře koupit efektový pedál, který má taky USB rozhrani pro přenesení zvuku kytary do počítače, takže by bylo skvělo, kdyby se to dalo použít i k této hře.
    • Dá se použít i klasický line-IN nástrojový kabel, nicméně tím hra ztrácí na originalitě výrobce, protože je nutno požít crack. Jak je to s USB kabely jiných výrobců nevím (samotného by mě to zajímalo), ale vsadil bych se že Ubisoft má v kabelu nějaký chip se specifickým 0111010010111010 kódem :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit